Широкій громадськості були представлені високохудожні твори народних майстрів Гуцульщини та Покуття : килимарство, декоративне гончарство, вишивка та одяг, художня обробка дерева. Та найбільше враження на присутніх справила виставка писанок. Не дивно, що директор Коломийського музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського пані Ярослава Ткачук стільки теплих слів присвятила цьому виду народного мистецтва. «Писанка- це не тільки символ життя та добра, це ще й магічний оберіг нації, її філософії та культури», - підкреслила Ярослава Юріївна у своєму вступному слові на відкритті виставки. З її слів мукачівці довідалися ще багато цікавого з історії заснування відомого осередку культури та його діяльність. Із зацікавленням спостерігали юні мукачівці, вихованці міських освітніх закладів за вправними рухами художника-рестравратора Коломийського музею Ольги Антоній, яка проводила майстер-клас з писанкарства. І над усім цим дійством ніби лунали слова першого директора музею, палкого шанувальника народного мистецтва Гуцульщини Володимира Кобринського: « Нація, що хоче жити власним життям і в сім»ї народів стати самостійним народом, безумовно мусить іти наперед та невтомною працею здобувати собі кращі умови свого майбутнього. Однак ідучи вперед, мусить з собою забирати і зберігати своє минуле, бо нація, що не шанує своїх пам»яток, що не зберігає своєї традиції – не має права називатися народом і ніколи не зможе стати державним народом».
Ми довго йшли до цієї події, були різного роду перешкоди, труднощі та дякуючи всебічній підтримці Василя Петьовки нам вдалося втілити наш задум у життя, - ділиться своїми думками директор міської картинної галереї Андрій Іванчо.
Слова вдячності на адресу коломийчан за чудову виставку, організовану напередодні Пасхальних свят, висловив в.о. міського голови Золтан Ленд’єл, повідомили з відділу внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому.