В Ужгороді через депутатську більшість намагаються корупційно "віджати" землі колишнього "Ужгородприладу" (ФОТО)

Йдеться про рейдерську спробу заволодіти землею в понад 6 гектарів заводу «Модуль М» (колишній - "Ужгородприлад") по вул. Миколи Бобяка в Ужгороді, що лобіююється депутатами міськради з оточення Валерія Пересоляка.

В Ужгороді через депутатську більшість намагаються корупційно "віджати" землі колишнього "Ужгородприладу" (ФОТО)

На наступній сесії Ужгородської міської ради, яка запланована на 30 березня, депутати планують розглянули ряд скандальних земельних питань.

Про це повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

Серед цих питань і проєкт рішення міськради №151 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок»  (пункти 1.5-1.10)  щодо відведення 5-ти земельних ділянок загальною площею близько 6,5 гектарів по вул. Миколи Бобяка, 15. Їх планують передати в оренду п'ятьом юридичним особам з ознаками фіктивності: ТОВ «ІНВЕСТГРУП К», ТОВ «ІНВЕСТГРУП К-1», ТОВ «ІНВЕСТГРУП К-2», ТОВ «ІНВЕСТГРУП К-3», ПП «Ротор».

Усі ці ділянки, загальною площею понад 6 га, є частиною єдиного земельного масиву в 12 га діючого промислового заводу "Модуль М" . Решту іншої території (7,1 га), фактично під самими будівлями та цехами, депутати планують залишити заводу, одночасно припинивши дію Державного акту на постійне користування загальною площею в 12 га.

Разом з тим, дозвіл на відведення однієї із цих п'яти ділянок в понад 2 гектари вже скасовано апеляційним судом 22 лютого, оскільки було грубо порушено законодавство.

"Справи щодо скасування дозволів на 4 інші ділянки, за позовом прокуратури, перебувають на розгляді в судах першої та апеляційної інстанцій. Ймовірніше за все, вже найближчим часом і вони будуть скасовані, оскільки порушення законодавства там аналогічні", - інформує В.Грегор

Для прикладу, як зазначив апеляційний суд в справі по скасованій ділянці, ТОВ «Інвестгруп К» (одна із 5 "фірм-прокладок") мало на меті оформити в оренду земельну ділянку площею 22651 кв.м, що у 418 разів більше площі нерухомості, яка перебуває у їх власності (54,3 кв.м), і для обслуговування якої начебто потрібна. Суд оцінив такі дії як спробу обійти  аукціон.

Як інформують джерела в міській владі, "куратором" подібних земельно-фінансових питань в Ужгородській міськраді від фракції "Рідне Закарпаття" є їх депутат та секретар земельної комісії Віталій Смірнов. Саме він раптово "реанімував" розгляд питання по цих землях на засіданні профільної комісії 10 лютого, яка одноголосно рекомендувала раді підтримати цей "дерибан". А "контролює" ж дану фракцію президент ФК "Минай" Валерій Пересоляк, якого в соцмережах ще називають «королем Закарпатської контрабанди".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, з осені 2019 року на підставі колективної заяви учасників бойових дій дослідженням цієї земельно-корупційної схеми здійснюється і в рамках кримінального провадження слідчими Головного управління Нацполіції в Закарпатській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

23 березня 2021р.

Теги: дерибан, землі, завод, Ужгородприлад

Коментарі

Ужгородець 2021-03-24 / 16:53:29
Декілька слів від колишнього працівника Олексія В'юннікова про те, до якого жахливого стану довели власники заводу, які зараз хочуть заграбастати ще і землю :
- Які запчастини які конвектори,ви про що?Інструментальний цех довели до закриття три роки тому.Без нього вони нічого виготовляти не можуть.Робітників у них шість чи вісім? Уточнюю робітників.Я сам бувший робітник цього підприємства.Добре знаю жлобську натуру власниці.Треба мило для миття рук випрашувати.Як думаєте скільки на цех дала.Половину куска на два тижні.ПОЛОВИНУ КУСКА МИЛА НА ЦІЛИЙ ЦЕХ.Про інше мовчу,ні напишу проблема зі всім(матеріал,інструмент, обладнання,вимірювальний інструмент,і.т.п) Як власники роботяг акціонерів кинули?Що обіцяв Йосип і що по факту?А зараз що їх пожаліти треба?Все на метал порізали,щось в оренду здають.Про роботу як підприємства не коректно писати взагалі,це промисловий труп.Він стоїть, обладнання не оновлювалося,не обслуговувалося,убите на гі..но.Робітників нема і не буде.Ті що пішли принципово не повернутся,а нових нема кому вчити.Власники зробили все щоб знищити завод і це їм вдалося.

