До експозиції ввійшли 45 фото вісьмох членів Спілки фотохудожників Закарпаття та двох польських колег- фотохудожників.
Боржавські полонини – не тільки велич, не лише найчарівніший гірський хребет, це – «хребет» закарпатця і нашої загірської (чи передгірської) Вітчизни. Адже, життєдайні потічки Боржавської полонини живлять ріки десяти з тринадцяти районів Закарпаття (за попереднім адміністративно-територіальним устроєм) – Воловецького, Міжгірського, Свалявського, Іршавського, Хустського, Мукачівського, Виноградівського, Берегівського, Ужгородського та Перечинського районів Закарпатської області.
Як розповів один із учасників виставки Василь Боднар, «Для мене Боржавська полонина – це природна перлина Закарпаття, де поки-що відносно добре збережена первинна природа, до якої, до того ж, відносно зручно добиратися і в повній мірі можна відчути й зафіксувати на фото емоції спілкування з її красою. Шкода, що окремі люди і тут хочуть заробляти на експлуатації природніх ресурсів екологічно недоцільним господарюванням. Наприклад, проводячи місцями масштабні суцільні вирубки лісу без дотримання природоохоронних технологій, або спробою тут забудувати всю полонину великими вітряками всупереч здоровому глузду, ніби їм місце саме тут, чи практикуючи протизаконне полювання».
Олександр Рокосовик, своєю чергою, ділиться: «Коли знаходишся в обіймах Боржави, спадають на думку слова Пауло Коельо: «З висоти гори ти побачиш, який неосяжний світ та які широкі горизонти…». Відкривши для себе Боржавські полонини, те нереальне відчуття свободи і позачасовості, яке дарують гори, Ви залишите в Карпатах своє серце, яке кликатиме сюди знову і знову… Подорож Боржавою подарує Вам море незабутніх емоцій від вражаючих гірських краєвидів; тут зможете зробити унікальні світлини карпатських пейзажів і різнотрав'я, які стануть справжньою окрасою Вашої фото-колекції про відпочинок у Карпатах.
За словами Юрія Туряниці, «Велич і краса – перше, що спадає на думку, коли згадуєш Боржавські полонини. Велич і краса – перше, що відчуваєш кожного разу, коли потрапляєш туди. Безмежність неба, нескінченість простору та часу, легкість і відчуття волі поруч із величчю гірських схилів, поглинають тебе, змушують відчути себе дещицею навколишнього світу, змушують ще раз і ще раз повертатися туди, щоб знову і знову поринути у цей величний спокій... Стій, нехай весь світ зачекає!»
куратор виставки, експерт УКФ Володимир Ньорба