Головою Закарпатської облради обрано чинного голову ОДА, "слугу" Олексія Петрова

Головою Закарпатської обласної ради обрано чинного голову ОДА, депутата від політичної партії "Слуга народу" Олексія Петрова.

Головою Закарпатської облради обрано чинного голову ОДА, "слугу" Олексія Петрова

Про це щойно на сесії облради повідомила лічильна комісія.

В ході таємного голосування за О.Петрова віддали свої голоси 37 депутатів, а за самовисуваннця, представника політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Русина - 17.

Усього участь у голосуванні взяли 55 депутатів, один бюлетень визнано недійсним.

Щойно О.Петров склав присягу голови Закарпатської обласної ради і подякував депутатам за підтримку та довіру.

Після цього він оголосив перерву в роботі сесії на 15 хвилин.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, 7 грудня в Ужгороді розпочалося перше пленарне засідання першої сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання.

Спершу депутати Закарпатської облради склали присягу, а згодом депутати-угорці покинули сесійну залу Закарпатської облради на знак протесту проти "переслідування"  та відмовилися обирати голову обласної ради.

Довідка

Олексій Геннадійович Петров (нар. 29 травня 1976, м. Коломна) — офіцер спецслужб, генерал-майор, начальник Управління СБУ в Кіровоградській області (2019—2020). Керівник Департаменту контррозвідки Служби безпеки України (2017—2019). Голова Закарпатської обласної державної адміністрації з 22 квітня 2020 року. Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук.

07 грудня 2020р.

Теги:

Коментарі

Пацан 2020-12-08 / 19:31:19
Мене пофиг кто он калмик, маріець , киргіз, чи казах, але що він робить в Украіні, тим більше на заході? Їдь у Росію чорте !

Ужгородець 2020-12-08 / 17:51:49
Дуже добре, що ти нас, Верховинцю, просвітив стосовно переліку доріг, які не підпадають під відкати.
Тепер уже зрозуміло, що тут усе дуже класно і чесно.
Було весело .....

Верховинець 2020-12-08 / 16:55:16
До ужгородця - Петров розподілив гроші на будівництво іменно тих доріг яких я перерахував, а не для інших з яких має відкати, як то робив Москаль, асфальт укладає ОНУР і це не функція Петрова. А КАПД, замовники, тендера у нас по області навалом, тільки всім було наплювати на верховину, хоча Закарпатська верховина нас поєднує з Україною.

Ужгородець 2020-12-08 / 15:24:49
Поінформуй нас "правильний" чоловіче!
Ми із твого лопису уже тут зрозуміли, що всі хто з Московії, правильні пацани і їхні віросповідування травмувати неможна .... карається законодавством України.
А під яку статтю підпадає заказуха на політичних опонентів?
Бо ми тут ніяк не можемо розібратися.

passing by 2020-12-08 / 15:02:08
прокуроры у нас ленивые, так статья для некоторых тут есть
Стаття 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками
1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками -

караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

До того 2020-12-08 / 14:29:26
Кить дожиєме то в слідуючий раз ватижити закарпатськими баранами буде чукча. Лем кидь доти барани не передохнуть, а розумні між ними не здриснуть.

Катерина до пенсіонера 2020-12-08 / 14:25:03
Ти, КГБішний пендзіяш!
Провокатор хренов!
Не міряй по собі і не вішай ярлики на тих, хто сміється і плює на твого тупорилого калміцькава кальєгі .... калмика із подмосковья .... понаєхавшая мерзота!
Що в тебе, що у твого кальєгі Вьєлікава разведчіка генерала, у мозгу одна ізвіліна і та пряма.
Хреново вас декомунізовували.
Потрібно було не з памятників починати .....
Потрібно було починати з переіменованих постановою Верховної Ради КГБешних сук і всієї тої переіменованої штатної і позаштатної агентури.
Не з того почали, інакше б у же давно краще жили!

Земляк 2020-12-08 / 13:58:28
Чому: Чубiрко В, Брензович В, iт.д. А що вибрали? я так розумiю що пiнзiяшам-ментам це краже! Дiду увидиме!!!

пенсіонер 2020-12-08 / 13:44:46
Дивися як розійшлися жопоблоковці Катерина,Ужгородець та Прикиньте.
Ну не обрали старого Русина (Антибіотика) головою. А ви думали, що маєте 6 депутатів і вся влада буде у ваших руках. А .... в руки.
Жодного толкового кандидата від закарпатців не пропоставили Петрову, а тепер сльозами обливаєтесь, ніби вперше побачили свою продажність.
Ви лише вівчарити валовшні, а не політикою займатися.

