Апеляційний суд розгляне справу щодо "віджатого" екс-депутатом в ужгородців скверу

Завтра, 7 лютого 2018 року о 14:00, Апеляційний суд Закарпатської області під головуванням судді Романа Кондора розгляне апеляційну скаргу забудовників на рішення Ужгородського міськрайсуду від 26.06.2017 р., яким було повернуто громаді Ужгорода зелену зону вартістю понад 3 млн.грн. і частину «віджатої» дороги Баб'яка.

Апеляційний суд розгляне справу щодо "віджатого" екс-депутатом в ужгородців скверу

Про це повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

"Саме завдяки небайдужій громадськості та принциповій позиції Ужгородської місцевої прокуратури 26 червня 2017 року судом 1-інстанції було скасовано незаконні рішення Ужгородської міської ради та право приватної власності на цю землю гр. В.Голубки, яке перейшло до нього від матері екс-депутата цієї ж ради Павла Маєрчика", - нагадує Вт. Грегор.

Ідеться про частину скверу на вулиці Баб’яка площею 16 сотин в обласному центрі Закарпаття, навпроти промислового заводу ВАТ «Модуль М», на місці якого вже побудована автомийка самообслуговування. Завдяки корупційній схемі з «піджаками» за ініціативи, організації та участі тодішнього депутата Ужгородської міської ради V скликання і секретаря земельної комісії Павла Маєрчика, всупереч генплану міста, громада Ужгорода позбулася в 2010 році чергової зеленої зони, а згодом його родина із продажу її підприємцю із Тячівщини В.Голубці отримала незаконну вигоду в розмірі майже 80 тис. у.о., при нормативній вартості ділянки понад 3 млн. грн.

06 лютого 2018р.

Теги: суд, екс-депутат, сквер, Павло Маєрчик

Коментарі

Ужгородець 06.02.2018 / 18:09:40
враховуючи те скільки тягнеться в суді це питання думаю що вже порішав пан депутат із суддями. тим паче апеляційному суду виносити незаконні рішення невперше, ще й переатестація не за горами вже, тому гроші треба вже збирати щоб дали чинити своє кривосуддя

НОВИНИ: Соціо

18:01
На Закарпатті викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон Фото новина
17:02
На Рахівщині засудили жінок, які викрали допомогу родини загиблого військового
16:49
Юні мандрівники здійснили осінню подорож схилами полонини Боржави Фото новина
16:03
В Іршаві рятувальники звільнили хлопчика, який застряг пальцем у гойдалці Фото новина
15:04
На Рахівщині затримали мукачівця, який за $10 тисяч організовував втечу чоловіків до Румунії Фото новина
13:46
На Закарпатті стартувала осіння вакцинація диких тварин від сказу
12:47
На Берегівщині під колесами авто загинула жінка Фото новина
11:33
На Рахівщині вранці згорів житловий будинок Фото новина
10:02
Капелана з Мукачева відзначили нагородою «Хрест Військова честь» Фото новина
09:20
У Мукачеві патрульні затримали чоловіків, які побили та пограбували перехожого Фото новина
18:29
На Закарпатті рятувальники знайшли двох чоловіків, які заблукали в горах і лісах Фото новина
17:20
/ 1
На Закарпатті заблокували черговий канал незаконного переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
15:55
У Мукачеві затримали 34-річного уродженця Харкова, який на замовлення підпалив авто Фото новина
14:47
На Закарпатті до кінця року відкриють пішохідний і велосипедний перехід «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
13:25
/ 3
В Ужгороді горів двоповерховий житловий будинок Фото новина
12:14
/ 1
На Закарпатті викрили понад 270 організаторів схем втеч за кордон Фото новина
11:15
На Іршавщині дві жінки обікрали місцеву під час «ворожіння»
10:15
/ 2
У Хусті відбувся фінальний етап TRANSCARPATHIAN GRAND RUN 2025 Фото новина
09:05
/ 18
Керівник Великоберезнянської лікарні втік за кордон, залишивши заклад без керівництва та фінансування Фото новина
16:50
/ 3
Закарпатець Андрій Ткачук став чемпіоном світу з ультрамарафону у Франції Фото новина
14:56
У румунських Карпатах врятували трьох українців, які заблукали під час походу Фото новина
13:03
/ 2
На Закарпатті взяли під варту двох неповнолітніх, підозрюваних у подвійному вбивстві літнього подружжя Фото новина
10:50
На Закарпатті викрили схему зняття військовозобов’язаних із реєстру «Оберіг» Фото новина
09:03
У Мукачеві прийняли дві родини переселенців із Дніпропетровської області Фото новина
18:23
Мукачівський хор хлопчиків та юнаків провів благодійні концерти в Австрії Фото новина
» Всі новини