На Закарпатті фінішував регіональний етап загальноукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Любіть Україну"

3 жовтня в Мукачівській художній школі відкрилася виставка дитячого малюнку «Я люблю Україну». Це перший тур загальноукраїнського конкурсу, що проходить за сприяння партії Єдиний Центр та благодійного фонду «Лірос». Ідея його проведення з’явилася напередодні Дня Незалежності і ось дійшов до завершення перший етап.

На Закарпатті фінішував регіональний етап загальноукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Любіть Україну"

«Мені приємно повідомити, що напередодні Дня вчителя, ми підводимо підсумки конкурсу на Закарпатті, який відбувся за сприяння першого заступника голови Закарпатської ОДА Івана Балоги. Для нас стала справжньою несподіванкою активність школярів і кількість малюнків, що надійшли з усіх районів Закарпаття», – сказав на відкритті виставки голова секретаріату закарпатської організації Єдиного Центру Володимир Шкріба. Всього до оргкомітету надійшло понад 1000 робіт у 5 вікових категоріях, тож журі опинилося перед непростим завданням: вибрати по 10 кращих робіт в кожній категорії для участі у загальноукраїнському конкурсі, що пройде в Києві на свято Покрови. Та окрім цього, журі оголосило трійки призерів, котрі за свою творчість отримали матеріальну нагороду та призи, зокрема дорогий акварельний папір та професійні санкт-петербурзькі акварельні фарби.
Отже, в категорії до 6 років кращий малюнок створила дівчинка з Ужгорода Романа Кормош, мукачівка Габріела Сюч перемогла у категорії 7-9 років, волівчанин Максим Малельо став першим у групі 10-12 років, у категорії 13-15 років перемогла ще одна мукачівка – Ганна Маджа і, нарешті, серед 16-18 річних найкращу картину намалювала Марина Бузаж з Тячева.
Окрім того, заохочуючи призи отримали й інші конкурсанти, чиї роботи вже цієї середи відправилися до Києва. «Дуже добре, що проводяться такі хороші конкурси на такі гарні теми, – відзначила завуч художньої школи Раїса Дорожникова. – Я хочу подякувати організаторам та спонсорам цього заходу і сподіваюся, що вони й надалі допомагатимуть нам у проведенні подібних акцій. Учасникам же бажаю не задирати носа та працювати й надалі, аби гідно представити наш край у столиці України».
«Щиро вдячний вам всім за таку активність. Впевнений, що кращі з вас будуть представляти Срібну Землю в Києві. Як призери загальноукраїнського конкурсу», – підсумував Володимир Шкріба.
А після урочистостей відвідувачі виставки у художній школі отримали нагоду на власні очі оглянути численні як по-дитячому наївні, так і несподівано дорослі роботи юних художників Закарпаття.

ЗІА "Простір"
06 жовтня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Культура

08:42
В Ужгороді презентували мілітарний роман Петра Ходанича "Жінка в зеленій сукні" Фото новина
09:24
В Ужгороді презентують роман Петра Ходанича "Жінка в зеленій сукні"
09:10
/ 1
Академічний естрадно-духовий оркестр Закарпатської філармонії відзначить 20-річний ювілей святковим концертом
09:47
Закарпатський народний хор взяв участь у ювілейних урочистостях Українського народного хору "Карпати" в Словаччині Фото новина
09:31
орбан кличе угорців на новий псевдореферендум і лякає "українською військовою мафією"
17:12
В Ужгороді стартує виставка про мистецтво роботи з деревом Фото новина
10:27
Закарпатський обласний театр драми та комедії в Хусті прем'єрно покаже "Портрет Доріана Грея"
09:08
Ужгородський дослідник видав книжку про найдавніший храм Закарпаття Фото новина
11:51
У Мукачеві стартує театральний фестиваль "Зірковий листопад на Закарпатті"
11:53
/ 3
"Міждисциплінарний" художник Ряска представив в Ужгороді "Конституцію перформансу" Фото новинаВідео новина
16:37
В Ужгороді започаткували щорічні зустрічі з лауреатами міської премії імені Петра Скунця Фото новина
16:32
В ужгородському скансені відкриється виставка Сергія Лендєла "Барви рідного краю"
15:46
/ 1
В Ужгороді офіційно стартував "Книга-фест 2025" Фото новина
11:36
На День української писемності в Ужгороді відбудеться зустріч із лауреатами міської премії імені Петра Скунця
12:10
Фестиваль «Монологи над Ужем» збере акторів з України та світу в Ужгороді Фото новина
08:30
У середу в ужгородському скансені відкриють "Формулу кохання" творчого подружжя Кочутів Фото новина
00:44
Закарпатський народний хор знову побував із культурно-дипломатичною місією в Хорватії Фото новина
18:35
До бенефісу Світлани Кобзистої у п’ятницю в Ужгороді покажуть виставу "Ірод"
13:35
Оприлюднено лауреатів обласних премій в галузях літератури, театрального, музичного та виконавського, хореографічного, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за 2024 рік
15:15
Після 6-річної перерви в Ужгороді вдев'яте стартував Фестиваль сучасної духовної музики, організовуваний Cantus-ом Фото новина
14:48
У Колочаві на Хустщині відбувся обласний фестиваль-конкурс коломийок "Співаночки мої милі" Фото новина
01:39
У Колочаві в неділю відбудеться обласний фестиваль-конкурс коломийки "Співаночки мої милі"
17:22
В атріумі Закарпатської ОВА відкриється виставка "Дитячі мрії"
01:26
Закарпатський народний хор долучився до проведення Національного тижня безбар’єрності Фото новина
10:59
Оголошено Короткий список VII Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея 2025 року
» Всі новини