5 копійок 2020-12-08 / 13:40:39
Так, у владі повний треш. Технологія "гірший і ще гірший" відпрацьована і діє. Місцевих еліт нема. Від слова зовсім. Проте, не варто аж так захоплюватися вчинком КМКС - пристойний вигляд цьому надала тільки ситуація, ну зовсім не про загальне добро вони дбають і зовсім не про вибір достойного голови. І зовсім не їхньою порядністю і непідкупністю продиктовано цей демарш. Інтерес у них свій, і він не має нічого спільного з інтересами громади Закарпаття

Міжгір'я 2020-12-08 / 13:26:56
Коби ще Петров почав контроль за ОТГ, то мало би ся Щур попустив. Бо думат керувати і в Пилипці і в Синевирі. Доста би тому злодійови і Міжгір'я, а то всюди своіх людей тикат. Думат що вічний.

Прикиньте 2020-12-08 / 13:12:08
Будемо жити як калмики у рассеi! Мадяри молодцi що не пiдтримали позеленiвших петушатникiв! А все iнше блаблабла! Життя покаже якi ми дурнi i убогi!

Катерина 2020-12-08 / 12:54:38
Дивилася на цю еСБеУшну клоунаду з обшуками і з нетерпінням очікувала розв'язки.
В колі здрузів кожен зробив ставку на свій варіант фінальної сцени першого засідання облради.
Не було жодного сумніву стосовно продажності сигаретників. У прогонозі усі були єдині, що і підтвердилося.
Стояло питання: Якою буде позиція КМКС ... чи ляжуть під калмика?
"Так" чи "Ні".
Зробила ставку.
Дочекалася ..... вгадала.
Відмовилися!
Молодці!
КМКС навіть переплюнув наші прогнози, за що викликають ще більшу повагу до себе.
Потрібно було на ставках розглядати і третій варіант ... більш радикальний.
Усією фракцією підтримали свого лідера ... в знак протесту покинули сесійну залу і відмовилися приймати участь в обранні голови ради взагалі. Обирайте собі хлопаки того, на кого заслуговуєте!
Напишу більше .... Серед місцевого населення, закарпатці навіть інших національностей, до такої реакції КМКСу поставилися з повагою , не лише виборці КСМКу та УМДСу. Ось що важливо!
Після такого, голосувати за калмика це себе не поважати!
Виявляється, ми обрали в обласну раду депутатів, для яких такі методи роботи є нормою життя.
От так і будемо жити наступні 5 років!
З чим я вас і вітаю!

До нижнього 2020-12-08 / 11:41:07
Додати нічого, хіба що одне: авторам хвалебних од петрову - через деякий час побачимо, але тоді ви засунете голову у пісок.

Ужгородець до Верховинця 2020-12-08 / 11:17:25
Ти з якого дуба упав?
Що такого калмик зробив чи робить для Закарпаття?????
Дорогу Н-13 та з Перечина до Поляни будує????
Він що? Із своєї кишені будує?
Він що? Є ЗАМОВНИКОМ будівництва?
Він що? Проводив тендер на будівництво?
Він що? Підписує акти виконаних робіт?
Чи може лопатою асфальт укладає?????
До цього будівництва він має таке ж відношення як і ти ... в прямому і переносному розумінні цього слова!
Максимум ..... може пійти і постояти з боку, поспостерігати за роботягами!
Це президентська схема "Великого крадівництва" у складі так званої програми "Асфальтотерапії", в рамках боротьби з пандемією, фінансованої із коронавірусного фонду, який створений із наших податків.
Ключові слова в цьому реченні "ІЗ НАШИХ ПОДАТКІВ"!!!!!
Запамятай це.
Немає державних коштів .... це наші податки, які ми сплачуємо.
А щодо компромісу .... тут усе банально просто. Не вийшло залякати угорців, довелося домовлятися з місцевими сигаретними контрабасистами.
Подивіться які фракції віддали свої голоси за КГБішту калмика народженого у Росії.
Це фракції , за якими стоять місцеві царьки. Не Київські патрони , а саме місцеві царьки!
Оскільки голосування було таємним, то визначити яка фракція яким чином голосувала можна банально простим методом ... посади заступників віддаються саме тим фракціям , які голосували за голову ради.
Це ЄС і Батьківщина !
Є питання?

Верховинець 2020-12-08 / 10:24:06
Для кого як, а для бідної верховини Петров багато робить, до прикладу будується дорога Н-13 Львів-Самбір-Ужгород та дорога із Перечина до Поляни, молодець, бо таким як Москаль і його подібним були ми побарабану. А до пороблено хочу сказати, що медведчуківці не голосували за Петрова, треба краще слідкувати за ситуацією, а не писати казна що. Але я особисто за компроміс з усіма лиш би добробут покращився.

найк 2020-12-08 / 08:23:00
І що з того міняйне неміняйте, а людям стає житти ваще і ваще, а ви злодії все будете лиш красти і красти.

самі собі проблеми роблять 2020-12-08 / 07:40:58

нашо зробили мадярам берегівський нацрайон, би так підставили

Вуйко 2020-12-08 / 06:55:36
Ото хохма! Всi позеленiли! Но увидиме, однi уже догаздовались, а мадяри показались патриотами, не продались, не позеленiли!

До ужгородки 2020-12-08 / 06:41:56
Точно , усіх тих шось назвала так ся встидавуть , так ся встидавуть , ош не знають куди глаза прятати.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"