Підтримка чистоти рук – незамінний етап профілактики поширення інфекційних захворювань. І на допомогу в цьому процесі можуть прийти різні засоби та пристрої, зокрема дозатори для мила. Вони використовуються у побуті, ними обладнують офіси, громадські та медичні установи. І останніми роками більшість людей вибирають автоматичний диспенсер для дезінфекції. Але як він влаштований? І у чому його переваги перед автоматичними моделями?
Як і інші моделі диспенсерів для дезінфекційних засобів, автоматичні моделі містять ємність, яку потрібно наповнити антисептиком. Однак роботою таких пристроїв керує не кнопка на корпусі та не важіль, на який потрібно натискати рукою або ліктем. Вони приводяться в робочий стан вбудованим сенсором, здатним відстежувати рухи користувача.
Зазвичай сенсор спрацьовує на відстані 10-15 см. Завдяки цьому користувачеві не потрібно торкатися диспенсера. Це робить його найгігієнічнішим із усіх моделей, представлених на ринку.
Найголовніша перевага безконтактних моделей полягає саме у відсутності контактів із самим диспенсером. Адже якщо натискати пальцями на кнопку пристрою або на важіль, на ньому залишатимуться мікроби. Вони легко передаватимуться від людини до людини, що може знизити ефективність дезінфекційної обробки. Крім того, автоматичні пристрої мають інші плюси, серед яких:
Якісний автоматичний диспенсер для дезінфекції – це чудова інвестиція у своє здоров'я та добробут. Такий виріб допоможе знизити ризик епідемій на роботі та полегшить життя вдома.