Ужгородський депутат-хабарник Мирослав Горват при річній зарплаті в 326 тис. грн задекларував нові будинок і два авто

При цьому у департаменті соцполітики Ужгородської міської ради він офіційно заробив 429 тис. грн

Ужгородський депутат-хабарник Мирослав Горват при річній зарплаті в 326 тис. грн задекларував нові будинок і два авто

Депутат Ужгородської міської ради від партії «Рідне Закарпаття» Мирослав Горват, якого затримали на хабарі від ухилянта, опублікував декларацію про доходи у 2023 році. Про це стало відомо з сайту Національного антикорупційного бюро (НАЗК).

Мирослав Горват задекларував 429,2 тис. грн зарплати у департаменті соцполітики Ужгородської міської ради та Ужгородському міському центрі соціальних служб. Для порівняння – у 2022 році депутат заробив на посаді заступника директора департаменту соцполітики 326,1 тис. грн. На банківських рахунках депутат грошей не тримає, натомість готівкою у нього 365 тис. грн.

У власності Мирослава Горвата земельна ділянка в Ужгороді, площею 635 м2 і вартістю 177,9 тис. грн, та будинок, площею 256 м2, який депутат завершив будувати у травні 2023 року.

Дружина депутата Ружена Горват, яка ніде не працює, у 2023 році оновила свій автопарк. Замість Volkswagen Passat 2015 року випуску і Škoda Superb 2016 року випуску, загальною вартістю 730 тис. грн, вона купила Mercedes-Benz E 220 2013 року та Škoda Octavia 2017 року, загальною вартістю 179 тис. грн. Також Ружена Горват задекларувала будинок з землею в Ужгороді та 4100 доларів готівкою.

Додамо, що Мирослав Горват двічі обирався депутатом Ужгородської міської ради – від партії «Єдиний центр» у 2015 році та «Рідного Закарпаття» у 2020 році.

Він є керівником кількох громадських організацій ромів та працює на посаді заступника директора департаменту соцполітики Ужгородської міськради.

20 червня Мирослава Горвата затримали на хабарі у 1000 доларів, за який він обіцяв допомогти військовозобов’язаному отримати документи для відстрочки від мобілізації.

Згодом Ужгородський міськрайонний суд присудив йому тримання під вартою з можливістю застави в 250 тис. грн.

Депутата Ужгородської міськради Мирослава Горвата затримали на хабарі за допомогу в отриманні відстрочки від військової служби (ФОТО)

ZAXID.NET

25 червня 2024р.

Теги: Горват, хабар, декларація, доходи

Коментарі

---- 2024-06-27 / 19:53:50
гидко читати про хабарі цигана поміж новинами про смерть 20-річних хлопців

Ужгородець 2024-06-27 / 06:17:14
В Ужгороді міська влада продає земельні ділянки у заборонених зонах під будівництво котеджів.На початку вулиці Іршавської продано такі дві ділянки під високовольтною лінією і одну на початку Сріблястої. Влада користується тим, що йде війна. Але ніхто цього бачити не хоче, гроші не пахнуть.

Читач 2024-06-26 / 21:12:10
Не переживайте, заплатять зараз заставу і підуть гуляти, а постраждають в першу чергу земельники та експерти, яких ці доларові бариги підбили за копійки на злочин чи скажете, що вони самі за дякую занизили вартість комунальної землі у 10 разів, тоді то психіатру розкажіть...
В Мукачеві, як і в цілому по області та і державі, прихватизовано, викуплено за копійки, вся державна і комунальна власність, земля, просто тут це зробив один клан з ненажерливої мерії, а попались на відносній мелочі, бо як кажуть: жадність фраєра погубила !!! Тому і не пишуть нічого, бо облом і позор для чиновників, які називають себе елітою.

Читачеві 2024-06-26 / 21:10:57
Приїдь в Ужгород і може тоді зрозумієш, що таке красти і грабувати місто ))

До останнього 2024-06-26 / 21:03:03
Не переживай так за Мукачево і не роби собі ідола з злодіїв, що десятиліттями розкрадали державу і зовсім чесно і випадково стали доларовими мільярдерами, бо в Мукачеві не має вже що і красти, все продано за безцінь і перепродано, залишився один варіант: павуки в банці, крапка.

