Це виставка-продаж й частина коштів, які будуть виручені, за словами автора, буде перераховано на потреби 128 закарпатської окремої гірсько-штурмової бригади.
До експозиції ввійшло понад 50 творів талановитої мисткині, що були створені протягом кількох років. Це графіка та живопис.
Центральне місце у творчості пані Марини займають квіти. І це, мабуть, не дивно, адже всі жінки люблять квіти, захоплюються розмаїттям та їхньою довершеною красою. Квітка – це образ-синонім жіночності, ніжності, краси; всього того, що притаманно жінці. А тому, жінки художниці зображують квіти по особливому, так, як вміють тільки вони. Тож, далеко не випадково, жіночі образи вона гармонійно поєднує з квітами, які, до слова, теж мають свій характер, настрій, живуть своїм життям. Відчувається, що художниця дуже любить квіти, Природу у всьому її багатстві, закохана в життя, сповнена віри й оптимізму.
Пані Марина зізнається, що в кожен свій твір вкладає певний зміст, намагається донести певну думку, ідею, змушує глядача задуматися. У грецькій міфології богиня краси й кохання Афродіта, народжена із морської піни, а образ жінки-богині Марини Чопей – це жінка-квітка, так ж ніжна, гарна й досконала.
Мисткиня неодноразово брала участь у різноманітних культурно-мистецьких акціях, в тому числі й тих, що ми організовували. Нині вона в пошуку, на певному етапі творчого зростання. Молода й енергійна, відкрита світові, впевнено йде шляхом мистецтва.
Довідка
Чопей Марина Василівна народилася 30 серпня 1988 року.
Захопилася малюванням з шести років, відвідувала школу образотворчого мистецтва.
У 2006 році вступила до Вижницького коледжу прикладного мистецтва в Чернівецькій області.
Закінчила Київський Національний університет культури та мистецтв, отримала диплом за спеціальністю «дизайн середовища».
Нині навчається в Ужгородському інституті культури та мистецтв за спеціальністю «акторське мистецтво».
Працювала у Чинадіївській школі мистецтв. Нині працює у замку Сент-Міклош керівником галереї та екскурсоводом. Працює у Мукачівському драматичному театрі ( актриса першої категорії). Авторка сценографії та костюмів декількох вистав. Вистава «Поліанна» була відзначена обласною премією імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв у галузі театрального мистецтва (2020). Брала неодноразово участь у міжнародних пленерах та виставках як в Україні так і закордоном, зокрема у Грузії, Литві, Угорщині, Туреччині (2003 – 2022).
Персональні виставки:
м. Київ (музей Гетьманства), Київський університеті права КУП НАН, галерея замку Сент-Мiклош (с. Чинадієво), Мукачівський Палац культури та мистецтва.
Нині багато робіт мисткині зберігається у приватних колекціях в Україні, Данії, Австрії, Угорщині, Німеччині, Сербії, Туреччині, Білорусі, Чехії, Великобританії, Литві, Польщі, Словаччини, США, Франції, Грузії.
Володимир Мишанич