На Закарпатті 8 березня "бавилися" вибухівкою та "екстезі"

У прес-релізі Департаменту зв’язків з громадськістю МВС України про найбільш резонансні злочини та події, скоєні станом на 8 березня, Закарпаття фігурує у двох пунктах

На Закарпатті 8 березня "бавилися" вибухівкою та "екстезі"У Виноградівському районі на залізничній станції затримано раніше судимого місцевого жителя, у якого вилучено 200 грамів вибухівки.

У Воловецькому районі затримано місцевого жителя, у якого вилучено 500 таблеток “екстезі”.

Загалом упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України надійшло 1582 заяви про злочини. Вжитими заходами 943 (59,6%) з них розкрито «за гарячими слідами». Серед розкритих злочинів - 1 вбивство, 10 фактів завдання тяжких тілесних ушкоджень, 3 розбійні напади, 46 пограбувань, 3 факти незаконного заволодіння транспортними засобами.

За незаконне зберігання зброї затримано 72 особи. У правопорушників вилучено 2 гвинтівки, 10 обрізів мисливських рушниць, 10 одиниць саморобної вогнепальної зброї, 1,2 кг вибухівки та 976 набоїв.

За злочини в сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин затримано 81 особу. У них вилучено 16,8 кг наркотиків.

За адміністративні правопорушення, вчинені в громадських місцях, до відповідальності притягнуто 994 особи.

За порушеними кримінальними справами заарештовано 19 осіб.

Упродовж минулої доби порушено 12 кримінальних справ за злочинами економічної спрямованості.

Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 68 дорожньо-транспортних пригод, у яких 11 особи загинули та 84 - травмовано.

Департамент зв’язків з громадськістю МВС України
09 березня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 13
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
» Всі новини