Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)

Йдеться про унікальну природну зону "Чорні озера" в обласному центрі Закарпаття в районі вулиці Єнківської, яка може слугувати місцем для рекреації та відпочинку, і яку нещодавно намагалися знищити невідомі забудовники при тривалій бездіяльності влади

Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)

Як повідомляло Закарпаття онлайн, петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді була створена 7 квітня і достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів.

Сьогодні, 10 травня, авторка петиції Анастасія Варченко на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила , що міська рада схвалила петицію про створення парку «Чорні озера».

Так, згідно з проєктом рішення «Про розгляд петиції», оприлюдненим на сайті Ужгородської міської ради 1 травня, питання щодо створення зони рекреації по вул. Єнківській навколо «Чорних озера» має бути розглянутий на черговій сесії.

«Чудові новини для нашого міста!

Міська рада схвалила петицію про створення парку «Чорні озера»! Це величезна перемога для нашої громади та важливий крок у збереженні наших природних багатств.

«Чорні озера» — це унікальна територія, яка має величезне екологічне та рекреаційне значення. Створення парку забезпечить збереження цього чудового місця для майбутніх поколінь. Такий парк не лише покращить екологічний стан міста, але й стане важливим осередком для реабілітації тих, хто постраждав від війни, і підтримкою для їхніх близьких. Це буде місце, де наші герої зможуть знайти душевний спокій, де діти зможуть гратися та забувати про жахіття війни.

Дякуємо всім, хто підтримав петицію та зробив свій внесок у цю важливу справу.

Що далі? Ми будемо уважно стежити за процесом створення парку та інформувати вас про всі новини. Разом ми зробимо наше місто ще кращим!» - йдеться в дописі авторки петиції.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, на початку лютого 2025 року невідомі особи з використанням важкої техніки почали незаконно засипати Чорні озера землею та сміттям. Після розголосу в ЗМІ та обурення в соціальних мережах, відреагували правоохоронціДержекоінспекція побачила 271,5 тис. грн збитків від "псування землі" при незаконному засипанні Чорного озера, а  депутати закликали мера Б. Андріїва паспортизувати всі водні об'єкти міста.

Крім того, депутат-військовий оприлюднив схему, за якою влада Ужгорода "роздерибанила" Чорні озера 

 

ДО ТЕМИ:

Влада Ужгорода злочинно засипає сміттям «Чорні озера», які ужгородці вимагають зробити парком

В Ужгороді незаконно засипають Чорні озера. Корумпована правоохоронна система бездіє

За фактом засипання Чорного озера поліція Ужгорода відкрила кримінальне провадження

Влада Ужгорода не надавала дозволів на засипання Чорного озера, водойма має бути збережена, паспортизована і впорядкована

Держекоінспекція нарешті побачила 271,5 тис. грн збитків від "псування землі" при незаконному засипанні Чорного озера

Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді

Захист природної зони «Чорні озера» в Ужгороді: обласні депутати звернулися до правоохоронних органів

Ужгородці петицією закликають владу створити парк «Чорні озера»

10 травня 2025р.

Теги: озера, петиція, парк, сесія

Коментарі

правда 11.05.2025 / 07:42:30
боря подяку дістав від мера

злий 11.05.2025 / 04:02:41
Чудово. Але треба буде подивитися площу і "кордони" того, що вони хочуть залишити під парк

НОВИНИ: Соціо

10:39
В Ужгороді стартував сезон цвітіння магнолій Фото новина
10:08
У Мукачеві попрощалися із загиблим в автокатастрофі воїном Василем Капітаном Фото новина
18:05
На Закарпатті стартували масштабні командно-штабні навчання з екстреної медицини Фото новина
17:58
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Mercedes Фото новина
15:18
/ 1
Нацпарк «Синевир» оголосив сезон тиші для захисту дикої природи
13:39
У Тячеві в останню дорогу провели Героя Ярослава Шомка Фото новина
12:26
/ 1
Закарпатського військового нагородили однією з найвищих відзнак ЗСУ Фото новина
10:03
В Ужгороді прощатимуться із полеглим на війні з росією захисником Михайлом Шипом Фото новина
09:15
На околицях Ужгорода нетверезий водій врізався у вантажівку (ФОТО
18:15
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф воїном Олександром Луцьом Фото новина
14:39
У Берегові пенсіонер потрапив до реанімації через отруєння чадним газом
11:26
На Закарпатті митники зупинили спробу перевезення сигарет без акцизу до Словаччини Фото новина
09:01
Цього тижня на Закарпатті прогнозують до +17° і місцями дощі
14:29
/ 1
На Закарпатті запровадили нерестову заборону на вилов риби
12:15
/ 4
В Ужгороді прощаються із загиблим воїном Олександром Луцьом Фото новина
09:08
Випадок гепатиту А зафіксували на Хустщині
18:34
/ 1
В Україні цієї ночі переходять на літній час
16:46
На Закарпатті проведуть масштабні навчання цивільного захисту
11:57
На Закарпатті за тиждень патрульні зафіксували понад тисячу перевищень швидкості
18:29
У Тересві на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Іваном Міцурою Фото новина
17:03
/ 1
На Рахівщині врятували туриста з Дніпра, якому стало зле під час сходження у Карпатах Фото новина
15:38
У Мукачеві розшукали водія, який вчинив ДТП і втік Фото новина
11:23
/ 3
Прибиральниці, яка побила шваброю дитину в притулку у Батьові, призначили 510 грн штрафу
10:39
/ 1
У Мукачеві в останню дорогу проведуть полеглого воїна Василя Капітана Фото новина
08:58
/ 4
В Ужгороді встановили скульптуру «Реконструкція подій» Михайла Деяка Фото новина
» Всі новини