Депутата Ужгородської міськради Мирослава Горвата затримали на хабарі за допомогу в отриманні відстрочки від військової служби (ФОТО)

За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури на одержанні неправомірної вигоди викрито та затримано депутата Ужгородської міської ради – керівника одного з її підрозділів. Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Депутата Ужгородської міськради Мирослава Горвата затримали на хабарі за допомогу в отриманні відстрочки від військової служби (ФОТО)

Прізвище хабарника не повідомляється, однак за інформацією Закарпаття онлайн і з опублікованих фото зрозуміло, що йдеться про одного з лідерів ромської громади Ужгорода, представника політичної партії "Рідне Закарпаття"  Мирослава Горвата.

Як інформує сайт Ужгородської міської ради, М.Горват є заступником директора Департамент соціальної політики міської ради, начальником Управління соціальних допомог та виплат цього департаменту.

За даними слідства, за хабар посадовець обіцяв громадянам допомогу у швидкому та безперешкодному одержанні рішення, яке підтверджує факт догляду за близьким родичем. Це давало можливість не лише отримувати щомісячну грошову компенсацію, а й претендувати на оформлення відстрочки від військової служби.

Депутата затримали після отримання 1000 доларів США за готовий документ.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у межах кримінального провадження, розпочатого за ст. 368 КК України ( прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становищ - ред.).

Досудове розслідування здійснює Ужгородське райуправління поліції за оперативного супроводу Управління СБУ в Закарпатській області.

Як вказує в повідомленні з цього ж приводу пресслужба УСБУ в Закарпатській області, затриманий на хабарі депутат "входить до керівного складу місцевого департаменту соцполітики".

Як повідомляє поліція Закарпаття, М.Горвата затримали саме під час отримання хабаря, та помістили до ізолятора тимчасового отримання. За скоєне йому загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Депутата Ужгородської міськради Мирослава Горвата затримали на хабарі за допомогу в отриманні відстрочки від військової служби (ФОТО)

20 червня 2024р.

Теги: хабар, Горват, відстрочка

Коментарі

Ромі 23.06.2024 / 16:49:51
Ти читати знаєш? Ця довідка сама по собі НЕ "робить людину вільною". Вона дає "можливість не лише отримувати щомісячну грошову компенсацію, а й ПРЕТЕНДУВАТИ на оформлення відстрочки від військової служби." Тому платити треба далі.
Отакий корупційний ланцюжок ((

Рома 22.06.2024 / 22:15:14
Щось дуже мало 1000 Дол за документ, який робить людину вільною. Може того і прибрали бо дуже мало брав. Такі документи біля десятки коштують. Може то не взятка, а на каву, чисто символічно...

ужгородець 22.06.2024 / 14:26:59
На вулиці Іршавській в Ужгороді влада продала земельну ділянку бикоті-застройщикам і під самою високовольтною лінією. Поки війна ці вибл... почали різко будувати двокотеджевий будинок посеред дороги, знищуючи комунікації, (воду, каналізацію), а скоро доберуться і до газової мережі. Але ж ці комунікації були зетверджені комунальними службами міста і були побудовані років пятнадцять тому, а високовольтна лінія взагалі побудована при комуністах. Але дикунам із міськради та комерсам по хрену, що порушені усі вимоги санітарного та архітектурного законодавсва. Потім це житло всучать за великі гроші переселенцям і будуть ті небораки жити у мікрохвильових печах під високовольтною лінією. А власники будівнитцва гроші зберуть і здриснуть за кордон, де мають своє житло і бізнес, де їх дружини і діти живуть. Корму війна, а кому заробітки.
От би журналістам поцікавитися, але немає в Ужгороді Бігусів.

Роман 22.06.2024 / 00:06:44
А здавалося, що чесний журналіст, виняток серед циганів. Казав мені колись один циган, що аби я не думав, що він лиш циганам помагає

юра 21.06.2024 / 08:41:02
є ще один Горват лише районній раді, кабан угодований,ще цього возміть який баблішко з відділів освіти з цілої області збиває. гнида штопана. шоб ти здох тварь

Василь 21.06.2024 / 08:23:37
А шниря Жоріка Шевчука, великого комунальника, приклеять слідуючим!

