Сесію Закарпатської облради перенесли (ФОТО, ВІДЕО)

За перенесення сесії проголосували 34 з 36 присутніх у залі депутатів.

Сесію Закарпатської облради перенесли (ФОТО, ВІДЕО)

Як повідомляє із сесійної зали громадський правозахисник Віталій Грегор, сесію Закарпастької облради перенесли на суботу, 6 листопада.

За відповідне рішення сьогодні проголосували 34 з 36 присутніх на засіданні депутатів.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 28 жовтня депутати Закарпатської обласної ради VIII скликання підтримали дострокове припинення повноважень голови ради Олексія Петрова

Сьогодні, 4 листопада, депутати планували розглянути питання щодо обрання нового голови Закарпастької обласної ради.

 

04 листопада 2021р.

Теги: сесія, облрада

Коментарі

до ТТТ 2021-11-05 / 15:40:42
Балога і його клан стільки лиха зробили для свого краю що його і земля не прийме. Балоговці у свої ліпші часи за рік крали стільки, скільки теперішні за 5. Так що не несіть брєд такий що на голову не налазить.

ТТТ 2021-11-05 / 11:37:12
Я не зовсім розумію чому так радується більшість дописувачів? Наш край, Срібну Землю бандюки місцеві покликали на підтримку бандюків - варягів і вирішили, що вони тепер тут єдині і абсолютні господарі! Подивіться що вони роблять, як безбожно крадуть і нищать все, до чого можуть дотягнутися (а дотягнутися вони зараз можуть практично до всього що забажають)! Я не сторонник і не фанат Балоги і Ко, але за 25 років балоганці не накоїли того, що білецькі/лунченки/петрови/горвати наробили за останні 5-7! Половина із них - настоящі уголовники, які мали сидіти по нарах уже багато років і ще багато років! Тепер пробують дати їм по руках - і не добре? Біда у тому, що крім балог, виявляється, у нашому краї це зробити більше немає кому! Петров із Коломни за свої "справи" із генералом Шайтановим у 17-18 роках переховувався у Луганську! Окупованому Луганську переховувався від української прокуратури старший офіцер СБУ!!! Нова зелена влада його повернула, дала генеральскі погони і призначила керувати облуправлінням СБУ у кіровоградіській області!!!! Цього виявилося замало і його "прислали" контролювати Закарпаття і кордони з чотирма країнами ЄС!!! Його давно мали із області копнути, а не чіплятися за його звязки із сьогоднішньою державною владою!!!! Із "котлетками" і іншими столичними бандюками!

іван 2021-11-04 / 20:04:07


Флуд. Коментуйте по темі публікації. Коментар видалено. Адмін


прошу тя як рідного 2021-11-04 / 19:42:39
Зеленський начни сажати іменно із Закарпаття

вангую 2021-11-04 / 19:37:25
Угорці молодці шо не підтримали йсе збіговисько. А самі по собі наші не трібні протистояти Києву. В суботу прийдеся їм із спущеними головами лайкати Тищенкові відео, як ні в чому не бували

Піррова перемога 2021-11-04 / 19:25:47
Горжуся канєшно шо злодії іменно з нашого краю першими ріскнули пудняти голови, но пепер президент має жостко отвітити і начати ще май сильно закручувати їм гайки оби такі же самі жуліки по других областях виділи тай розуміли што їх чекать

Вася 2021-11-04 / 18:36:45
Дебіли лисоголові!!!

до 17:33 2021-11-04 / 18:17:47
Я би так не радувався на твойому місці. У суботу твої чухрани увидят своє

Адмін 2021-11-04 / 17:37:30


"Закарпаття", "Рівень Балоги", "Адміну" та ін. - виберіть один нікнейм і коментуйте. В протилежному разі коментарі видалятимуться, а не допоможе - тоді бан


до "неваловшні" 2021-11-04 / 17:33:59
Тищенко тепер може лошити хіба власне відображення у дзеркалі. Отаке з ним зробила ота "чмирота" :))

Рівень Балоги 2021-11-04 / 17:33:02
Вова Чалий

Закарпаття 2021-11-04 / 17:32:01
Ніхто більше з Балогою справ мати не буде, крім Чалого. Все це заеінчиться пшиком. Як Балога всіх кидав, так і його кинуть.

юрій 2021-11-04 / 17:30:10
а чому на сайті облради не має сьогоднішнього рішення про проведення сесії в суботу 06.11.2021?

неваловшні 2021-11-04 / 17:23:13
В суботу Тищенко опять буде лошити нашу чмиротую. Як я йсе обажаю

Адміну 2021-11-04 / 16:19:28
Пане Олеже, Ви вірите в те, Антібіотік, Чалий, Чубірки, уголовники ще не продались Київським контрабандистам?

до 15:18 2021-11-04 / 15:40:28