Після поїздки закарпатських високопосадовців до Угорщини тамтешня поліція зняла з розшуку "погодженого" заступника голови ОДА

Містечкова політична кон'юнктура йде в розріз із законами України, її інтересами та навіть державною безпекою

Після поїздки закарпатських високопосадовців до Угорщини тамтешня поліція зняла з розшуку "погодженого" заступника голови ОДА

Після недавнього візиту до Угорщини голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Микити з офіційного сайту тамтешньої поліції зникла інформація про розшук особи, означеної світлиною майбутнього заступника голови ОДА Василя Іванча. На це сьогодні звернули увагу журналісти порталу Закарпаття онлайн.

За вказаним посиланням наразі відкривається порожня сторінка з надписом "A kért oldal nem található / Потрібну сторінку не знайдено".

Ще буквально кілька днів тому інформація про розшук особи зі світлиною В.Іванча була на сайті.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, Кабінет міністрів України на засіданні 9 лютого погодив призначення трьох заступників голови Закарпатської ОДА Віктора Микити, серед яких і кандидатура Василя Іванча (політична партія "За майбутнє").

Василь Іванчо раніше був керівником управління Міндоходів у Закарпатській області в часі президентства В.Януковича та заступником голови Закарпатської облради при попередньому форматі владної коаліції (липень-листопад 2021 року).

Попри те, що для державних службовців України законом заборонене громадянство іншої держави, Василь Іванчо свого часу незаконно оформив паспорт громадянина Угорщини на чуже прізвище. Йдеться про те, що на сайті поліції Угорщини було розміщено інформацію про розшук громадянина Угорщини, мешканця Косівської Поляни Івана Кабаля (KABALY IVÁN). Його підозрювали у підробці документів, зокрема незаконному набутті громадянства Угорщини під іншим прізвищем. При цьому, вказану інформацію ілюструвало фото вже згаданого претендента на посаду заступника голови ОДА Василя Іванча.

Призначення вказаних заступників голови ОДА, серед яких фігурує і Юдіта Петеі з КМКС "Партія угорців України", має ознаменувати переформатування коаліції в Закарпатській обласній раді, при чому - тепер уже за участі депутатів-угорців. В останньому, в силу зрозумілих причин, зацікавлений і офіційний Будапешт. Зокрема, як у контексті зміцнення свого впливу в регіоні, так і в плані вирішення ситуації з Василем Брензовичем. Останній, як уже повідомляло Закарпаття онлайн, тривалий час переховується від українського правосуддя в Угорщині.

Що суттєво, нещодавно візит до Угорщини в силу власних кон'юнктурних інтересів здійснив і чинний голова Закарпатської облради Володимир Чубірко. Останній зацікавлений в своєму збереженні на посаді. У цьому контексті він зустрівся з високопоставленими угорськими урядовцями та навіть вручив звинуваченому в державній зраді В.Брензовичу почесну відзнаку Закарпатської облради та ОДА «30 років Незалежності України».

У контексті вищесказаного є три можливі варіанти "вирішення" кримінальної проблеми В.Іванча в Угорщині. За першого з них "порішати" питання міг під час свого візиту голова ОДА В.Микита, прямо зацікавлений у знятті звинувачення з особи, яку він подав на заступника, та у створенні керованого варіанту коаліції в облраді. За другого, можливість такого вирішення мав В. Чубірко. Останній, втім, не зацікавлений у переформатуванні коаліції, а якщо й знайшов варіант "виживання" за нових політичних реалій, то хіба шляхом складних "багатоходівок", що малоймовірно. У третьому варіанті "порішати" питання міг сам В.Іванчо.

Так чи інакше, з'ясування обставин зняття з розшуку в Угорщині майбутнього заступника голови Закарпатської ОДА мало би стати предметом зацікавлення українських правоохоронців у сфері безпеки. Адже відбутися це могло, з огляду на специфіку діяльності офіційного Будапешту на українському Закарпатті, з великою долею ймовірності, - шляхом здачі державних інтересів України.

А це,  в контексті можливого нападу на Україну Росії, сателітом якої є сусідня держава, не просто безвідповідально, але й небезпечно.

13 лютого 2022р.

Теги: Іванчо, розшук, Угорщина

Коментарі

Читач 2022-02-23 / 14:42:51
Мікита-НАШ НОРМ Губернатор!!-Це Нападки провакаціі"Сімейства Б.з мукачева"і ще-СКРИТИХ Сеп.рів- Обох -Чубірка В. з ОблРади-І ще-Іванко Чубірка з Мукачева-КУМ МЕРТВЕЧука!-От Вони і Роблять різні Підстви НеуГодним у Владі Краю!=ДАЙ БОГ -Наснаги ПІДТРИМКИ і УСПІХУ -а ГОЛОВНЕ-ЗДОРОВЬЯ Нашому Гол ОДА п.Микиті!-ЩИРО БАЖАЮ від Всього Серця

сорри 2022-02-22 / 01:09:43
В контексті агресії Росії на Донбасі тепер зрозуміло, яку небезпеку несуть у собі оці движухи Чубірок, Іванчів і т.д.?

злий 2022-02-19 / 15:15:50
У випадку нападу Путіна ці особи мали би бути нейтралізовані першими. Не йдеться про їх фізичне знищення. Мова про позбавлення цих колаборантів впливу на ситуацію

Українська правда 2022-02-19 / 13:50:02
Раніше цього тижня британський аналітичний центр оборони Royal United Services Institute опублікував звіт, заснований на інтерв’ю з кількома високопоставленими співробітниками української розвідки.

