Закарпатська помічниця помічниці Медведчука не вважає Крим українським і збиткується з військового вітання "Слава Україні! Героям Слава!"

Про зневажливі погляди з ознаками сепартизму та українофобії стало відомо з коментарів і допису помічниці депутата Закарпатської облради З.Темнохудової Вікторії Кондраш

Закарпатська помічниця помічниці Медведчука не вважає Крим українським і збиткується з військового вітання "Слава Україні! Героям Слава!"

Сама ж помічниця, 09.09.1996 р.н., проживає в м. Хуст та працює медичною сестрою в КНП "Хустська ЦРЛ ім.Віцинського О.П." Такі дані зазначені на офіційному сайті ЦВК як кандидата в депутати Хустської міської ради від політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ".

Спочатку, 3 березня, В.Кондраш в коментарі до посту на Фейсбуці волонтера Віталія Грегора про День кримського спротиву російській окупації опублікувала образливе зображення як знущання над патріотичним вітанням "Слава Україні! Героям Слава!", яке водночас є і офіційним військовим вітанням української армії.

Також вона не відповіла на питання "Чий Крим та ким окуповані окремі райони Донбасу". Відтак В. Кондраш не визнає Крим українським.

Опісля В.Кондраш опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці окремий пост з тим самим глузливим зображенням проросійського характеру: "Очень трудно доказать что-либо человеку, у которого  правое полушарие - "Слава Украине", а левое - "Героям слава". Підписала це зображення надписом "Актуально, як ніколи..."

За 2 дні до цього ця жінка опублікувала неправдивий допис, що, начебто, працює в Закарпатській обласній раді. В коменті до Яни Вел вона уточнила, що, начебто, працює в Департаменті "культура, релігія, освіта, молодь і спорт". Хоча, як з'ясувало Закарпаття онлайн, насправді В.Кондраш не працює в обласній раді, а є лише помічником-консультантом на громадських засадах депутата Закарпатської облради від проросійської партії "ОПЗЖ" Зої Темнохудової.

Сама ж З. Темнохудова також не займає жодних посад в обласній раді і є лише заступником голови депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики. Крім того, вона є третьою помічницею кума Путіна В.Медведчука за строковим трудовим договором (на платній основі).

Сам же Медведчук - член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

На час виходу публікації відповідний образливий допис та коментарі було видалено, однак вони збережені на скріншотах.

Якщо ж депутат Закарпатської облради З.Темнохудова не поділяє цю антиукраїнську позицію своєї помічниці, то мала б її звільнити та повідомити про це публічно.

До слова, на місцевих виборах в 2015 році З. Темнохудова балотувалася до Ужгородської міськради від "Європейської партії України", очолюваної в обласному центрі Закарпаття І. Волошином, який свого часу укладав угоду про співпрацю з Медведчуком.

05 березня 2021р.

Теги: Кондраш, ОПЗЖ, Крим, Темнохудова

Коментарі

рома 2021-04-04 / 18:01:50
доста тупа

карпатором 2021-03-13 / 07:43:21
Пора давати оцінку антиукраінським силам. Украіна у стані війни і кожен, хто не визгає цього, а тим паче підтримує ворога, повинен нести покару. Дівка отримує гроші з кишені мертвечука, хац йому дає, але за андитержавну діяльність повинна понести покару, а тим паче іі патронеса обласна депутатка

Білий монах грекокатолику 2021-03-10 / 09:46:59
Слава сусу христосу кричала фанатичний натовп, коли католики спалювали
на кострах католики інакомислячих

коментар 2021-03-07 / 18:57:47
Грекокатолику: маєте рацію Пане - калап долу.

Грекокатолику 2021-03-07 / 18:56:03
У вас є своя власна армія, де так вітаються?

Грекокатолик 2021-03-07 / 18:45:11
У нас прийнято здороватися Слава Йсусу Христу.

Тухолька 2021-03-06 / 19:13:33
Депутата прошла по списку та набрала на выборах аж 47 голосiв.Чому Медвiдь призначив ii помiчницею або кухаркою вiдомо тiльки Iвану Чубiку .

закарпатець 2021-03-06 / 07:08:52
Та ця ваф....ця не варта вашої уваги панове.
Єдине що Карпатська Січ,яка була заснована в тому ж таки Хусті, звідкіля це чучело, могла би "поспілкуватися" з цією шал...ю

Наталка Майстренко 2021-03-05 / 22:52:11
Да, Віталій, 21 століття. Профурсєтки не ті вже, руку відкусять. Вони на рівні з мужиками в виборчій кампанії відстоювали своє право на "представництво". Кого? Да себя, любимых. Вони трактором за свої кровні пройдуться не тільки по головам, - по черепам, і не озирнуться. Хіба могли б вони виділитися в "Рідному" чи в ЄС? Ні, звісно, затерто, праці треба вкласти нємєряно, щоб заблістать. Найлегше йди в прислуги до диявола, там "леді" в червоних лабутенах, що по черепам підуть, - набагато помітніші і швидше закарбуються в пам'яті. Стать звєздой - ось мотив їх "протєсту" проти українськості Криму. И всего лишь. Не приписуй їм більшого. Скудный ум, бедный внутренний мир, построенный на штампах. Да, не те уже профурсетки...

