Обрання нового голови Закарпатської облради перенесли на 4 листопада

Депутати Закарпатської обласної ради під час сесійного засідання у четвер, 28 жовтня, перенесли розгляд проєктів рішень, які не були розглянути сьогодні, на наступне засідання та прийняли рішення про скликання другого пленарного засідання четвертої сесії обласної ради на 4 листопада.

Обрання нового голови Закарпатської облради перенесли на 4 листопада

За відповдіне рішення проголосували 37 депутатів. 

Відповідно до озвученої у залі інформації, друге пленарне засідання четвертої сесії Закарпатської облради відбудеться у четвер, 4 листопада, об 11:00. Головуючим на наступне засідання обрали Володимира Чубірка. 

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні на черговій сесії Закарпатської обласної ради 35 депутатів зібрали кворум та проголосували відставку чинного голови облради Олексія Петрова. "За" проголосували 35 із 36 присутніх на засіданні депутатів. У засіданні не брали участь представники політичних сил "Слуга народу", КМКС та "За майбутнє".

Згодом нова стара депутатська більшість Закарпатської облради проголосувала за обрання нового голови.

При цьому Петров наполягає, що він наразі продовжує лишатися чинним головою Закарпатської обласної ради та виконувати свої обов'язки. Він повідомив, що звернувся через, на його думку, незаконні дії представників нової коаліції СБУ, прокуратури та поліції.

 

Закарпаття онлайн, Фото - Віталій Грегор

28 жовтня 2021р.

Теги: відставка, Петров, Чубірко

Коментарі

Ярко 2021-10-30 / 15:47:03
Хто вніс питання про зняття голови обласної ради Петрова Олексія?
Щось про то нич не пишуть.

Носова 2021-10-29 / 18:56:00

Пітров гудбай
Ти наш край незабувай
Й далі бізнес "кришувай"
Заробляй собі на "чай"

ВанКліберни панімаш 2021-10-29 / 16:42:38
Коля з Альошою - обидва "в сад!"
Най ідуть тепирька стукати дуєтом по рояльови у 95-квартал. Маєстро ЗЕ ім укаже, як у такт попадати.

??? 2021-10-29 / 16:33:22
Який результат по справі судді Амаровича? Хто знає?

Юрик 2021-10-29 / 09:41:19
Василю дерев'яний закрий є... о би не... думаш яти забув щозня зробив з голови рда шістков шнирьом.

вася 2021-10-28 / 22:31:49
гукани вонячі у сізо ся мають збирати, а не на сесію

ВАСИЛЬ ЩУР голова Міжгірської ОТГ 2021-10-28 / 22:10:47
Я нагнув весь Міжгірський район та тепер всі раби роблят на мене.Мені по)(уй.Я маю гроші куплю всіх.

до злого 2021-10-28 / 21:47:32
а чим він не правий? яка різниця між одним і другим? для мене все те шобло на одній черті бідності

вася капелан 2021-10-28 / 21:45:44
а той вівчарь Міжгірський Юрик Василь, який розвалив Міжгірський весь район будучи головою Міжгірської райдержадміністрації що розмахує придурок руками біля тибуни, мабуть випрошує якусь посаду для свого шефа злодія васі щуря в міжгірю, хто того придурка вибрав в депутати ???

злий 2021-10-28 / 19:54:42


Чмобірко, йди проспися, а далі розберися з Чубірками. Бо ти плутаєш ріднозакарпатського Чубірка з медведчуківським Чубирком


perdo 2021-10-28 / 19:48:52
Та зась ці-Мани Шекети а особо-Чубірко-Тайний УкраїноФоб хитрий і НЕНАВИСНИЙ до україни-рУсун-бо Тайно все Шептався і Плани строїв різні разом-з Міланом Шашіком-Теж Їден "друг україни"-усіх Їх за гузицю

ПРОБІРКО 2021-10-28 / 19:36:24
клав кладу і буду класти!!!

Читач 2021-10-28 / 19:33:21
А де заступники, чому не сидять у президії? Цікаво, чи знав Петров, що го будуть знимати?

