Закарпатська помічниця помічниці Медведчука не вважає Крим українським і збиткується з військового вітання "Слава Україні! Героям Слава!"

Про зневажливі погляди з ознаками сепартизму та українофобії стало відомо з коментарів і допису помічниці депутата Закарпатської облради З.Темнохудової Вікторії Кондраш

Закарпатська помічниця помічниці Медведчука не вважає Крим українським і збиткується з військового вітання "Слава Україні! Героям Слава!"

Сама ж помічниця, 09.09.1996 р.н., проживає в м. Хуст та працює медичною сестрою в КНП "Хустська ЦРЛ ім.Віцинського О.П." Такі дані зазначені на офіційному сайті ЦВК як кандидата в депутати Хустської міської ради від політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ".

Спочатку, 3 березня, В.Кондраш в коментарі до посту на Фейсбуці волонтера Віталія Грегора про День кримського спротиву російській окупації опублікувала образливе зображення як знущання над патріотичним вітанням "Слава Україні! Героям Слава!", яке водночас є і офіційним військовим вітанням української армії.

Також вона не відповіла на питання "Чий Крим та ким окуповані окремі райони Донбасу". Відтак В. Кондраш не визнає Крим українським.

Опісля В.Кондраш опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці окремий пост з тим самим глузливим зображенням проросійського характеру: "Очень трудно доказать что-либо человеку, у которого  правое полушарие - "Слава Украине", а левое - "Героям слава". Підписала це зображення надписом "Актуально, як ніколи..."

За 2 дні до цього ця жінка опублікувала неправдивий допис, що, начебто, працює в Закарпатській обласній раді. В коменті до Яни Вел вона уточнила, що, начебто, працює в Департаменті "культура, релігія, освіта, молодь і спорт". Хоча, як з'ясувало Закарпаття онлайн, насправді В.Кондраш не працює в обласній раді, а є лише помічником-консультантом на громадських засадах депутата Закарпатської облради від проросійської партії "ОПЗЖ" Зої Темнохудової.

Сама ж З. Темнохудова також не займає жодних посад в обласній раді і є лише заступником голови депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики. Крім того, вона є третьою помічницею кума Путіна В.Медведчука за строковим трудовим договором (на платній основі).

Сам же Медведчук - член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

На час виходу публікації відповідний образливий допис та коментарі було видалено, однак вони збережені на скріншотах.

Якщо ж депутат Закарпатської облради З.Темнохудова не поділяє цю антиукраїнську позицію своєї помічниці, то мала б її звільнити та повідомити про це публічно.

До слова, на місцевих виборах в 2015 році З. Темнохудова балотувалася до Ужгородської міськради від "Європейської партії України", очолюваної в обласному центрі Закарпаття І. Волошином, який свого часу укладав угоду про співпрацю з Медведчуком.

05 березня 2021р.

Теги: Кондраш, ОПЗЖ, Крим, Темнохудова

Коментарі

до... 2021-04-20 / 12:56:29
Оця Вікторія Кондраш-С.ка Продажна..Де Наші правоохоронці??Ау-у

рома 2021-04-04 / 18:01:50
доста тупа

карпатором 2021-03-13 / 07:43:21
Пора давати оцінку антиукраінським силам. Украіна у стані війни і кожен, хто не визгає цього, а тим паче підтримує ворога, повинен нести покару. Дівка отримує гроші з кишені мертвечука, хац йому дає, але за андитержавну діяльність повинна понести покару, а тим паче іі патронеса обласна депутатка

Білий монах грекокатолику 2021-03-10 / 09:46:59
Слава сусу христосу кричала фанатичний натовп, коли католики спалювали
на кострах католики інакомислячих

коментар 2021-03-07 / 18:57:47
Грекокатолику: маєте рацію Пане - калап долу.

Грекокатолику 2021-03-07 / 18:56:03
У вас є своя власна армія, де так вітаються?

Грекокатолик 2021-03-07 / 18:45:11
У нас прийнято здороватися Слава Йсусу Христу.

Тухолька 2021-03-06 / 19:13:33
Депутата прошла по списку та набрала на выборах аж 47 голосiв.Чому Медвiдь призначив ii помiчницею або кухаркою вiдомо тiльки Iвану Чубiку .

закарпатець 2021-03-06 / 07:08:52
Та ця ваф....ця не варта вашої уваги панове.
Єдине що Карпатська Січ,яка була заснована в тому ж таки Хусті, звідкіля це чучело, могла би "поспілкуватися" з цією шал...ю

Наталка Майстренко 2021-03-05 / 22:52:11
Да, Віталій, 21 століття. Профурсєтки не ті вже, руку відкусять. Вони на рівні з мужиками в виборчій кампанії відстоювали своє право на "представництво". Кого? Да себя, любимых. Вони трактором за свої кровні пройдуться не тільки по головам, - по черепам, і не озирнуться. Хіба могли б вони виділитися в "Рідному" чи в ЄС? Ні, звісно, затерто, праці треба вкласти нємєряно, щоб заблістать. Найлегше йди в прислуги до диявола, там "леді" в червоних лабутенах, що по черепам підуть, - набагато помітніші і швидше закарбуються в пам'яті. Стать звєздой - ось мотив їх "протєсту" проти українськості Криму. И всего лишь. Не приписуй їм більшого. Скудный ум, бедный внутренний мир, построенный на штампах. Да, не те уже профурсетки...

Файтовий хустянин 2021-03-05 / 18:05:47
Чилядко добра! Єдна кофа пяцова, недуйдава сИлярка из Кіреш увіділа ся великов політикантков?! Куфер - штація - РОсія!

Петро 2021-03-05 / 17:54:17
Случайно мамка її ни усрала в Росії???чи моча їв ударила у мозок-полушаріє,

Ede 2021-03-05 / 15:38:26
"помічниця помічниці" - що за дивна професія?

іван 2021-03-05 / 12:15:03
таких не мало в Закарпатті - останні вибори до місцевих рад це показали

бьодзень 2021-03-05 / 10:06:28
чого марга не доїна?!?!?! за вто і мукать
!

Сват 2021-03-05 / 09:12:00
Шановні дописувачі, як бачимо що закон про колаборантів назрів і вирішив би багато проблем нашої держави. А на цю погану вівцю нічого звертати увагу, за долари поступила, вчилася і на роботу стала, так що вона може і не знати де Крим і чий він.ЧЕМОДАН-ВОКЗАЛ-РОСІЯ, щасливої дороги дівочко, якраз набір у Сирію медсестер, звони терміново батечкові Медведчукові!

Патріот 2021-03-05 / 08:40:36
В каждому районі прикормлені шнирі в разі потреби хлібом сілью будуть зустрічати.Слава Украіні!!!!!

Дохтур 2021-03-05 / 08:15:28
А кондрашка би її йїмила! Шось она нагадує тоту гуканку, шо з хлопчикорозпнятими трусіками

закарпатець 2021-03-05 / 07:48:12
Та що ви звертаєте увагу на бордельну трудягу. Звідки у гірської вівці мозок? Дали трохи москалики грошей марзі от і гадить. Цікаво куди дивляться спецслужби?

Олег 2021-03-05 / 07:22:52
Що зверху, що знизу ЖОПА

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