Ієрархи УПЦ, включно з закарпатськими Марком та Феодором, увійшли до нового офіційного "Патріаршого календаря" РПЦ (ФОТО)

А "Митрополита Київського і всея України" Онуфрія в Календарі вказано ще й як постійного члена Священного синоду РПЦ.

Ієрархи УПЦ, включно з закарпатськими Марком та Феодором, увійшли до нового офіційного "Патріаршого календаря" РПЦ (ФОТО)

Як повідомив у своєму Фейсбуку, опублікувавши відповідні світлини, митрополит Православної церкви України Євтратій (Зоря), до "Патріаршого календаря на 2024 рік" увійшли світлини очільника Української православної церкви (Московського патріархату) митрополита Онуфрія та інших ієрархів УПЦ як архієреїв Російської православної церкви (РПЦ).

Крім того, "Митрополита Київського і всея України" Онуфрія в Календарі вказано ще й як члена Священного синоду РПЦ.

З-поміж інших, на оприлюднених митрополитом Євстратієм сторінках календаря РПЦ є світлини очільника Мукачівської єпархії митрополита Феодора (Мамасуєва), керівника Хустської єпархії митрополита Марка (Петровція), єпископа Свалявського, вікарія Мукачівської єпархії Іларія (Гаврильця) та ще одного вихідця з Закарпаття - митрополита Бориспільського та Броварського Антонія (Паканича) як представників єпископату Російської православної церкви в Україні. Адже представників інших православних церков, окрім тих, яких РПЦ вважає прилежними до своєї структури, в календарі немає.

Як йдеться на офіційному сайті Московського патріархату, "Патриарший календарь продолжает традицию полного официального календаря-справочника по предстоящему богослужебному году и устройству Русской Православной Церкви... Календарь содержит множество цветных иллюстраций по всем разделам: иконы к юбилейным датам, фотоматериалы, освещающие события церковной жизни и служение Предстоятеля Русской Православной Церкви, в соответствующем разделе размещены фотографии епископата."

"Чи хтось із них ПИСЬМОВО І ОФІЦІЙНО заперечив/заперечить свою приналежність до МП?

І зверніть увагу - ані митрополита Симеона (Шостацького), ані митрополита Олександра (Драбинка), які раніше були архієреями МП - НЕМАЄ в календарі. Бо вони, на відміну від тих, чиї фото нижче можна бачити, РЕАЛЬНО розірвали свою підлеглість Моспатріархії", - констатував у своєму дописі митрополит Євстратій (Зоря).

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнновий "окопний" посол України в угорщині Шандор проникливо привітав очільника московської церкви на Закарпатті.

15 грудня 2023р.

Теги: РПЦ, УПЦ МП, Феодор, Марк, Іларій, Антоній

Коментарі

Нижнянам 2024-01-02 / 11:23:14
Прийдуть другі гріхи. Без покаяння гріхи підуть.Ці шапконосці у рясах мали покаятися перед своїм народом, а вони замість каяття путлера чекають.

Нижньому 2024-01-01 / 09:19:34
Най усі гріхи ідуть із Старим Роком!!!!

Сидор 2023-12-31 / 22:12:49
Ищи постимо, айбо для нашої сятої православної русскої Церькви то великий гріх ся не напити на Новый рук

RUgulia 2023-12-30 / 12:47:05


Россияне, которые выйдут из дома погулять в новогоднюю ночь, будут задержаны и доставлены в отделения полиции с последующей передачей в военкоматы для пополнения потерь мясных штурмов на Украине.


Роман 2023-12-27 / 14:20:34
Найбільше московських попів і їх зомбо-паству вивертало 25 грудня! З них в цей чудовий Різдвяний день виходило незліченно бісів, але виходили вони не в стадо свиней, а в коментарі на різних українських ресурсах, в тому числі і на Закарпаття онлайн!

Александр Гегальчий 2023-12-27 / 12:36:28
Как вы все догадались - моя истерия и словесный понос в комментах указывает на то, что вонючему Рашкостану скоро ж0па, а меня ждет экстрадиция из Чехии и уютное местечко в тюряге у параши.

ОКОНЧАТЕЛЬНАЯ МОГИЛИЗАЦИЯ 2023-12-26 / 12:48:15


5 СУ-34 ВКС РФ за два дня

Слава ВСУ! Слава Украине! Героям слава!

https://zakarpattya.net.ua/News/231708-V-okupovanii-Feodosii-znyshcheno-rosiiskyi-velykyi-desantnyi-korabel-Novocherkask-FOTO


ОКОНЧАТЕЛЬНАЯ МОГИЛИЗАЦИЯ НА КРЫМУ 2023-12-26 / 12:47:26


БДК "Новочеркасск" пошёл  вслед за "Москвой".

Слава ВСУ! Слава Украине! Героям слава!

https://zakarpattya.net.ua/News/231708-V-okupovanii-Feodosii-znyshcheno-rosiiskyi-velykyi-desantnyi-korabel-Novocherkask-FOTO


глубже соси, заглатывай рус(в)ин 2023-12-26 / 12:41:32


БДК "Новочеркасск" пошёл  вслед за "Москвой".

Слава ВСУ! Слава Украине! Героям слава!

https://zakarpattya.net.ua/News/231708-V-okupovanii-Feodosii-znyshcheno-rosiiskyi-velykyi-desantnyi-korabel-Novocherkask-FOTO


RUпоРотый 2023-12-26 / 11:48:53


БДК "Новочеркасск" пошёл  вслед за "Москвой".