Файтовий хустянин 2021-03-05 / 18:05:47
Чилядко добра! Єдна кофа пяцова, недуйдава сИлярка из Кіреш увіділа ся великов політикантков?! Куфер - штація - РОсія!

Петро 2021-03-05 / 17:54:17
Случайно мамка її ни усрала в Росії???чи моча їв ударила у мозок-полушаріє,

Ede 2021-03-05 / 15:38:26
"помічниця помічниці" - що за дивна професія?

іван 2021-03-05 / 12:15:03
таких не мало в Закарпатті - останні вибори до місцевих рад це показали

бьодзень 2021-03-05 / 10:06:28
чого марга не доїна?!?!?! за вто і мукать
!

Сват 2021-03-05 / 09:12:00
Шановні дописувачі, як бачимо що закон про колаборантів назрів і вирішив би багато проблем нашої держави. А на цю погану вівцю нічого звертати увагу, за долари поступила, вчилася і на роботу стала, так що вона може і не знати де Крим і чий він.ЧЕМОДАН-ВОКЗАЛ-РОСІЯ, щасливої дороги дівочко, якраз набір у Сирію медсестер, звони терміново батечкові Медведчукові!

Патріот 2021-03-05 / 08:40:36
В каждому районі прикормлені шнирі в разі потреби хлібом сілью будуть зустрічати.Слава Украіні!!!!!

Дохтур 2021-03-05 / 08:15:28
А кондрашка би її йїмила! Шось она нагадує тоту гуканку, шо з хлопчикорозпнятими трусіками

закарпатець 2021-03-05 / 07:48:12
Та що ви звертаєте увагу на бордельну трудягу. Звідки у гірської вівці мозок? Дали трохи москалики грошей марзі от і гадить. Цікаво куди дивляться спецслужби?

Олег 2021-03-05 / 07:22:52
Що зверху, що знизу ЖОПА

До Мукачево 2021-03-05 / 07:19:11
Хустяни тут ні дочого,просто серед стада появилася,,паршива,,вівця...прикормлена...а по її коментах видно... дівка,,хоче,,...весна прийшла,кров дурна в обидва,,плушария,,вдарила....лікуватися їй треба...на голову,а вона лікується на ноги..

НОВИНИ: Політика

16:17
/ 16
Закарпатська церковна аномалія: погляд з Києва
09:30
Гурт "Vandor" представив новий кліп на пісню "Сам п'ю"
08:38
Данілов закликав до відсічі у війні на інформаційному фронті
14:51
/ 3
Уповноважений із захисту державної мови звернувся до Закарпатської ОДА щодо мовного інциденту у дитсадку Виноградова
09:47
/ 5
ОДА перевіряє інформацію про можливу відмову прийняття дитини в дитсадок у Виноградові через незнання угорської
23:38
Чотири країни-сусідки онлайн обговорять можливості розбудови велодоріжок та транспортних коридорів
17:34
/ 17
Уряд погодив кандидатуру Петра Добромільського на посаду заступника голови Закарпатської ОДА
10:24
/ 20
Закарпатка, що "запустила" головний фейк війни про "розіп'ятого хлопчика", скаржиться, що він негативно відбився на її родині
10:20
/ 25
Київський куратор закарпатських "слуг народу" "відхрестився" від співпраці з одіозним Волошином
21:45
/ 12
Експертиза підтвердила, що "ріднозакарпатський" заступник мера Ужгорода Пинзеник їздив за кермом п'яним – "Магнолія-ТВ"
16:44
/ 53
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА очолить київська мукачівка Марусинець
08:21
/ 45
Брати Андріїви "проштовхують" перейменування вулиці в Ужгороді іменем покійного предстоятеля церкви держави-агресора (ДОКУМЕНТ)
15:38
/ 9
Очільником департаменту культури Закарпатської ОДА стане головред Мукачівського драмтеатру Тищук
15:31
/ 2
Звільнений із посади голови Свалявської РДА Тарабій призначений заступником керівника Мукачівської РДА
14:34
/ 59
"Ріднозакарпатського" заступника мера Ужгорода Пинзеника затримали п'яним за кермом авто
23:59
/ 6
Коли ж, нарешті, посадовці в Україні стануть українськими
22:27
/ 8
Зеленський звільнив голову Свалявської РДА Тарабія і призначив головою Рахівської РДА Небилу
17:41
/ 3
12 років в’язниці за Путіна
12:20
/ 10
У колишніх співробітників фірм, що мали стосунок до виділення землі Медведчуку на Закарпатті, провели обшуки
14:18
/ 17
Єпископ Ніл вже називає МГКЄ "Церквою", а православний сепаратист Сидор агітує за її sui juris
19:56
/ 7
На проміжних виборах до ВР на Прикарпатті та Донеччині кандидати від Партії угорців України "технічно" набрали 35 голосів на двох
17:02
/ 11
Упійманим на хабарі головою ОТГ на Хустщині є представник ОПЗЖ Михайло Мушка з Керецьок