Воловецький райсуд виніс вирок у справі про зґвалтування неповнолітньої: по 6 років ґвалтівникам

Воловецький районний суд Закарпатської області виніс вирок у справі про зґвалтування неповнолітньої дівчинки у селі Верхні Ворота. Суд призначив кожному обвинуваченому покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.

Воловецький райсуд виніс вирок у справі про зґвалтування неповнолітньої: по 6 років ґвалтівникам

Підстав для звільнення від покарання з іспитовим строком суд не встановив, повідомили у юридичній компанії "Міллер", адвокати якої представляли інтереси потерпілої.

Також суд частково задовольнив цивільний позов потерпілої сторони. Із заявлених 450 тисяч гривень моральної шкоди суд стягнув з обвинувачених лише 300 тисяч гривень, бо частину вони вже відшкодували.

Владислава та Ростислава Гафинців і Михайла Траньовича взяли під варту просто в судовій залі.

Адвокати потерпілої припускають, що сторона обвинувачення подаватиме апеляцію.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, за даними слідства, у серпні 2021 року троє підлітків у селі Верхні Ворота, що на Закарпатті, зґвалтували 14-річну дівчину, яка прийшла на запрошення одного з них у підвал. Юнаки силою утримували постраждалу та фіксували процес злочину на камеру.

Згодом зловмисники розповсюдили відео серед учнів місцевої школи.

Дівчина не розповіла про зґвалтування батькам та бабусі – остання дізнались про це безпосередньо від правоохоронців.

У березні 2023 року хлопців визнали винними у вчиненні групового зґвалтування та призначили кожному по п’ять років позбавлення волі. Однак через неповнолітній вік суд звільнив їх від відбування покарання, призначивши іспитовий строк на два роки.

При цьому суддя врахувала "позитивні характеристики" про хлопців, які надали вчителі та працівники їхньої школи, а також служба захисту дітей.

Після звернення до апеляційного суду вирок скасували і направили справу на повторний розгляд іншим складом суду.

Раніше у ході нового судового розгляду захисники кривдників просили про усунення суддів і намагалися затягувати справу в інший спосіб.

Також у жовтні стало відомо, що двоє обвинувачених у справі про зґвалтування неповнолітньої дівчини на Закарпатті досягли повноліття і перед завершенням судового розгляду намагалися уникнути відповідальності шляхом мобілізації через Обухівський РТЦК на Київщині. Як повідомило Міністерство оборони України, у цьму їм відмовили, а для перевірки діяльності Обухівського ТЦК та СП направили інспекцію.

07 лютого 2025р.

Теги: зґвалтування, Ворота, неповнолітня, підлітки, вирок

Коментарі

Студентка 08.02.2025 / 19:04:02
Всіх пенсіонерів з прокуратури у сраку треба копати.

адвокат 08.02.2025 / 16:53:17
Наталка має зарплату 70 тисяч, пенсію 23 тисячі, ще й пацанів обберат. Чине пора її на пенсію? Хоча там таких у прокуратурі чоловік 40, акщо не більше.

??? 08.02.2025 / 16:08:00
Чи та прокурорка Наталка поверне гроші? Бо в карман легко класти.

Варош 07.02.2025 / 19:36:17
є багато питань
https://life.pravda.com.ua/society/sud-kvalifikuvav-zgvaltuvannya-na-zakarpatti-yak-seksualne-nasilstvo-shcho-z-cim-ne-tak-306317/
Як проживає Амарович та прокуратура ,адже він після випадку працював та виносив вироки за проїзд на червоне світло ???

Правда 07.02.2025 / 19:23:08
Один з десятка випадків, де вдалося добитись хоч якоїсь правди для злочинців, де гроші отриманні від батьків прокурорами і суддями не стали вирішальними, але в більшості випадків таке проходить, гроші роблять чудеса в корумпованих органах, але не все так буде.

NRG 07.02.2025 / 18:55:22
Апеляцію вони дістануть у камері. Там їх уже чекають з нетерпінням.За свої вчинки треба відповідати. Адже голова існує для того щоб думати, а не тільки їсти і шапку носити.

Наталія Миколаївна 07.02.2025 / 18:15:23
Прокурори чесно відпрацювали і не мають повертати батькам гроші, судді хай повертають.

Іван 07.02.2025 / 15:32:36
По совісті прокурори мають повернути гроші батькам засуджених, не відпрацювали.

Володимир 07.02.2025 / 15:22:58
По - закону !

??? 07.02.2025 / 15:18:12
Яке покарання понесуть суддя з прокурорами, що продали цю справу у 2022-2023 роках?

НОВИНИ: Кримінал

15:52
/ 6
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 6
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
» Всі новини