Слава ВСУ! Слава Украине! Героям слава!

https://zakarpattya.net.ua/News/231708-V-okupovanii-Feodosii-znyshcheno-rosiiskyi-velykyi-desantnyi-korabel-Novocherkask-FOTO


RUпоРотый 2023-12-26 / 11:34:21


БДК "Новочеркасск" пошёл  вслед за "Москвой".

Слава ВСУ! Слава Украине! Героям слава!

https://zakarpattya.net.ua/News/231708-V-okupovanii-Feodosii-znyshcheno-rosiiskyi-velykyi-desantnyi-korabel-Novocherkask-FOTO


RUs(v)in RU LGBT 2023-12-26 / 11:30:23


БДК "Новочеркасск" пошёл  вслед за "Москвой".

Слава ВСУ! Слава Украине! Героям слава!

https://zakarpattya.net.ua/News/231708-V-okupovanii-Feodosii-znyshcheno-rosiiskyi-velykyi-desantnyi-korabel-Novocherkask-FOTO


НікЮрови 2023-12-25 / 19:19:00
Гинь, а шо, чий му тяжко пару слів повісти.

до "Русин русинові" 2023-12-25 / 14:30:01
Виглядає так, що русин2 - це лем хитрий мадярон від школи Петра Береша, тому він атакує отців-василіан лишень з однієї причини. Бо ненавидить наших василіан через те, що вони бажають єдності МГКЄ з УГКЦ. А їх (василіан) збалансована і розумна церковна політика в згаданому дусі наших МГКЄ-шних русинов страшенно дратує.

RUgulia Entertainment 2023-12-25 / 13:33:53


У людей Різдво, а мене, чорнодушість і чорноротість рус(в)инсько-мокшанську, від цього якраз і найбільше ковбасить


Андрій 2023-12-24 / 20:56:55


Ось вам два нижніх коменти і прояв русского православ'я. Хіба християн буде таке писати. Скільки там ненависті, необгрунтованих слів. Ось вам їх фсбешно-кацапське лице недолюдини!

Це ви трішки побачили. А ці чорнороті і чорнодуші "православні" намагаються протиснутися сюди щодня і масово. Саме сюди ) Дуже їм треба саме на Закарпаття онлайн ) Це для нас - як орден за заслуги перед Вітчизною. Згадані вами коментарі видалено. Адмін


Адмін 2023-12-24 / 18:53:07
Якраз на Різдво цим пикам висіти найбільш доречно. Щоби люди, хто ще не розібрався, зрозуміли.
Ну а те, що неприємно, факт. Але й війна - неприємно. І ще багато чого, що прийшло зі Сходу, зокрема і через ці "пики".
Зі святом!)

До Адміна 2023-12-24 / 18:23:54
Думаю, що вже пора прибрати ці пики з головної сторінки! Невдовзі Різдво, хочеться щось приємне побачити, а таке враження ніби я на сайт РПЦ зайшов!

В.Піпаш 2023-12-21 / 10:41:41
СБУ оголосила в розшук російського патріарха Кирила Кирилу обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

Служба безпеки України оголосила у розшук патріарха РПЦ Володимира Гундяєва (відомого як Кирил). Про це йдеться у базі розшуку Міністерства внутрішніх справ України.

Зазначається, що главу РПЦ звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ст. 110, ч. 3 Кримінального кодексу України) та веденні агресивної війни або агресивних воєнних дій (ст. 437 ч. 2 Кримінального кодексу України). Датою зникнення патріарха вказують 11 листопада, а місцем – Москву. Також для Гундяєва вже обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, 4 листопада СБУ повідомила про підозру патріарху Кирилу. Московський патріарх входить до найближчого оточення вищого військово-політичного керівництва Росії та один із перших публічно підтримав повномасштабну війну проти України.

Для поширення пропаганди Кирило масово використовує підконтрольні йому релігійні громади РПЦ на території РФ, а також представників УПЦ (МП) в Україні. Крім того, Гундяєв регулярно розповсюджує наративи Кремля у вигляді онлайн-проповідей або власних відеокоментарів.

Як повідомлялося, Російська православна церква (РПЦ) випустила «Патріарший календар», у якому розмістила фото, зокрема, очільника УПЦ МП Онуфрія та інших архієреїв Московської церкви в Україні.

До слова, патріарх Російської православної церкви Кирило (Володимир Гундяєв) заявив, що росіяни повинні дякувати Богові за те, що живуть у «вільній країні».

закарпатський українець 2023-12-20 / 12:39:02
Нижньому Ромі: Мукачівська Греко-Католицька єпархія приречена на розпуск ?
Згоден на таке обома руками. Це давно пора зробити. Віра Христова від того не постраждає, молитись Богу нам від того гірше не стане. Проблема в такому крокові тільки для духовенства єпархії, а нам що до них, якщо ми їм не потрібні ? Їм потрібні мадярські гроші, ну хай і моляться на мадярів, а ще на словаків із Фіцо. Єзуїти...

НОВИНИ: Політика

11:16
/ 1
Автор споруд ПАДІЮНу і "Едельвейсу" представив в Ужгороді виставку акварелей
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України
19:14
Кулеба на пресконференції в Ужгороді розповів, як вирішуватимуть суперечку з угорщиною щодо нацменшин
12:28
/ 6
Кулеба і Єрмак зустрілись з сійярто в Ужгороді
20:11
/ 14
В Ужгороді затримали мукачівця, підозрюваного в киданні гранати на подвір'я депутата облради Горвата в Мукачеві
16:18
/ 2
Газета орбана опублікувала антиукраїнську статтю перед візитом сіярто до Ужгорода
13:58
/ 11
З представників влади на суботні "парламентські" претензії з угорщини на Закарпаття відреагував тільки Балога