У ньому стверджується, що агенти Федеральної служби безпеки Росії широко проникли в українські органи місцевого самоврядування та почали визначати мережі окремих осіб. на якого можна було покластися, щоб керувати місцевими органами влади в разі російського вторгнення.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/19/7324608/

злий 2022-02-19 / 12:14:49
"злому", мене ці балогівські мантри проти Микити не цікавлять. Працюєш по команді на зняття Микити, працюй, а мене не втягуй.
Збоку добре видно, як всі балогівські шавки на один "фас!"стали гавкати на Микиту, бо той затіяв в облраді коаліцію без "разумковського" Андрійка Балоги.
Я щось скажу про Микиту, коли той заслужить. А він поки заслужити ще не встиг :)

злому 2022-02-19 / 09:00:09
А к могло бути інакше, якщо голова ОДА Віктор Микита цілком готовий до колаборації з ворогом і називає ворогів-окупантів "братами"
Зеленський мав би негайно відправити голову Закарпатської ОДА у відставку. Віктор Микита може хоч зараз їхати у Росію, де, як він заявив, "проживають наші брати". Те, що Микиту негайно не відправили у відставку – значить одне: влада не збирається боронити державу, а Зеленський готовий до капітуляції.

злий 2022-02-17 / 20:09:33
Аліну Паш зняли з Євробачення лиш за то, що їздила в Крим і збрехала, а цьому мож бути у нашій владі громадянином ворожої країни, ще й на чуже прізвище, і нічого.
Ви там у владі Закарпаття цілком й**нулися?

До 1234 2022-02-14 / 08:49:42
Чисту правду кажеш, досвід казнокрада не пропєш.117

ужгородка 2022-02-14 / 05:51:22
Господи, які ж вони дрібні і гівнючі!

Пороблено 2022-02-13 / 18:57:41
Так, вони досягли мети. А ми, закарпатці? Знову відмовчуватимемось?

Туй го маєш 2022-02-13 / 18:46:25
Опаньки! Ось і доказ, що то він і є той "двоєфамілець". А нарід пропонував: ану, поідь, Іванку, через Загонь, якщо не йімлять - сятий-чистий. А так - "наші" в дамках, мета досягнута.

1234 2022-02-13 / 18:08:36
В кожному з перечисленних варіантів чітко вимальовується лиш одне - всі кошти витраченні на вирішення цього питання Іванчо буде "відбивати" звичним для себе способом, коррупція та казнокрадство.

НОВИНИ: Політика

13:26
/ 5
Майном Закарпаття керуватиме люстрований посадовець часів Януковича і "піджак" Волошина (РОЗШИРЕНО)
10:29
/ 9
Екскерівник Ужгородського аеропорту назвав дії голови Закарпатської облради Чубірка "свідомою злочинною діяльністю в умовах воєнного стану"
07:59
В Ужгороді презентували "Щоденники Івана Чендея"
18:10
/ 4
Зеленський призначив керувати Берегівщиною Віталія Матія
17:56
/ 6
У Зняцеві на Мукачівщині демонтували погруддя Чапаєву
13:42
На Закарпатті бригади медиків виїжджатимуть для імунізації у пункти тимчасового розселення переселенців
07:41
/ 6
У Закарпатській облраді припинила існування фракція "ОПЗЖ"
07:26
/ 19
Керувати майном області призначено люстрованого на 10 років чиновника часів Януковича Громового
14:47
/ 8
Кремлівській "русинці" з Закарпаття заочно оголошено підозру у виправдовуванні збройної агресії рф
17:18
/ 12
"ZОМБІ", "Вір Богу, а не путіну", "Не вір Кремлю": в Ужгороді червоною фарбою обписали територію собору УПЦ МП
05:43
/ 1
В Ужгороді замість зображень комуністичних ідолів створять українські патріотичні мурали
05:52
/ 8
Єпископ Закарпатський ПЦУ Варсонофій закликав єрархів УПЦ МП в області до об’єднання
16:59
/ 5
Угорщина не має територіальних претензій щодо Закарпаття – посол Ійдярто
09:21
/ 2
На Хустщині демонтували пам’ятники Горькому, Зої Космодем’янській та Валі Котику
15:35
/ 7
Перша леді США Джилл Байден перебуває з візитом в Ужгороді
11:11
/ 2
Російські ракетні удари по Закарпаттю свідчать, що війна торкається не лише України, але й Угорщини – Ніколенко
14:31
/ 3
На Закарпатті просять демонтувати погруддя Чапаєву в Зняцеві
13:06
Із 9 травня Ужгороді розпочинають прийом заяв на зарахування у заклади освіти міста на наступний навчальний рік
02:31
/ 1
У Кремлі шанують своїх фашистських вчителів
06:37
/ 11
Чому Будапешт забув про 1956 рік?
02:03
/ 8
На мітингу вірян в Ясінях про вихід з УПЦ (МП) священник збив на авто людину
00:24
/ 2
У Будапешті відбувся мітинг на підтримку України
23:41
/ 5
В Ужгороді створили коаліцію організацій "Закарпаття за дерусифікацію"
00:29
/ 3
Факт втечі з України ексміністра Семерака, якому могли сприяти родичі нардепа із Закарпаття, розслідує ДБР (ДОКУМЕНТ)
11:08
/ 6
Новим секретарем Мукачівської міськради став "слуга" Олександр Горячкун
» Всі новини