Іван 2021-03-24 / 12:42:56


Коментар видалено. Адмін


Robotyaga 2021-03-24 / 11:48:46
МаЙТЕ БОГА!-Чиновники і Депутати..Там З-дМодуль М РОБИТЬ-Там РОБОЧІ МІСЦЯ-для ПРОСТИХ людей!Ще-Там Багато Різних Фірм ЛЮДИ МАЮТЬ РОБОТУ!Не Закривайте Завод Модуль і др Орендні Фірми-боТам Робота Людям

Степан Крук-Марія 2021-03-24 / 11:04:07
Все в роботі. Найближчі місяці все буде

Марія 2021-03-24 / 10:12:36
Як до могил добиратись? 10-15 км.Про сміттезвалище і не кажу- вартість вивозу з міста сміття збільшеться в рази . Коли це буде на бумазі через 3 роки, на практиці через 5 років.А якщо дозволів не буде! Д.рний думками багатіе

Конкорд 2021-03-24 / 09:48:27
Підтримую! В Ужгороді 1800 Атошників нехай хочь 500 квартир віддасть! Але ромістить школу на 500-800 учнівських місць.,за рахунок вартості ціеі землі. А садочок нехай будуе міськрада поруч біля парку - буде дітям не гратись.

Степан Крук-дідо 2021-03-24 / 08:37:31
Вони тобі на член солі насипали? Мабуть було за що! Або не повелися на твої хотєлки???

дідо 2021-03-24 / 08:26:35


Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2021-03-24 / 07:35:56
Щодо Пересоляка. Якщо він хоче будувати житлові багатоповерхівки на цій ділянці - нехай будує. Але 1). В кожному будинку він повинен передбачити 5-6 квартир для надання їх безкоштовно учасникам АТО. 2). Повинен у цій забудові побудувати об'єкт соціального призначення (амбулаторію, садочок тощо).

Степан Крук -Конкорд 2021-03-24 / 06:46:09
Питання із кладовищем нарешті вирішилося! айближчі 40 років не повинно бути проблем із захороненням. На етапі остаточного вирішення і проблема складування і переробки сміття. Щодо будівництва об'єктів соціально-побутового призначення (садочки, школи, лікарні) то це вже точно, що вони повинні будуватися не в промзонах. В Ужгород мають наміри зайти потужні іноземні інвестори, хочуть будувати промислові підприємства і створювати нові робочі місця. Однак є велика проблема в нашому місці - фактично землі в Ужгороді вже нема. А місто росте... Є ще вихід - це купити земельні ділянки в сусідніх ОТГ (як це вже зроблено під міське кладовище), але це дорого....

Робін 2021-03-23 / 22:58:53
Жаба - жахлива тварина , особливо в поєднанні з адептами скрепи « нам положено», там же на цій «богодєльні» написано: слава труду, працюйте і вам воздасться)))

Іван 2021-03-23 / 22:55:02
Город росте, най і пром зони видвигаються! Нікому там то страхіття безгозне непотрібне!
Дякуємо пересоляку за робочі місця, і за коуб від закарпаття в упл!
Кідь не він то дагто другий викупить! А у нього всьо добре місто росте роботи повно місто живе!
Киби небуло кордону то всі би сиділи на отцовських квартирах по 10 чоловік! Так хоть гроши крутяться і не малі! Все будується все є, і якісні магазини і якісні ліки! Претенсії тільки до податкової, вони мають працювати з походженням коштів!

Конкорд 2021-03-23 / 22:26:13
Пiдтримую! Дiйсно мiкрорайон Перемога-Боздош щильно забудовуеться ,а де садочки, Школи,лiкарнi,чому мiськзрада не думае про майбутне? Де ви депутати " слуги народу"? Смiттезвалища нема,кладовища нема,очисних споруд нема,дороги розбитi,про Що думаете? Дерибан залишкiв земель мiста? Особистi iнтереси ? А Що активiсти,нацкорпус - очи захмарило .....!

Горват Йося 2021-03-23 / 22:17:41
Я купив пару активісту, ай тепер буду кошмарити всі органи влади і правоохоронних органів, аби збили максимум грошей із фірм які купили майно і хотят оформити землю за рахунок територіі завода.
Прокуратуру місцеву вжем підкорив.

Женя 2021-03-23 / 22:01:04
Всі керівники правоохоронних органів в Закарпатті тимчасово на заробітках і в кінці місяця підкладують Пересоляку відкриті дзьобики щоб покормив. Конкуренцію Пересоляку складає лише контрабандист Петров.

Дик 2021-03-23 / 21:44:09
Ничего личного только бизнес !!!
Нажива, нажива, нажива !!!

Клептократія , клептократія !!

- це повна дискредитація України як держави !!!

одна нажива , нажива ...

- а органи правоохоронні куплені !!!
там теж нажива )))

НаБУ 2021-03-23 / 21:04:22
ДЕ СИЛОВІ СТРУКТУРИ(ЖІН.ПРОКЛАДКИ)???

Мясник 2021-03-23 / 20:35:12
У Пересоляка всі в кармані і прокурор, і вся влада, як скаже так і буде, всі з його руки кормляться.

Степан Крук 2021-03-23 / 20:08:14
Маємо в Ужгороді промзони, на котрих повний хаос та безгосподарність: заводи вже давно розвалилися, земля під ними та навколо них є. Я особисто за те, щоб ці землі продати потужним інвесторам і розбудовувати на них інфраструктуру міста. Маємо такі 2шанхаї" на Гранітній, на Колишньому машинобудівному заводі, ФМК, мехзаводі тощо... Звичайно, що підходити до розпродажу земель треба зважено, але дохідну частину бюджету також необхідно наповнювати... Як кажуть, у палиці два кінці

Івану 2021-03-23 / 19:59:08
Ти ,що пісосуешь з долі Пересоляка. Цей покидьки дурить рядових митників ,!

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини