Обрання нового голови Закарпатської облради перенесли на 4 листопада

Депутати Закарпатської обласної ради під час сесійного засідання у четвер, 28 жовтня, перенесли розгляд проєктів рішень, які не були розглянути сьогодні, на наступне засідання та прийняли рішення про скликання другого пленарного засідання четвертої сесії обласної ради на 4 листопада.

Обрання нового голови Закарпатської облради перенесли на 4 листопада

За відповдіне рішення проголосували 37 депутатів. 

Відповідно до озвученої у залі інформації, друге пленарне засідання четвертої сесії Закарпатської облради відбудеться у четвер, 4 листопада, об 11:00. Головуючим на наступне засідання обрали Володимира Чубірка. 

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні на черговій сесії Закарпатської обласної ради 35 депутатів зібрали кворум та проголосували відставку чинного голови облради Олексія Петрова. "За" проголосували 35 із 36 присутніх на засіданні депутатів. У засіданні не брали участь представники політичних сил "Слуга народу", КМКС та "За майбутнє".

Згодом нова стара депутатська більшість Закарпатської облради проголосувала за обрання нового голови.

При цьому Петров наполягає, що він наразі продовжує лишатися чинним головою Закарпатської обласної ради та виконувати свої обов'язки. Він повідомив, що звернувся через, на його думку, незаконні дії представників нової коаліції СБУ, прокуратури та поліції.

 

Закарпаття онлайн, Фото - Віталій Грегор

28 жовтня 2021р.

Теги: відставка, Петров, Чубірко

Коментарі

Ярко 2021-10-30 / 15:47:03
Хто вніс питання про зняття голови обласної ради Петрова Олексія?
Щось про то нич не пишуть.

Носова 2021-10-29 / 18:56:00

Пітров гудбай
Ти наш край незабувай
Й далі бізнес "кришувай"
Заробляй собі на "чай"

ВанКліберни панімаш 2021-10-29 / 16:42:38
Коля з Альошою - обидва "в сад!"
Най ідуть тепирька стукати дуєтом по рояльови у 95-квартал. Маєстро ЗЕ ім укаже, як у такт попадати.

??? 2021-10-29 / 16:33:22
Який результат по справі судді Амаровича? Хто знає?

Юрик 2021-10-29 / 09:41:19
Василю дерев'яний закрий є... о би не... думаш яти забув щозня зробив з голови рда шістков шнирьом.

вася 2021-10-28 / 22:31:49
гукани вонячі у сізо ся мають збирати, а не на сесію

ВАСИЛЬ ЩУР голова Міжгірської ОТГ 2021-10-28 / 22:10:47
Я нагнув весь Міжгірський район та тепер всі раби роблят на мене.Мені по)(уй.Я маю гроші куплю всіх.

до злого 2021-10-28 / 21:47:32
а чим він не правий? яка різниця між одним і другим? для мене все те шобло на одній черті бідності

вася капелан 2021-10-28 / 21:45:44
а той вівчарь Міжгірський Юрик Василь, який розвалив Міжгірський весь район будучи головою Міжгірської райдержадміністрації що розмахує придурок руками біля тибуни, мабуть випрошує якусь посаду для свого шефа злодія васі щуря в міжгірю, хто того придурка вибрав в депутати ???

злий 2021-10-28 / 19:54:42


Чмобірко, йди проспися, а далі розберися з Чубірками. Бо ти плутаєш ріднозакарпатського Чубірка з медведчуківським Чубирком


perdo 2021-10-28 / 19:48:52
Та зась ці-Мани Шекети а особо-Чубірко-Тайний УкраїноФоб хитрий і НЕНАВИСНИЙ до україни-рУсун-бо Тайно все Шептався і Плани строїв різні разом-з Міланом Шашіком-Теж Їден "друг україни"-усіх Їх за гузицю

ПРОБІРКО 2021-10-28 / 19:36:24
клав кладу і буду класти!!!

Читач 2021-10-28 / 19:33:21
А де заступники, чому не сидять у президії? Цікаво, чи знав Петров, що го будуть знимати?