Плоку лол 2021-10-28 / 19:20:15
Хто писав ош гіби я бігаву ги попандопуло??? Я побіг бо без мене мої плоку лоли напояться віскі

Чмобірко 2021-10-28 / 19:16:37
Походу бунт на кораблі не до кінця удався. Уже не факт шо Чубіркоїд медведчуковський буде головов. Зато тепер стало прекрасно видно усіх бунтарів які хочуть по-новому начинати красти так як в старі часи. Пора прокуратурі заводити папочки

Малинич 2021-10-28 / 19:15:20
Кожен депутат особисто у прокурора в кабінеті буде поснення писати, ниякой сесії 4 листопада не буде.

2135 2021-10-28 / 19:02:30
То шо за веприк за трибуною, рветься до корита?!

??? 2021-10-28 / 18:51:35
Де кримінальна справа? Де повтікали оновлені прокурори? Хай зарплату починають відробляти.

Малиничу 2021-10-28 / 18:41:55
Ти би мовчав золотошукач із зімбабве з фальшивими долярами

Малинич 2021-10-28 / 18:39:33
На всіх бунтарів папки є у прокуратурі, ГКЧП не пройде.

НОВИНИ: Політика

14:26
У селі на Закарпатті під час роботи з болгаркою чоловіку ампутувало ніс та частину губи
11:43
У Мукачеві вже створено 112 ОСББ
18:59
/ 4
Українці не готові поступитися територією заради миру – опитування
13:11
/ 1
Експосадовицю РДА на Закарпатті зобов'язали відшкодувати збитки, завдані незаконним преміюванням працівників
10:07
Втрати ворога: 29 350 окупантів, 1302 танки, 3194 бойові броньовані машини
14:07
/ 3
Адвокат Порошенка про заяви Медведчука: піар СБУ
10:48
/ 11
Медведчук розповів про деталі виведення з держвласності нафтопроводу і закупівлі вугілля в "Л/ДНР"
13:26
/ 11
Майном Закарпаття керуватиме люстрований посадовець часів Януковича і "піджак" Волошина (РОЗШИРЕНО)
10:29
/ 14
Екскерівник Ужгородського аеропорту назвав дії голови Закарпатської облради Чубірка "свідомою злочинною діяльністю в умовах воєнного стану"
07:59
В Ужгороді презентували "Щоденники Івана Чендея"
18:10
/ 5
Зеленський призначив керувати Берегівщиною Віталія Матія
17:56
/ 6
У Зняцеві на Мукачівщині демонтували погруддя Чапаєву
13:42
На Закарпатті бригади медиків виїжджатимуть для імунізації у пункти тимчасового розселення переселенців
07:41
/ 6
У Закарпатській облраді припинила існування фракція "ОПЗЖ"
07:26
/ 19
Керувати майном області призначено люстрованого на 10 років чиновника часів Януковича Громового
14:47
/ 8
Кремлівській "русинці" з Закарпаття заочно оголошено підозру у виправдовуванні збройної агресії рф
17:18
/ 12
"ZОМБІ", "Вір Богу, а не путіну", "Не вір Кремлю": в Ужгороді червоною фарбою обписали територію собору УПЦ МП
05:43
/ 1
В Ужгороді замість зображень комуністичних ідолів створять українські патріотичні мурали
05:52
/ 8
Єпископ Закарпатський ПЦУ Варсонофій закликав єрархів УПЦ МП в області до об’єднання
16:59
/ 5
Угорщина не має територіальних претензій щодо Закарпаття – посол Ійдярто
09:21
/ 2
На Хустщині демонтували пам’ятники Горькому, Зої Космодем’янській та Валі Котику
15:35
/ 7
Перша леді США Джилл Байден перебуває з візитом в Ужгороді
11:11
/ 2
Російські ракетні удари по Закарпаттю свідчать, що війна торкається не лише України, але й Угорщини – Ніколенко
14:31
/ 3
На Закарпатті просять демонтувати погруддя Чапаєву в Зняцеві
13:06
Із 9 травня Ужгороді розпочинають прийом заяв на зарахування у заклади освіти міста на наступний навчальний рік
» Всі новини