В Ужгороді біля Боздоського парку зведуть три житлові комплекси для 2500 мешканців і підземним паркінгом на 400 авто

Житловий комплекс матиме підземний паркінг на 400 автомобілів. поблизу ЖК «Будапешт» та НВК «Веселка»

Фото Youtube Закарпаття з висоти
Фото Youtube Закарпаття з висоти

Поблизу Слов’янської набережної в Ужгороді плануються звести три ЖК з підземним паркінгом на 400 автомобілів. Про це йдеться у детальному плані території, обмеженої вулицями Олександра Капуша, Перемоги, Радіщева та Слов’янською набережною, оприлюдненому на сайті міськради 10 березня.

Йдеться про територію поблизу ЖК «Будапешт» та НВК «Веселка». Ділянка має площу 15 га і розташована за 2 км від центру Ужгорода, поруч з Боздоським парком. Частину її нині займає АТ «Ужгородське АТП 12107». За інформацією Yuocontrol, співвласницею підприємства є Тетяна Андріїв – донька депутата Закарпатської облради Андрія Андріїва, який є братом мера Ужгорода Богдана Андріїва.

За містобудівною документацією, у найближчі 5 років тут планують звести три житлові комплекси, 5,7,8,10-поверховістю на 756 квартир. У кварталі, в якому проживатимуть близько 2,5 тис. мешканців, розмістять магазини, офісні приміщення, аптеку та перукарню.

Проєктовані ЖК позначено білим кольором. Фото Ужгородської міськради

Також зведуть підземний паркінг на 400 автомобілів. У найближчі 10 років територію озеленять та збудують дорогу, яка стане продовженням провулку Соляний до Слов’янської набережної. Детальний план на замовлення Управління архітектури та містобудування Ужгородської міської ради розробляло приватне проєктно-виробниче підприємство «Архново».

Додамо, що це перший затверджений детальний план в Ужгороді, оприлюднений міською радою з 2021 року. Раніше, на громадських слуханнях містяни відхилили зміни до генплану міста, а 20 березня зібрали необхідну кількість голосів під петицією про розробку нової містобудівної документації.


ДО ТЕМИ:

Голова Закарпатського апеляційного суду Фазикош задекларувала 837 тис. грн внеску за квартиру з машиномісцем у новобудові, яку зводить ТОВ "Маверік Девелопмент"

Андрій Міцкевич, ZAXID.NET

09 квітня 2025р.

Теги: комплекс, паркінг, набержна, Ужгород

Коментарі

до правди 09.04.2025 / 13:11:23
Уви, але ти правий на 100 відсотків і це лише одна з горе тем, а фактично їх десятки, де влада, силові структури, горе-бізнесмени заробили в роки війни правдами і неправдами (чорного налу) десятки, а то і за сотню мільярдів доларів. Гірка правда, тому: маємо те, що маємо !

Правда 09.04.2025 / 12:49:59
Хлопці стримують навалу антихристів в окопах в голому полі без будь-яких оборонних споруд, а тим часом вся будівельна техніка на заході України залила все бетоном і за останні 3 роки побудувала ще один Ужгород, Львів, Івано-Франківськ...

Пес 09.04.2025 / 08:09:09
Цікаво чи ветерани отримають там квартири?
Або буде «мі вас туда нє пасилилі»

Мачка 09.04.2025 / 08:05:00
Пора би вже ЖК називати своїми іменами!
ЖК «Крадій»
ЖК «Руки в крові»
ЖК «Контрабанда»

Ужгородка 09.04.2025 / 07:47:06
На 756 квартир лише 400 місць на паркінгу? А решта покладуть собі в рот? І кому зрештою ті квартири? Ужгородцям нема де жити? Чи Андріївим нема де діти корупційні гроші?

НОВИНИ: Соціо

10:28
У Сваляві медики врятували жінку з критичним станом Фото новина
09:06
Петиція до Зеленського з вимогою захистити Карпати набрала понад 25 000 за 6 днів
18:53
В Ужгороді патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
16:59
/ 1
На війні з росією поліг Герой із Онока на Берегівщині Юрій Брич Фото новина
12:14
/ 1
Стало відомо про загибель Героя із села Богдан на Рахівщині Павлючка Миколи Фото новина
09:00
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Видрички на Рахівщині Микола Обрецький Фото новина
15:44
/ 2
В Ужгороді попрощалися із загиблим військовим Сергієм Козаченком Фото новина
11:52
/ 9
В Оноківцях біля Ужгорода на 60 га збудують масштабний курорт з пальмами Фото новина
09:23
/ 15
Адвокатку Наталію Майстренко, яка захищає природу Карпат, намагаються позбавити свідоцтва
09:13
В Ужгороді попрощалися із загиблим прикордонником Василем Голінкою Фото новина
17:05
У середу в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
16:03
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Козаченком Фото новина
12:58
На Закарпатті затримали переправника, який за $7 тисяч намагався вивезти чоловіка до Румунії Фото новина
11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
» Всі новини