Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки

Трагедія стала наслідком побутового насильства та зловживання алкоголем.

Фото ілюстративне, з мережі інтернет
Фото ілюстративне, з мережі інтернет

Закарпатський апеляційний суд підтвердив законність вироку 42-річному мешканцю села Тарнівці Ужгородського району, який у стані алкогольного сп’яніння під час сімейної сварки до смерті побив співмешканку.

Подія сталася в ніч із 31 липня на 1 серпня 2021 року. Чоловік завдав жінці численних ударів по голові та тілу, від яких вона померла на місці. Нападника затримали того ж дня.

Судово-медична експертиза встановила, що причиною смерті стали тяжкі травми, внутрішня кровотеча та травматичний шок. Характер ушкоджень свідчить про багаторазове побиття. Вина обвинуваченого підтверджена експертизами, слідами крові на одязі та показаннями свідків.

Попри спроби захисту оскаржити вирок Ужгородського міськрайонного суду, апеляційний суд залишив його без змін. Обвинуваченого засуджено до 9 років ув’язнення. Вирок набрав законної сили.

31 березня 2026р.

Теги: суд, побиття, алкоголь, в'язниця

Коментарі

Ельвіра 31.03.2026 / 12:45:54
Випадки сімейного насильства останні роки збільшилися! Але в Закарпатті представник представника уповноваженого із прав людини Андрій Крючков не займається цим питанням, оскільки перебуває на платних курсах по стоматології та зубопротезуван, коротше змінює професію, і слава Богу!(

НОВИНИ: Кримінал

17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
» Всі новини