Тридцять авангардових світлин відразу полонили увагу перших відвідувачів. Всі вони явилися до глядачів у рамках ексклюзивного проекту "Українська світлина — світлина перемоги". Головна мета цього актуального мистецького проекту, крім інформування міжнародної спільноти і залучення митців цивілізованого світу до об’єднавчої співпраці — підняття і укріплення морального духу українців у боротьбі з агресором за свою заповітну незалежність.
До цього й придалися твори наших національних метрів об’єктива Миколи Тинкалюка, Ярослава Макара, Володимира Ньорби, а також Урса Альбрехта (Швейцарія), Адріани Дюркачової (Словаччина), Жолта Томорі (Угорщина). Безумовно вражали всі чуття шанувальників наші дивні алхіміки на творенні художніх "коктейлів". Дуже ж бо різнопланові роботи наших репрезентантів. Це і храмовий купол, похилений і націлений у бік ворога, як гармата (Ярослав Макар), і таємничі роботи з оптимістичних наших лісів в аж геть незвичному відтворенні (Володимир Ньорба). Що згадані фотомитці світлинного Евересту, що Адріана Дюркачова, Урс Альбрехт, Жолт Томорі — це просто шалений високоемоційний авангард, у підтексті якого визріває просто-таки музична тема піднесеного гімну життю, спорідненого з творіннями Чайковського та Вівальді.
— Радію, — виголосив на відкритті Володимир Ньорба, — що залучення до нашого національного життя міжнародної спільноти вдається і обопільно радує всіх. Скажімо, швейцарець Урс Альбрехт уже мав у нас персональну виставку.
— Цікава кольорова гама у відображеннях світла, — доповнив його титулований майстер художньої світлини Ярослав Макар. — Виставка — поживний харч до роздумів усіх, хто дотичний до фотографування. Нас чекають нові реалізації нестандартних задумів від усіх Прометеїв краси.
...І взагалі в цілому цікаво, що в час війни не хтось із планетарних околиць, а саме українці задають для всього світу оптимістичну тональність сприйняття дійсності.
На виставці "Відображення світла"
Микола Тинкалюк зі Львова дивує своєю майстерністю
Таємничі ліси Володимира Ньорби