Плоку лол 2021-10-28 / 19:20:15
Хто писав ош гіби я бігаву ги попандопуло??? Я побіг бо без мене мої плоку лоли напояться віскі

Чмобірко 2021-10-28 / 19:16:37
Походу бунт на кораблі не до кінця удався. Уже не факт шо Чубіркоїд медведчуковський буде головов. Зато тепер стало прекрасно видно усіх бунтарів які хочуть по-новому начинати красти так як в старі часи. Пора прокуратурі заводити папочки

Малинич 2021-10-28 / 19:15:20
Кожен депутат особисто у прокурора в кабінеті буде поснення писати, ниякой сесії 4 листопада не буде.

2135 2021-10-28 / 19:02:30
То шо за веприк за трибуною, рветься до корита?!

??? 2021-10-28 / 18:51:35
Де кримінальна справа? Де повтікали оновлені прокурори? Хай зарплату починають відробляти.

Малиничу 2021-10-28 / 18:41:55
Ти би мовчав золотошукач із зімбабве з фальшивими долярами

Малинич 2021-10-28 / 18:39:33
На всіх бунтарів папки є у прокуратурі, ГКЧП не пройде.

НОВИНИ: Політика

23:05
У Водиці на Рахівщині у вогні загинула пенсіонерка
22:56
На Виноградівщині контрабандисти, заскочені прикордонниками, покинули 17 пакунків сигарет
22:30
У горах заблукали троє закарпатців, двоє знайшлися
12:34
Резиденція Святого Миколая відкриється у Мукачівському замку
16:58
/ 18
З другої спроби заступницею голови Закарпатської облради обрали експомічницю Балоги – Андріану Сушко
15:57
/ 2
Закривши чергову сесію, депутати Закарпатської облради збираються на позачергову заради нового голосування за заступника від Балоги
14:47
/ 2
Для обрання Андріани Сушко заступницею голови Закарпатської облради не вистачило 1 голосу
13:56
/ 4
На посаду заступника голови Закарпатської облради висунули кандидатуру експомічниці Балоги Андріани Сушко
13:10
Закарпатська обласна рада обере ще одного заступника для голови
10:23
На Тячівщині внаслідок пошкодження газопроводу низка будинків, дитсадок, лікарня, школа і селищна рада були без газу
08:54
/ 3
Після резонансу з крадіжкою в громади Ужгорода зеленої зони біля кардіодиспансера, в депутатів прокинулись "совісті", які вирішили щось "довивчити"
07:14
/ 27
Володимир Чубірко: "ліві" АЗС, мільйони "від матері" та дотичність до Медведчука і Брензовича
06:03
Протягом листопада на Закарпатті виконали 114 тисяч щеплень
06:04
Господарський суд Закарпатської області відновив відправку поштової кореспонденції
05:39
/ 2
На Закарпатті підприємця змусили сплатити до бюджету понад 429 тис. грн
05:47
/ 15
Усіх дурити весь час неможливо!
19:38
/ 5
Річниця ДБР: жодного вироку на Закарпатті, 35 "лісових проваджень", публічна неправда журналістам
18:31
/ 8
Першим заступником голови Закарпатської облради обрано Шекету, а заступником - Дем'янчука
17:16
/ 2
На посади першого заступника й заступника голови Закарпатської облради запропоновано кандидатури Шекети та Дем'янчука
16:50
/ 9
Депутати Закарпатської облради переформатували під нову коаліцію склад і керівництво постійних комісій (СПИСОК)
15:57
Одразу після позачергової в Ужгороді розпочала роботу чергова сесія Закарпатської облради
13:46
/ 30
Головою Закарпатської обласної ради став Володимир Чубірко
12:58
У Закарпатській облраді почалось голосування за нового голову, єдиний кандидат – Володимир Чубірко
11:21
/ 4
Розпочалася сесія Закарпатської обласної ради, депутати обиратимуть нового голову
06:23
/ 6
Ще торік чинний тимчасовий керівник Закарпаття Добромільський "наймитував" у тестя головного медведчуківця області – ЗМІ