Ідею забудови полонини Боржава на Закарпатті просуває підрядник Олімпіади-2014 в російському Сочі

За підсумком зустрічі голови АПУ Андрія Єрмака з Гернотом Ляйтнером останнього піарять як «представника австрійської гірськолижної індустрії», хоча це, швидше, лобіст інтересів іншої держави. Тобто, голова ОПУ узявся від імені усіх українців обговорювати з підприємцем, який має тісні зв’язки з Росією, будівництво «високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру «Боржава».

Ідею забудови полонини Боржава на Закарпатті просуває підрядник Олімпіади-2014 в російському Сочі

Г.Ляйтнер викликав ряд запитаньь у експертів. Він, наприклад, з 2008 року — голова та генеральний директор групи компаній Masterconcept (Росія, Пекін, Австрія). Чим же займається ця компанія? Активно співпрацює з Росією.

Ось трохи про досягнення його компанії:

«Зимові Олімпійські Ігри Сочі-2014 (більш ніж 30 контрактів з різними клієнтами, включаючи Організаційний комітет Сочі-2014, Транспортна Дирекція Сочі-2014, Адміністрація Сочі, Міністерство транспорту РФ, Аеропорт міста Сочі та ін.);

Чемпіонат світу з футболу 2018 (розробка операційних транспортних майстер-планів для міст Самара, Саранськ, Сочі, Калінінград, Волгоград, також як підготовча робота для загальноросійського операційного транспортного плану)».

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, 30 липня представник австрійської гірськолижної індустрії Гернот Ляйтнер та керівник ОПУ Андрій Єрмак обговорили створення високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластера в Карпатах.

Інформація про зустріч з’явилася на сайті Офісу Президента.

Вслід за цим широка громадськість звернулась до керівництва держави щодо збереження первозданності закарпатської Боржави.

06 серпня 2020р.

Теги: Боржава, курорт, кластер

Коментарі

Читач 2020-08-07 / 10:36:49
Наведіть лад в існуючих курортах (турбази , санаторії )Приведіть їх до ЄВРОПЕЙСЬКОГО рівня і НЕ РУШТЕ !!!!! природу наших КАРПАТ !!! Не тримайте місцеве населення за РАБІВ і розширювати свій бізнес бо тут дешева робоча сила ??? Бійтеся БОГА!!! Досить нам тих БАЗ , які вже є , приведіть їх в порядок , створивши робочі місця . Наші люди вміють працювати у ЄВРОПІ , платіть їм ТУТ достойну зарплату , щоб не виїзжали за кордон. Але ВИ тримаєте їх за лохів ,знущаєтесь!Думайте!!!Всі іноземні інвестории--наші підставні особи , які за ради збагачення і МАМУ свою ладні продати . ЛЮДИ!!! Недайте знищити БОРЖАВСЬКУ КРАСУ !!!

Вуву 2020-08-07 / 07:27:22
Ну цей херр Ляйтнер напевно з кагорти тих хто має зареєстровану фірму "обгортку" але не гроші.
А от бабло мають давати ті хто тут накрав і вже бойітся виводити в офшори.
Тому через фірму цього херра будуть відмивати і одночасно вкладати .
Інакше ніяких пояснень , якщо сам зЄ цього херра приймав.
Здогадатись чого гадаю не важко.
.... Ну звичайно наш преЗєдент дуже турбується за нас всіх за народ за краще наше життя яке має статись завдяки і ТІЛЬКИ ЗАВДЯКИ іноземних інвесторів.
І НІЯК НЕ ІНАКШЕ.
PS.
Казка сірого зубастого вовка який зйів бідну бабцю а за одно захотів і трахнути червону шапочку.

Не Консалтинг-менеджер 2020-08-06 / 18:35:12
Наприкінці 1990-х мені випала можливість бути учасником наради у Закарпатській ОДА, де обговорювалося питання створення міжнародного олімпійського комплексу для зимових видів спорту на Боржавській полонині в районі гори Ґимба. На словах це мав бути дуже амбітний та інвестиційно привабливий проєкт з багатообіцяючими перспективами розвитку як для неньки України загалом, так і для тоді ще досить убогої Міжгірщини зокрема. Summa summarum: верховинські Нью-Васюки не відбулися, бо як каже давня закарпатська мудрість «задарь и грӱб Христӱв не сокотили». Тепер стосовно «представника австрійської гірськолижної індустрії» Гернота Ляйтнера: він разом зі своєю дружиною є стовідсотковими власниками консалтингової фірми Masterconcept Consulting GmbH у Зальцбургу і аж ніяк не потужними інвесторами в гірськолижній індустрії. Пан Ляйтнер не усвідомлює одне, що українці сучасного Закарпаття – це не пригноблені рутени часів Австро-Угорщини, тому:
Heim ins Österreich, Herr Leitner! Die Alpen rufen!

Захар Беркут 2020-08-06 / 15:28:40
Зберігши природні резервати ми збережемо середовище, яке допомагає нам дихати та пити чисту воду. люди, які будуть відвідувати Боржаву, звісно з певною регуляцією цих відвідин, приноситимуть постійний дохід економіці краю. А побудова діснейлендів транснаціональними компаніями принесе прибутки їм та невеликій кількості задіяних осіб, при тому часто не місцевих. А нам залишиться сміття та відходи від їхніх атракціонів.Люди, опам'ятайтеся, залишіть Боржаву та Свидовець у спокої. женіть геть гауляйтерів!

злий 2020-08-06 / 13:25:02
В умовах світової пандемії курорт це саме те, що треба

Volodymyr Krasnoholovets 2020-08-06 / 08:37:49
Обговорювати треба: 1) коли буде план засадження всіх порізаних ділянок деревами; 2) поширення лісів за межі Карапат на всю Україну; 3) мали підприємства для населення Карпат; 4) переробка відходів; 5) турбіни на річках аби виробляти електрику (без плотин) і т.д. Все має бути оірєнтоване на розвиток життя краю, а не на його погибель, як то планує видатний діяч Єрмак і Ко.

Іштван 2020-08-06 / 08:28:43
Дайте спокій Боржаві

Вуву 2020-08-06 / 08:15:03
Маю питання.
А як наші люди жили до 1940р.
До того часу коли не було колгоспів , не було особливо багато заводів і фабрик , чим займались ? Як жили ?
Алеж жили .
То в чому проблеми ......
Проблема в тому що ми тепер сидимо і чекаємо шо прийде дядя і дасть нам роботу , дасть добру зарплату.
Ні не дасть добру зарплату навіть якщо і прийде і дасть робити на нього.

Вуву 2020-08-06 / 08:09:11
Замість того щоюб розробити і підтримати програму фермерських малих господарств у селах ... помогти людям організувати свій малий сімейний агробізнес ...
Влада віджавши частину бабла запросто здасть з потрохами і землю і з людьми які там живуть.
(Тбт. з роб/раб силою). Які мають за копійки на когось ішачити.
І навіть при кращому розвитку ситаційі і так всіх охочих роботою не забезпечать.
Це щоб у когось не було ілюзій.
А зарплати в більшості будуть малі або мінімальні.

Ім'я або нікнейм 2020-08-06 / 08:02:39
Нооооо, та ліпше дичавіти Карпатам як в селах Лікіцари, Кужбеї, Липовець, Тихий, Гусний ...

як в росії- санкції і т.п. побудували завод мерседес в 2017-2019 рр 2020-08-06 / 05:24:41
https://www.google.com/amp/s/www.interfax.ru/amp/656914 села вимруть -нич не розвивається. гірськолижний куорт не саме гірше.

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 14
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України