У Хусті відбувся вечір пам'яті народного єпископа Івана Маргітича до його 100-річчя (ФОТО)

5 лютого у Хусті відбувся вечір пам'яті владики Івана Маргітича.

У Хусті відбувся вечір пам'яті народного єпископа Івана Маргітича до його 100-річчя (ФОТО)

З привітальним словом до присутніх звернувся преосвященний кир Ніл, після чого молитвою "Отче наш" розпочали урочистий захід. Також привітав всіх гостей міський голова Хуста Володими Кащук

Протягом вечора лунали доповіді отців та громадських діячів, які особисто знали владику Івана та досвідчили ревність та віданність народного єпископа. Зокрема доповідали Михайло Джанда, Володимир Піпаш, отець-доктор Василь Зейкан, отець Василь Носа.

Чудовим співом вечір супроводжували: церковний хор Вознесенського Собору, молодіжний хор "Аксіос", вокальний ансамбль "Дзвіночки Карпат".

Великим відкриттям для гостей були доповіді, у яких говорилося про сторінки життя владики Івана, маловідомі для загалу - підпільне служіння, підпільна семінарія, боротьба за легалізацію Церкви та багато іншого.

"Титанічну працю цього єпископа неможливо виміряти, адже його відданості та доброті не було меж. На його прикладі ми бачимо, які великі речі може зробити Христос, якщо людина відкриється на його благодать", - констатує сторінка Ужгородської греко-католицької академії ім. Блаженного Теодора Ромжі у соціальній мережі Фейсбук.

08 лютого 2021р.

Теги: Маргітич, єпископ, МГКЄ

Коментарі

лоціко 08.02.2021 / 15:11:43
Васю, а сто тото знацит ХВОЛІ діти ? Ти сипилявий або сто?

до васі московіта 08.02.2021 / 13:44:03
тиВасю, лишень спитай старших людей - якої конфесії були твої дід та баба, і тоді все стане на свої місця. релігія,принесена на штиках, рано чи пізно приречена. Якщо ти психічно здорова людина, то зрозумієш, а якщо ні- то медицина безсила.

вася капелан 08.02.2021 / 08:43:04
католики в пандемію бісуються, краце ті гроші які прогуляли та пропили на концерті віддалиб хволим дітям та воїнам АТО

НОВИНИ: Соціо

16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
16:12
/ 16
В Ужгороді відкрили 23-й в Україні з початку повномасштабного вторгнення McDonald's Фото новина
05:33
/ 7
Селищний голова Дубівської ОТГ Каганець втік від громади, яка вимагала зупинити незаконне будівництво ГЕС Фото новинаВідео новина
04:57
/ 1
На Донеччині поліг Петро Бойко з Білок Хустського району Фото новина
02:01
/ 2
У Вільшинках на Ужгородщині попрощаються з Іваном Ганичем, який 3 роки захищав Україну Фото новина
17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
19:51
/ 3
Львівський експрокурор Ільницький, що влаштував гучне весілля і переховувався у тещі на горищі, прилаштувався у ТЦК на Закарпатті
18:18
/ 1
На війні з росією поліг Андрій Слищенко з Горбка Мукачівської громади Фото новина
11:37
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Мирославом Лукачем Фото новина
03:31
/ 6
Автодорогу для "Вітропарків" у пралісах "Ужлісу" будуватиме компанія, пов’язана із родиною мера Ужгорода Андріїва Фото новина
» Всі новини