Голова Закарпатського апеляційного суду Фазикош задекларувала $70 тис. готівкою, 3 млн грн у криптовалюті, новий будинок і внесок за квартиру з машиномісцем

Також Ганна Фазикош сплатила 837 тис. грн внеску за квартиру у новобудові

Голова Закарпатського апеляційного суду Фазикош задекларувала $70 тис. готівкою, 3 млн грн у криптовалюті, новий будинок і внесок за квартиру з машиномісцем

Голова Закарпатського апеляційного суду Ганна Фазикош опублікувала декларацію про доходи у 2024 році. Про це стало відомо з сайту НАЗК.

Ганна Фазикош задекларувала 3 млн грн зарплати в суді та 27 тис. грн в Ужгородському національному університеті. У 2024 році голова суду отримала 2,2 млн грн доходу від свого депозиту у криптовалюті. Загалом у Ганни Фазикош понад 3,7 млн грн цифрового активу.

На банківських рахунках у керівниці суду 272 тис. грн та 1,8 тис. євро. Готівкою Ганна Фазикош тримає 70 тисяч доларів та 130 тис. грн.

У власності голови Закарпатського апеляційного суду залишається будинок з земельною ділянкою у селі Минай загальною вартістю понад 1 млн грн. Окрім нього, Ганна Фазикош стала власницею нового будинку в Ужгороді, ще не введеного в експлуатацію, та виплатила 837 тис. грн внеску за квартиру з машиномісцем у новобудові, яку зводить ТОВ «Маверік Девелопмент».

Нагадаємо, Ганна Фазикош очолила Закарпатський апеляційній суд у 2017-му році.


ДО ТЕМИ:

Практика Закарпатського апеляційного суду: "недоброчесна" голова суду Фазикош закрила корупційну справу щодо депутата-"слуги" Мильо

Голові Закарпатського апеляційного суду Ганні Фазикош подарували землю в Ужгороді

Голова Апеляційного суду Закарпатської області Г.Фазикош не відповідає критеріям – Громадська рада доброчесності

Під час переатестації голова Апеляційного суду Закарпатської області Г.Фазикош не змогла пояснити статки чоловіка, ВККС оголосила перерву (ФОТО, ВІДЕО)

 

Андрій Міцкевич, ZAXID.NET

03 квітня 2025р.

Теги: Фазикош, декларація, криптовалюта, долари, готівка

Коментарі

??? 05.04.2025 / 15:26:16
Бисагу чому не внесла до декларації?

І рожу 05.04.2025 / 14:41:51
Підрихтувати! А то жесть ніхто не клюне!

Іван 05.04.2025 / 11:49:18
При такій зарплаті могла би нехарниця і чесно працювати

Фазикош то в є держава котра грабує 04.04.2025 / 22:52:40

Іван 04.04.2025 / 19:01:37
Не розумію що робиться з воюючою країною, звідки такі зарплати беруться і рівень корупції на четвертому році кровопролитної війни і чи є в державі влада адекватна взагалі? Бо прийняти закон про примусове вилучення для горе бізнесменів землі в Ужгородському районі змогли протягнути через верховну раду за дуже короткий проміжок часу, а обмежити зарплати і премії на державній роботі, скажемо логічним десяти мінімальних зарплат, не можуть і не хочуть злодії при владі. Чому??? Господарники хринові, це їм аукнеться на наступних виборах, але уви розграбовані кошти від чиновників уже так просто не повернути назад в казну. Та не все так буде !!!

369 04.04.2025 / 16:09:30
300 тисяч зарплати кожен місяць, вона шо айфон придумала, та ще і мімо того взятки бере як в останній раз

Макс 04.04.2025 / 11:50:33
Однаіз тих хто творить беззаконня і бере великі хабарі

до Тараса 04.04.2025 / 10:43:00
Вони там такі збоченці , що трахаються між собою, з помічниками з секретарями судів , адвокатами ... там дітей понароджували і самі не знають від кого . У кожного судді свій гарем пару штатних коханок з суду під боком ... зайдіть подивіться у суд .

До Тараса 04.04.2025 / 08:47:21
То їй не допоможе, хіба на любітеля!

Факерман 04.04.2025 / 08:45:39
Сіра моль много нахабарила!

глок 04.04.2025 / 08:42:52
Читаючи декларації чиновників суддів задаєшся питаням для чого їм платити такі великі зарплати , якщо вони продовжують брати хабарі у великих розмірах. Коли всі ці чиновники є вершиною корупції . Це вони мають платити державі що та працють. З народу деруть податки щоб ще утримувати цих корупціонерів.

Тарас 04.04.2025 / 08:17:23
Придане збирає Анця

Ізза корупціонерів була ослаблена країна і прийшла війна - це не смішно 04.04.2025 / 07:26:16

Суддя Дредд 04.04.2025 / 06:45:01
Уособлення корупції

Іван 04.04.2025 / 05:53:42
Цікаво коли Ганні в суді доказувати майнову шкоду чи буде то доказом що за кошти які тобі мали повернути 3 роки тому і ти би на них купив крипту та заробив в рік 2,2 мільйона як це в пані судді в декларації суд би мав нараховувати такі збитки бо це є доказ що ти міг заробити ті кошти спокійно

уважний 04.04.2025 / 00:58:40
Будівництво на Кримській відстоювали тітушки з Дніпра. Юридична адреса ТОВ "МАВЕРІК ДЕВЕЛОПМЕНТ" — Україна, **0, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр.Яворницького Дмитра, будинок
Совпадениє? Не думаву )

А так, відповідно до Опендатабот, у ТОВ "МАВЕРІК ДЕВЕЛОПМЕНТ" дві суміжні ділянки на Слов'янській набережній/В.Гаджеги/ЖК"Будапешт"

Всього лише?! 04.04.2025 / 00:36:02
Я так думаю, що Кожух і Фазикош внесли такі внески за квартири у швидкоспоруджуваному комплексі микитки на вулиці Кримській в Ужгороді. Вони вже відробили їх. "Вона працює"...

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина