Раковецький «фест» приймав гостей звідусіль, навіть з-за кордону. Іноземні країни представляли колективи з Польщі та Словаччини. Публіку розважали понад двадцять співочих та танцювальних колективів.
Оригінальною розвагою фестивалю були виступи козаків: співали козацьких похідних пісень, танцювали бойовий гопак, стріляли з козацької гармати… А найцікавішим дійством була посвята у козаки чоловіків із натовпу.
Не забули на «Раковецьких передзвонах» і про українську кухню. Польова кухня стала родзинкою фестивального куховарства. Хто зголоднів, міг cкуштувати вареників, козацького кулішу, закарпатського борача та соковитого шашличку, а також – меду. Чого-чого, а меду було багатенько. Кожен - з іншої пасіки.
Усі охочі мали змогу придбати вироби народного промислу. Чого тут тільки не було! Глиняні глечики ручної роботи, гаварецька кераміка, картини на будь-який смак (мальовані, вишиті, з бісеру), чарівні прикраси… Але справжньою перлиною та епіцентром уваги шанувальників народного промислу стали ляльки-мотанки (на фото). Цей оберіг швидко розходився серед гостей.