Ужгородський депутат від "ОПЗЖ" Маєрчик з "Хатою" вбивають історичну частину Ужгорода скляним "монстриком" (ФОТО)

Днями в історичній частині обласного центру Закарпаття, відразу біля пішохідного мосту збоку площі Шандора Петефі постала огорожа, яка засвідчила створення нового будівельного майданчика.

Ужгородський депутат від "ОПЗЖ" Маєрчик з "Хатою" вбивають історичну частину Ужгорода скляним "монстриком" (ФОТО)

Сьогодні на огорожі з'явився паспорт об'єкта. Як він вказує, замовником будівництва є спільне мале підприємство "Вояж" (СМП "Вояж").

Відповідно до даних YouControl, керівником підприємства є депутат Ужгородської міської ради від політичної партії В.Медведчука "Опозиційна платформа - За життя" Павло Маєрчик.

Разом з матір'ю, Маєрчик Наталією Михайлівною, П.Маєрчик є засновником цього підприємства.

Павло Маєрчик є фігурантом численних скандальних забудов і земельних оборудок. Серед яких, зокрема, вкрадений сквер на вулиці Боб'яка та прибудинкової території близько 4500 мешканців 11-ти багатоквартирних будинків на вулицях Можайського-Генерала Свободи-8  Березня, рейдерське заволодіння магазином "Корзо", перешкоджання журналістській діяльності з нападом на журналістів.

Утім, як стало відомо, П.Маєрчик, як власник колишнього громадського туалету, є лише співучасником забудови і співвласником майбутнього об'єкту. Його соратником по руйнуванню історичного середовища Ужгорода як власник павільйонів теперішнього квіткового ряд є інша одіозна особа - Сергій Фаркаш (кримінальне псевдо - "Хата"), відомий резонансним руйнуванням історичного будинку Фунданича та рядом інших аналогічних втручань в історичне середовище міста.

Паспорт об'єкта не містить назви та призначення споруди, що постане на місці павільйонів і туалету. Однак цілком очевидно, що зображена на ньому сучасна скляна споруда не просто виділятиметься, а різко дисонуватиме з виглядом історичної частини міста. 

Більше того, оскільки споруда буде вищою та ширшою за вказані павільйони, зокрема за рахунок тераси, вона стане негативною домінантою цього місця та перекриє вигляд площі Ш.Петефі збоку площі Театральної і навпаки.
Разом з реалізацією цього проєкту передбачається ліквідувати туалет, споруджений ще при чехах, і ця подія стане справді знаковою - в туристичному Ужгороді не залишиться жодної громадської вбиральні.

Погодити так звану "реконструкцію", за інформацією Закарпаття онлайн, не наважився навіть чинний головний архітектор обласного центру Олег Боршовський. Тому П.Маєрчик пішов іншим корупційним шляхом і затвердив проєкт через Міністерство культури та інформаційної політики. На місцевому рівні ще у жовтні 2020 року проєкт погодила консультативна рада з питань охорони культурної спадщини при Закарпатській ОДА.

Архітектором скляного "монстрика" є Володимир Віровбал, відомий, зокрема авторством "вбивства" пам'ятки містобудування "Корона" на сусідній площі Театральній.

Ще на стадії розробки проєкт був різко негативно сприйнятий громадськістю Ужгорода. Тому тепер його розпочали впроваджувати потай і пришвидшеними темпами.

Фото Віталія Грегора

 

 

 

 

 

 

18 листопада 2021р.

Теги: монстрик, Маєрчик

Коментарі

Читач 2023-10-31 / 12:16:16
Кафе "На параші"

Павло 2021-11-22 / 14:37:56
Дякую всім ботам та тим хто підтримує цю грязюку.
Нічого путнього ці люди в своєму житті не зробили, окрім гавкання на паркани , плетення інтриг , викривлення начебто правдивої інформації та обливання брудом.

Знаю що моя смска не попаде до читтача. Хотів би подякувати Олегу Дибі та Віталію Грегору за їх суспільну позицію, та «повноцінне» викладення інформації . А також хотів подякувати їх батькам за таке характерне та правильне виховання своїх синів.

