Затягуючи процес призначення посадовців на ключові посади в районних адміністраціях, Кабінет Міністрів створює штучні перешкоди у роботі місцевих органів влади, вважає заступник голови облдержадміністрації – керівник апарату Михайло Попович. „Цього року ми подавали в уряд матеріали на претендентів на посади голів чотирьох райдержадміністрацій, проте Кабміном погоджено лише одну кандидатуру, та й то лише за третім разом”,– констатує Михайло Попович. На сьогодні у двох райдержадміністраціях області виконання обов’язків голів покладено на осіб, статус яких досі законодавчо не визначено.
– Нещодавно облдержадміністрація звернулася до уряду, щоби вони надали погодження на продовження терміну перебування на державній службі голові Іршавської райдержадміністрації Максиму Хохлову. Своє клопотання мотивували тим, що за останній час в районі значно поліпшились основні соціально-економічні показники. Максим Михайлович показав себе вдалим менеджером. Але, на жаль, і в цьому питанні уряд не дослухався нашої думки, – каже Михайло Попович.
Загалом з початку року на затвердження для призначення на керівні посади в районні адміністрації, які потребують погодження в Кабінеті Міністрів, областю було подано десять кандидатур, проте урядом погоджено лише три. Тривалий час райони працюють без повноцінної команди керівників, що аж ніяк не сприяє ефективній роботі і створює на місцях проблеми. Натомість за період перебування на посаді Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, попри її обіцянки скоротити апарат заступників міністрів, їх кількість збільшилася майже удвічі. Ефективність роботи від такої армії адміністраторів поки що не відчувається, – констатує заступник голови облдержадмінстрації Михайло Попович. – При прийнятті рішень щодо кадрових призначень в областях в Кабміні нерідко керуються вузькопартійними інтересами глави уряду, – каже Михайло Попович.