За його словами, коли він був міністром зовнішніх справ, розроблялося перша аналогічна угода про малий прикордонний рух з Угорщиною. Тоді у цьому питання жодних нарікань від Європейської комісії не було, а угода була підписана з умовою, що зона руху становитиме 50 кілометрів.
„Мені сьогодні дивно, що Європейська комісія виставляє про Польщі ті чи інші застереження, коли я підписав угоду з угорцями з абсолютно тими самими стандартами, які прописані нині в українсько-польській угоді”, – каже Яценюк.
Не бажаючи оприлюднювати справжньої причини небажання розширювати зону руху, Яценюк водночас зауважив, що угода про рух не має стати будівництвом нової Берлінської стіни. „Малий прикордонний рух не є лише для України, хочу нагадати, це шанс для усіх країн які підписали з нами, це двостороння торгівля”, – каже Яценюк, зауважуючи про вигідність угоди для всіх сторін, а Європейська комісія незабаром зніме свої застереження, взявши базовий документ угоду з Угорщиною.
SmoothCriminal 2008-06-17 / 13:19:00
Кусі, а що, з вашої точки зору було у березні 1939 року на території Закарпаття?
Кусi 2008-06-15 / 19:44:00
На вiдмiну вiд галичан, якi "боролися" за вiдрив вiд Польшi (вбиваючи при цьому багато полякiв), закарпатцi нiколи не воювали проти угорцiв. Тому Угорщина рахуе нас СВОIМИ братами, а поляки галичан - бидлом i ворогами. Галичанам : "За что боролись, на то и напоролись".
Прес центр ромів Торпо 2008-06-14 / 07:12:00
Ми ображені за ромів Чопа.
Чому вони не мають таких прав, як ми?
М 2008-06-13 / 13:41:00
Пану Яценюку (та іже компанії) потрібно би подумати, щоб європейці їздили до нас за таких самих правил, як ми до них -- робили собі візи, проходили всі інші процедури. Може в такому разі у європейських чиновників не розходилися пальці "вієром" відносно українців. А так в наших можновладців тільки самі слова про турботу своїх співвітчизників.