Україна стала другою на "Євробаченні"!

Буквально на останніх хвилинах голосування Ані Лорак з піснею "Shady Lady" вдалося вирвати перемогу у співачки з Греції Каломіри.

Україна стала другою на "Євробаченні"!

Перше місце, з другого заходу, виборов російський співак Діма Білан. Так що наступного року "Євробачення" пройде в Москві.

Переможець за підсумками голосування отримав 272 баліи, Ані Лорак -  230, Каломіра -  218 балів.

Ані Лорак і Філіп КіркоровНайвищий бал Дімі Білану поставили 7 країн: Україна, Естонія, Латвія, Ізраїль, Вірменія, Білорусь та Литва

Україні перше місце віддала Португалія, друге - Латвія, Ізраїль, Польща, Мальта, Азербайджан, Білорусь, Грузія, третє - Албанія, Чехія, Туреччина та Росія.  Натомість жодного балу Ані Лорак не отримала від Німеччини, Швеції, Франції, Норвегії, Сан Маріно, Нідерландів та Швейцарії.

Другий рік поспіль Україна віддала 8 балів Грузії, а також 10 балів відійшли Азербайджану та 12 – Росії.

У цьогорічному конкурсі брали участь представники 43-х країн.

25 травня 2008р.

Теги:

Коментарі

Олександр 25.05.2008 / 12:19:00
Це повинно бути стимулом,для наступних перемог.

Пудмочарськый 25.05.2008 / 10:23:00
Впять не везе з сима мацкалями - у Зеніта - кубок УЕФА,у "сборної" - золота медаль,у "Євробачченні" тоже перві.У нас дальші выборы,інфляція.Же-бы всьо купили моцкалі?

НОВИНИ: Культура

20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
15:15
В ужгородському скансені відбудеться лекція-майстерклас про регіональні особливості традиційної писанки Закарпаття
20:20
У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох" Відео новина
01:11
Закарпатський театр з Хуста привіз до Ужгорода прем'єру "MAVKA лісова" Фото новина
14:28
У Хусті відбудеться ІІ тур фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" та гала-концерт
18:41
В ужгородському скансені посадять Шевченкову вербу
00:31
/ 1
В Ужгороді відкрили виставку робіт Михайла Сапатюка, присвячену 100-річчю від дня його народження Фото новинаВідео новина
» Всі новини