Люди прагнули себе прикрашати з давніх-давен. До появи благородних металів з цією метою використовувалися кістки тварин, деревина, каміння і навіть малюнки на тілі. Поступово з'являлися нові матеріали, змінювалося призначення коштовностей. Вони ставали символами влади та могутності. У кожній країні з'явилися унікальні традиції, пов'язані з ювелірними виробами: золоті кулони, сережки, каблучки та браслети у різних точках земної кулі мають свої особливості.
Саме тут зародилися перші прикраси: з кісток та шкіри тварин, глини, рослинних елементів. Ключові особливості:
Ювелірні вироби в африканському стилі будуть до вподоби сміливим та зухвалим, а також усім, хто хоче надати образу оригінальності.
Вишукані вироби складаються з багатьох завитків, що утворюють химерний малюнок. Це справжня магія, втілена у базових аксесуарах. Для виготовлення використовуються «білі» матеріали, але можна зустріти коштовності із білого або рожевого золота. Найчастіше використовуються прозорі камені: розсип чи один великий елемент.
Це впізнавана категорія аксесуарів: орнамент із рослинних елементів незмінно користується популярністю. Здавна для виготовлення ювелірних виробів використовується жовте золото – ця тенденція актуальна і досі.
Одна із знаменитих категорій аксесуарів — елегантні обідки для волосся, які часто використовуються у весільних чи святкових зачісках. Гарний вигляд мають і кулони у формі краплі, а також видовжені сережки. Доповнити образ допоможе масивний браслет.
Мандруючи ювелірною мапою світу, неможливо оминути країну, яка подарувала світу дивовижні прикраси. В Індії були створені вироби зі срібла, що стали попередниками сучасних кольє та ланцюжків. Ювелірні вироби у цьому стилі мають такі особливості:
Ювелірні вироби в цій країні символізують належність до певної касти, тому для жінок та чоловіків є особливі правила у виборі аксесуарів. Саме на півострові Індостан були вигадані оригінальні браслети на ногу, сережки для носа та каблучки на фалангу.
У відоме місце сили багато хто приїжджає, аби наповнитися енергією та очистити розум. Тут немає місця для поспіху: спокійний та розмірений спосіб життя, а головне — шанування місцевих богів. Тому прикраси виступають не як модні аксесуари, а обереги, здатні дарувати захист і допомогу в складних ситуаціях.
Згідно з тибетським повір'ям, ювелірні вироби завжди мають бути на людині, навіть уночі. Тоді вони неодмінно принесуть удачу. Не варто відмовляти собі в покупці нових коштовностей. Це внесок не тільки у власну красу, але й успіх — мудреці Тибету вже точно знаються на таких питаннях.