ужгородець 2021-11-20 / 13:36:40
В Ужгороді ПРОЦВІТАЄ мафія на всіх рівнях ! Чому ДЕПУТАТ ? Чому прості люди/ не можуть навіть дістати місце на цвинтарі ? Де не кафе,магазин,то ДЕПУТАТ !!!!

правда 2021-11-20 / 11:04:00
Маєрчик -чмо і кидалово

Федур 2021-11-19 / 19:05:59


Так хто винен!? Хіба не голова міста, головний ***аний архітектор прийшляк, якому по *** місто, йому бабки. От вони й відповідальні. Разом з маєрчиком усіх за грати.


Респект 2021-11-19 / 17:38:49
Хто чув у центрі города громадський туалет. В Європі туалет у каждому магазині, кафе, барчику- і то по всьому городу.раз. по-друге: стекляний монстр впишеся , буде файно! По- третє:вітрякам на Закарпатті не місто.

баригам 2021-11-19 / 15:27:03
ЧМО ти Продажне Паша -Як ЩЕ ЗЕМЛЯ ТЯ НОСИТЬ-ТАКИХ Як ТИ?думаву недовго тобі вже...

Паша 2021-11-19 / 14:46:34
Што ви там пишете всякоє. То буде соврємений стікляний бударь, ай кавіль буде і децу наллють. Буде всьо супер, уже порішав у Кієві.

petro 2021-11-19 / 12:15:49
а де той наш бородатий головний архітектор міста, він дав дозвіл на таке уродство у історичій частині міста? Виглядає як дешева наливайка на приміському вокзалі

читач 2021-11-19 / 10:50:42
це після того як міськрада зробила ремонт тротуару, велосипедну доріжку, пандус і т. д.- взяти і все перекрити просто так!Мешканці міста, активісти де ви ? Чому бездієте, треба безвладдя міста локалізувати!

ужгородець 2021-11-19 / 10:41:21
це захоплення землі, чому люди мають обходити, хто дав право перекрити прохід! Негайно знести!!!Ганьба, на місці туалету ставити кафешку , скільки вже тих стікляшок може бути.

Іванов 2021-11-19 / 10:35:18
Павло Маєрчик є блиьким родичем, по маминій лінії, Вікентія Шандора (український правник, науковець, публіцист, видатний громадсько-політичний і культурний діяч та патріот Закрпатської України, 1985 — 1989). Сумно сприймається той факт, що ідеї, віру, переконання свого прадіда, Павло Маєрчик замінив на антикраїнські ідеї опзеЖопівської гидоти.

Павло 2021-11-19 / 09:39:12
Чому частину переходу яка не ПОВИННА НАЛЕЖАТИ НІКОМУ заблоковано????

Читач 2021-11-19 / 08:29:05
У давні часи там мати МаЙорчика продавала ліву горілку... З того починався бізнес сімейний...

АнталШОНІ 2021-11-19 / 05:50:20
То я продав йому сись генделик з гейзликом найся типирка удьиває уд всіх активістів і активісток а сам типирка спокійно жию з мадярським паспортом на словаках туй близько коло Михайловців

Варошу 2021-11-19 / 05:38:57
ДАБІ вже не існує ) Є інша структура - ДІАМ, з дещо іншим обсягом повноважень - https://www.minregion.gov.ua/press/news/oleksij-chernyshov-dabi-oficzijno-likvidovano-vidzavtra-rozpochynaye-robotu-novyj-organ-derzhinspekcziyi-arhitektury-ta-mistobuduvannya-diam/

Респекту 2021-11-19 / 05:36:53
Ага, нам уже розказували, ьщо в Європі повно вітряків у горах. Але забули тільки уточнити, що на унікальних полонинах, як от Боржавські, їх там нема і не може бути.
так само і тут - цей несмак, як правильно написано, перекриє весь вигляд площі Петефі з Театральної і навпаки.
У Європі таке просто неможливо.

Респект 2021-11-19 / 00:50:36
Нормально ся ужиє скляний мостр із старими монстрами, ще їх файно й прикрасит, не гризітся. В Європі повно таких монстрів, главноє правильно вписати!

сорри 2021-11-18 / 23:53:03
Там не мало би бути нічого - ні тих квіткових павільйонів, ні цього скляного одоробла

Читач 2021-11-18 / 23:11:49
У волошина скоро буде вид на дворик СІЗО!

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 1
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 5
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 9
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 1
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
» Всі новини