Закарпатський народний хор може отримати статус національного

У Закарпатській обласній раді відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань культури, молодіжної та інформаційної політики, фізичної культури і спорту.

Закарпатський народний хор може отримати статус національного

Основне профільне питання комісії, яке планується виносити на розсуд депутатів —  звернення Закарпатської обласної ради щодо   присвоєння статусу національний комунальному закладу культури  «Заслужений академічний Закарпатський  народний хор» Закарпатської обласної ради.

Члени комісії одноголосно підтримали цю ініціативу, яка передбачає внесення змін у відповідну Постанову Кабміну. За словами присутнього на комісії керівника Департаменту культури, національностей та релігій Євгена Тищука, статус національного передбачає доплату ще однієї ставки працівникам хору та поступовий перехід установи на баланс Міністерства культури та інформаційної політики України. Як правило, процес переходу займає тривалий час: від 1 року і більше. Протягом перехідного періоду заклад перебуватиме на балансі Закарпатської обласної ради.

У ході комісії було озвучено ряд пропозицій щодо змін до програми фінансування культурної галузі краю та розглянуто ряд питань, які виносяться на сесію 3 листопада 2022 року, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної ради.

28 жовтня 2022р.

Теги: хор, статус, національний

НОВИНИ: Культура

11:20
Сьогодні у Реформатській церкві в Мукачеві прозвучить концерт «Адвент: в очікуванні Різдва» Фото новина
08:42
В Ужгороді презентували мілітарний роман Петра Ходанича "Жінка в зеленій сукні" Фото новина
09:24
В Ужгороді презентують роман Петра Ходанича "Жінка в зеленій сукні"
09:10
/ 1
Академічний естрадно-духовий оркестр Закарпатської філармонії відзначить 20-річний ювілей святковим концертом
09:47
Закарпатський народний хор взяв участь у ювілейних урочистостях Українського народного хору "Карпати" в Словаччині Фото новина
09:31
орбан кличе угорців на новий псевдореферендум і лякає "українською військовою мафією"
17:12
В Ужгороді стартує виставка про мистецтво роботи з деревом Фото новина
10:27
Закарпатський обласний театр драми та комедії в Хусті прем'єрно покаже "Портрет Доріана Грея"
09:08
Ужгородський дослідник видав книжку про найдавніший храм Закарпаття Фото новина
11:51
У Мукачеві стартує театральний фестиваль "Зірковий листопад на Закарпатті"
11:53
/ 3
"Міждисциплінарний" художник Ряска представив в Ужгороді "Конституцію перформансу" Фото новинаВідео новина
16:37
В Ужгороді започаткували щорічні зустрічі з лауреатами міської премії імені Петра Скунця Фото новина
16:32
В ужгородському скансені відкриється виставка Сергія Лендєла "Барви рідного краю"
15:46
/ 1
В Ужгороді офіційно стартував "Книга-фест 2025" Фото новина
11:36
На День української писемності в Ужгороді відбудеться зустріч із лауреатами міської премії імені Петра Скунця
12:10
Фестиваль «Монологи над Ужем» збере акторів з України та світу в Ужгороді Фото новина
08:30
У середу в ужгородському скансені відкриють "Формулу кохання" творчого подружжя Кочутів Фото новина
00:44
Закарпатський народний хор знову побував із культурно-дипломатичною місією в Хорватії Фото новина
18:35
До бенефісу Світлани Кобзистої у п’ятницю в Ужгороді покажуть виставу "Ірод"
13:35
Оприлюднено лауреатів обласних премій в галузях літератури, театрального, музичного та виконавського, хореографічного, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за 2024 рік
15:15
Після 6-річної перерви в Ужгороді вдев'яте стартував Фестиваль сучасної духовної музики, організовуваний Cantus-ом Фото новина
14:48
У Колочаві на Хустщині відбувся обласний фестиваль-конкурс коломийок "Співаночки мої милі" Фото новина
01:39
У Колочаві в неділю відбудеться обласний фестиваль-конкурс коломийки "Співаночки мої милі"
17:22
В атріумі Закарпатської ОВА відкриється виставка "Дитячі мрії"
01:26
Закарпатський народний хор долучився до проведення Національного тижня безбар’єрності Фото новина
» Всі новини