Сьогодні пресслужба Бюро економічної безпеки України поширила повідомлення, яке стосується резонансної теми реконструкції пішохідного мосту в обласному центрі Закарпаття.
Як йдеться в повідомленні, аналітики Територіального управління БЕБ у Закарпатській області встановили, що один із органів місцевого самоврядування оголосив проведення відкритого тендеру на виконання капітального ремонту мосту. З місцевого бюджету на ці будівельні роботи планували витратити 31,2 млн грн.
Співробітники БЕБ дослідили предмет закупівлі та з’ясували, що проєктно-кошторисна документація неодноразово коригувалась, а вартість робіт збільшувалася. При цьому документального підтвердження необхідності капітального ремонту, згідно з вимогами нормативних документів, не було.
Пішохідний міст не було визнано непридатним чи аварійним, він відкритий для руху і виконує свої функції, має огородження та освітлення.
Окрім того, в проєктно-кошторисній документації були передбачені дороговартісні роботи, що безпосередньо не стосуються капітального ремонту опорних конструкцій мосту.
За встановленими фактами аналітики Територіального управління БЕБ у Закарпатській області рекомендували розпоряднику місцевих коштів переглянути потребу капітального ремонту мосту та вжити заходів щодо усунення передумов неефективних витрат бюджету громади.
Розглянувши рекомендацію, орган місцевого самоврядування відмовився від проведення ремонтних робіт.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, Ужгородська міськрада відмовилася від проведення капітального ремонту пішохідного мосту
"Питання ремонту відклали. Поки що воно не на часі", - написав у Фейсбуку голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
З його слів, кошти, які передбачали на фінансування цього об’єкта, спрямують на підтримку захисників, сектору безпеки та оборони й інші першочергові потреби громади.
При цьому ні обласна влада, ні Територіальне управління БЕБ у Закарпатській області досі не відзвітували перед громадськістю, хто відшкодує багатомільйонні збитки бюджету, пов'язані з руйнуванням мосту через річку Тересва, які могли б бути витрачені на оборону держави.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, кілька секцій аварійного мосту обвалилися 23 липня цього року через перевищення автівкою ПП "Стік" допустимої ваги.
Як повідомляло тоді Агентство відновлення, при забороні проїзду мостом, який було споруджено в 1957 році, а в 2018 році визнано аварійним, транспортним засобам вагою понад 7 тонн, його секції обвалилися під вантажівкою з піском вагою понад 45 тонн. Тобто, допустима вага була перевищена у 7 разів.
Ужгородець 2023-11-24 / 17:17:42
Потім коли міст рухне ебантко Микита буде бігати як у тересві. Коли цей дятел був на мості, там дири які загрожують життю людей.
Заберіть пику орбана і хуйла.