Читачеві 2024-06-26 / 20:22:15
Бог не дасть. Бо на Закарпатті він на 90% - русскоправославний, тобто зацікавлений в брехні, обмані, грошо- і славолюбстві. І саме в до нього ходять замолювати свою совість і купувати індульґенції на прощення гріхів практично всі закарпатські "лівоохоронці".

Мав би діяти Закон, але у нас його заміняють вибіркове "ліво"суддя і, як у випадку, який обговорюємо, політична доцільність.
А мали би бути рівні перед Законом усі і на час скоєння злочину, а не тоді, коли, як у цьому випадку, комусь забаглося зачистити політичне поле від конкурентів. Балога проблемний, але незалежний, а тому опонет. Через те міг бачити те, що не бачать сліпі, і говорити те, що думає. Як його знищать, буде суцільний дерибан. Бо не буде кому і вякнути. Цього і прагнуть.
Ну і приберуть Балогу, Мукачево піде на розграбування. Так, як зараз Ужгород. Шкода доглянутого ґаздами міста. Бо Балоги тут почувалися саме ґаздами. Сеньйорами. Мукачево - їх вотчина. Грунт під ногами за будь-яких обставин. І це, попри очевидні мінуси, був величезнимй плюс.
Ті, що прийдуть на їх міце, будуть дрібнішими і врємєнщиками. З усіма відповідними наслідками.
Але коли маси бездумних плескають у долоньки і вже готові кидати камінням, то чого я маю їх шкодувати?

майор бик 2024-06-26 / 19:47:30
Всі ви наказанія будете нести, в кого є сто гривень можете іти...

Роман 2024-06-26 / 19:00:16
А що ви хотіли ставки занадто високі. Ковід криза була тільки легкою розминочкою. А все то китайці, вони мають великий ресурсний і економічний інтерес.

До останнього 2024-06-26 / 17:37:15
За твоєю логікою злодіїв, що останні 30 років безжально грабують народ України і що є однією з причин теперішньої війни, потрібно одночасно саджати всіх, або взагалі нікого не турбувати, так ??? Тобто ніколи, нехай все буде так як було і люди гинуть на війні за їх блага і мільярди.
Дасть бог, після війни всі підуть на смітник історії, якщо народ вчергове не купиться на їх 1000-2000 грн на виборах

Читачеві 2024-06-26 / 16:06:01
Це ти не переводи стрілки.
Ти Ванга? Чи Кассандра? Чи якийсь інший провидець? Звідки тобі знати, щопо "Короні" "обов'язково буде!!!". Бо ти так собі з носа виколупав? З 2012 року Закону і справедливостів справі "Корони" нема, а тепер буде, бо ти собі так нафантазував?
От коли буде, тоді і про Балог поговоримо

До читача 2024-06-26 / 15:08:46
Не переводи стрілки, будь притомним, відповідати має Балога, правда більше його няньо, який на державних посадах став мільярдером і всі знають як і ужгородська банда з мерії, і всі казнокради з обласної адміністрації і це обов'язково буде!!!

Рубати таким всiм цим злодiям в ОТГ 2024-06-26 / 14:17:41

Читачеві 2024-06-26 / 13:31:03
Бо ситуація з мером Мукачева Балогою,попри формальні підстави, є класичною політичною заказухою.
В Ужгороді значно нагліше і з багатомільйонними збитками для громади, за сприяння тодішнього мера Погорелова тодішній депутат Волошин вкрав "Корону" і ще й повністю зруйнував її як пам'ятку, і нічого. Вже роками нічого.
А тут підшустрили під політичну доцільність.
Тому притомні люди, і журналісти зокрема, участі в цьому "зеленому" шапіто не беруть

Читач 2024-06-26 / 11:54:08
Про цього цигана усі пишуть, а от про події з мером Балогою - ні. Чому? І всезнаючий Глагола мовчить...