два глаголи 21.06.2024 / 07:28:28
Смішні гроші для міськради. Забудовники - ось де крутяться шалені кошти. Правда, пане Чепкий ?

Глаголі (гамбурзькому) 21.06.2024 / 07:21:40
Чого не публікуєш новину про свого колегу???? Не зли федю - федя все памятає!!!

сбу 20.06.2024 / 21:48:20
перший пішов ,далі буде

NRG 20.06.2024 / 21:36:29
це той чесний циганський депутат?

Loci 20.06.2024 / 20:34:10
От кіби трактора ймтли тоді да
Лем не зловлять бо він у системі
Давно стучить

Loci 20.06.2024 / 20:32:49
Невірю

НОВИНИ: Кримінал

03:03
/ 3
На Рахівщині, біля румунського кордону, затримали групу "туристів"-"ухилянтів" Фото новина
19:31
У Мукачеві "безправного" водія "під кайфом" оштрафували на 38 тис. грн Фото новина
16:05
В Ужгороді затримали водія "під кайфом", з "травою" і "бульбулятором" Фото новина
03:46
/ 1
Справу тячівця, що налагодив продаж фальшивих купюр номіналом 500 євро, передано до суду
03:06
/ 2
Суд в Ужгороді "перкваліфікував" колишнього слідчого поліції з корупціонера на шахрая і звільнив від відповідальності за строком давності
02:00
/ 6
За угодою з прокурором суддя з Перечина "умовно" покарав прикордонника-кінолога за переправлення "ухилянта" через кордон
19:07
/ 15
За фактом знищення на Закарпатті пралісів під дорогу для вітропарку Єфімова-Мкртчана розпочато кримінальне провадження – Офіс Генпрокурора
13:55
У Королеві на Берегівщині під час пиятики 33-річна співмешканка орендаря зарізала 44-річного власника будинку Фото новина
13:30
/ 2
Суд ув'язнив на 3 роки закарпатця зі 101-ї бригади ТрО, який восени на Тячівщині на "зебрі" смертельно травмував підлітка і втік Фото новина
19:36
/ 5
На Закарпатті затримали заступника командира зенітно-кулеметного батальйону за вимагання грошей у підлеглих Фото новина
17:09
/ 3
Ужгородець посеред вулиці викрав для "розбірок" колишню дружину Фото новина
11:34
/ 7
Під полониною Рівною зрубали праліси для вітропарку Єфімова-Мкртчана
02:31
В Ужгороді повторно наркоп'яного і повторно "безправного" водія Audi оштрафували на понад 90 тис. грн Фото новина
20:50
/ 2
Суд в Берегові призначив військовому 5,5 років тюрми з конфіскацією майна за переправлення "ухилянта" та дезертирство
16:39
/ 2
Суд у Виноградові "покарав" чоловіка, який заплатив $10 тис. за виїзд до Румунії під виглядом волонтера Червоного Хреста, 1700 гривнями штрафу Фото новина
01:42
У Мукачеві оштрафували "безправного" водія "під кайфом" Фото новина
17:35
/ 12
Чиновники Ужгородської міськради виплатили приватній фірмі 8 млн грн за будівництво, яке навіть не почалося – БЕБ Фото новина (ДОПОВНЕНО)
07:53
У Куштановиці на Мукачівщині у "п'яному" зіткненні пітбайка і скутера травмувалися обидва водії Фото новина
18:52
/ 3
За "щебеневий" "відкат" в $20 тис. суд в Ужгороді "покарав" ексдиректора Королівського кар'єру "умовним" роком Фото новина
18:11
/ 1
За сприяння сигаретним БпЛА-контрабандистам прикордонника, що уклав угоду з прокурором, "покарали" штрафом 85 тис. грн
16:37
У Мукачеві "безправний" водій намагався "прикритися" фальшивим посвідченням працівника ДСНС Фото новина
16:16
На Хустщині затримали ще одного "заробітчанина" на "ухилянтах" Фото новина
16:04
У Львові 15-річний закарпатець пограбував чоловіка на зупинці громадського транспорту
14:16
У Тересві п'яний 19-річний молодик з Грушова в балаклаві та перцевим балончиком пограбував магазин Фото новинаВідео новина
11:53
У Мукачеві виявили водія, в 11 разів п'янішого за "норму" Фото новина
» Всі новини