Реклама B3

За рішенням суду бурові роботи з видобутку газу в Буківці на Закарпатті мають бути зупинені (ВІДЕО)

Громада Жденіївської ОТГ, яка протистоїть газовидобувній корпорації "Нафтогаз" вдруге виграла суд.

За рішенням суду бурові роботи з видобутку газу в Буківці на Закарпатті мають бути зупинені (ВІДЕО)

30 червня Закарпатський окружний адміністративний суд скасував висновок Оцінки Впливу на Довкілля, який був виданий Департаментом екоресурсів Закарпатської ОДА з численними зауваженнями громади сіл Буковець, Щербовець, Жденієво, громадських природоохороних організацій й груп, фахівців-екологів, журналістів, релігійних діячів.

За рішенням суду всі бурові роботи у с. Буковець мають бути зупинені, повідомляють активісти спільноти "Врятуй Пікуй".

"Ми щиро дякуємо за юридичний супровід справи Громадська організація "Юристи за екологію", - зазначають екозахисники.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у березні цього року суд скасував рішення сільради та угоду про передачу буковецьких земель під геологічну розвідку на Закарпатті.

Будівельні роботи у високогір'ї під вершиною гори Пікуй розпочалися у вересні минулого року без відповідних дозвільних документів. Відтак мешканці Воловеччини ініціювали два судові процеси та кримінальні провадження за ч.1 ст. 239-1 та ч.1 ст. 197-1 Кримінального кодексу України.

Мешканці сіл Розтока, Буковець, Пашковець, Щербовець, Збини, Жденієво, Підполоззя, що на Воловеччині, звертались у всі можливі контролюючі та правоохоронні органи, місцеву та обласну державну адміністрацію, та навіть Президенту України В. Зеленському.

До слова, саме голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров лобіював видачу даного антиекологічного висновку з ОВД і фактично змусив екологічний департамент ОДА "прискорено" видати його на передодні сесії облради. Це, в свою чергу, забезпечило йому необхідні голоси депутатів від "ОПЗЖ" в підтримку його кандидатури на посаді голови обласної ради.

02 липня 2021р.

Теги: роботи, видобуток, газ

Реклама B4

Коментарі

Наталія Майстренко 03.07.2021 / 19:21:46
Н-но, так, аякже! Тому ці екологи проти бойків-ашмєтових і воюють в судах. А ви почніть приймати препарати йоду, може допоможе хоч на старі роки, бо з дописів очевидно, що аналітична система на неонатальному рівні

нижньому 03.07.2021 / 15:27:14
Смішний, бойки з ахметовими (но в нашому випадку фірташ і росіянин бабаков) - перші спонсори всіх тих "екологів", і твої, ботяро, щоб ніхто не посмів зазіхати на їх монополію.

До карпатором 03.07.2021 / 14:28:10
Чому люди мають радуватись? Що приватні компанії Бойка-Медведчука за посередництвом держкомпанії розкурочили Богом дану природу і продають вам же цей газ втридорога? Чи за вітряки ви згадали, де ахметовські хотіли продавати державі за втричі дорожчий тариф, який ви і сплатите їм. Як в нас кажуть, не було мізків до обіду, не буде і після.

карпатором 02.07.2021 / 19:01:06
Болвани, маєте радоватися ош на вашуй земли газ! А то електртки з вітру не мош, газ добити не мош...А вудки то взяти? Уповідять вам бімбоші з якоісь екологіі і вже гойкаєте. Та скопкайте іх, а не слухайте.

агк 02.07.2021 / 16:30:08
Рай это земля землюнадо здорво работать

Автору 02.07.2021 / 16:22:27
До слова, саме голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров лобіював видачу даного антиекологічного висновку з ОВД і фактично змусив екологічний департамент ОДА "прискорено" видати його на передодні сесії облради. Це, в свою чергу, забезпечило йому необхідні голоси депутатів від "ОПЗЖ" в підтримку його кандидатури на посаді голови обласної ради - так а ви што ждали? А цей кавардак в обласній раді і союз з опзж то не випадковість. І Шеремета не треба зайво згадувати, все передбачувано

А держава де? Вперде! 02.07.2021 / 15:56:20
Так, мешканці ходили, страйкували проти свавілля місцевої жопо-гопоти, яка очолила місцеві ради та дозволила бурити Карпати. А тодішній голова ОДА О. Петров лоббіював інтереси ймовірного бенефіціара газовидобутку в Закарпатті Ю. Бойка, що маскуються під дахом державної компанії в районі, де вплив медведчуків найсильніший. Докотилися. В час війни державні компанії та державні посадовці працюють на ворожих агентів

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

11:36
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 2
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 21
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
19:51
/ 1
На війні загинув 26-річний військовий із Чинадійова на Мукачівщині Іван Симчина Фото новина
15:38
УжНУ увійшов до топ-15 найзатребуваніших вишів України
13:34
В Ужгороді водій ВАЗ сів за кермо з 1,48 проміле алкоголю Фото новина
17:14
/ 2
Туристка з Дніпра травмувалася під час спуску з гори Гимба на Закарпатті Фото новина
16:30
Родина з трьома дітьми евакуювалася із Дніпропетровщини на Закарпаття Фото новина
» Всі новини