Закарпатка 2024-06-26 / 10:58:32
Противно дивитися, що твориться по ОТГ, бюджетом керують на свій розсуд. Вони ні перед ким не звітують. Витрачають великі кошти на утримання своїх працівників, замість того, щоб допомагати фронту. В пресі періодично звинувачують голів ОТГ, проходить час, вони знову на своїх постах. Історія в Керецьках не випадково, пле висновків ніхто не робить.2

Закарпатка 2024-06-26 / 10:44:31
Невже далі буде продовжуватись такий "безпредал". Злодії у владі це стало нормою. Хлопці гинуть на війні, а тут злодюги продовжують свою "діяльність", бо їм байдуже, що буде завтра.... По законам війни весь цей непотріб відправити на найтяжчі роботи десь в шахти.

Кнедлик 2024-06-26 / 10:36:58
Щось нема новин!Iдуть перемовини!

Антикрук 2024-06-25 / 19:41:36
Што ви ся імили до цигана? Не знаєте як барони жиють? А вун є малий барон Закарпаття. Кажда циганка десятину з дєтських грошей утдає баронам. Так што має вун доста.

До останнього 2024-06-25 / 19:38:00
Молодець і ти не один такий, тому можливо щось після війни поміняється, хоча мафія казнокрадів буде триматися до останнього, а в них весь чорний нал і награбоване майно за десятиліття, простий народ зневірений і бідний, тому не все так просто...
А цей циган пешка, яких тисячі на районному та обласному рівні, я вже не кажу за Київ, еліта при владі раніше і тепер краде у сотні і тисячі разів більше і роблять себе патріотами, бо вони донатять на армію, а більшості з них всерівно хто буде в Києві при владі, хоч мацкалі, більша частина з них збере бабло і виїде до ситої Європи, коли відібють тут від корита, і стане жити некомфортно чи небезпечно, гірка правда !!!

NRG 2024-06-25 / 18:48:21
Якщо перейдете в рубрику " соціо" на цьому сайті, побачите страшну картину, де молоді хлопці поклали своє життя на фронті. Вічна їм пам'ять. Але у тому числі загинули і за цього череватого цигана, за його будинок, земельну ділянку, за його ружену, за дві його автівки, а особливо....за його можливість займатися злочинними оборудками, прикриваючись мандатом депутата. І він такий не один, і далеко не останній. Шкода, що я не маю влади, або хоча б золотої рибки. Я б їм кару небесну на землі влаштував.

НОВИНИ: Політика

11:17
/ 2
На Закарпатті СБУ повідомила про підозру адміністратору Viber-каналу, який допомагав "ухилянтам" уникати мобілізації
17:13
На Закарпатті підприємство вирощує кілька видів екзотичних грибів
15:10
На Мукачівщині 17-річний мотоцикліст травмувався, врізавшись у ВАЗ, який порушив ПДР
14:22
/ 2
На кордоні з Угорщиною працюватиме додатковий мобільний рентген Rapiscan
11:32
/ 2
Священника УПЦ МП з Тячівщини засудили умовно за виправдовування дій росії
11:24
В Ужгороді до 15 років тюрми заочно засудили агента фсб з Херсонщини, який збирав розвіддані про військові об’єкти на Закарпатті
19:28
В Ужгороді відновили роботу велопатруля
11:40
/ 4
Ужгородський депутат-утікач Риба задекларував $100 тис. готівкою, а також нову роботу та оренду будинка в Канаді
14:15
/ 23
Голова Закарпатської ОВА Микита стане заступником керівника Офісу президента − нардеп
16:37
/ 2
Судитимуть прихильника "русского міра" зі Сваляви, який виправдовував збройну агресію рф проти України
11:07
Мешканці Берегова, яка публічно поширювала російську пропаганду, повідомлено про підозру
04:43
/ 5
Шуфрич сховав родину в Угорщині та переписав активи на підставну особу – розслідування
21:45
/ 3
Скандальні відео за участі президента Федерації легкої атлетики Закарпаття Коноваленка відзняті давно, а сам він з грудня минулого року – у розшуку за бійку
11:41
На Тячівщині місцеву колаборантку на 12 років відлучили від влади
21:45
/ 2
У Хусті біля школи досі стоїть погруддя поету-русофілу Вакарову – "Деколонізація.Україна"
16:20
/ 41
Звільнений екс"воєнком" Музиченко стане заступником голови Закарпатської ОДА
12:43
Закарпатська асоціація футболу закликає спортсменів не брати участь у турнірі "сепаратистської" CONIFA
22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату