Сергій Сергійович Глущук — художник, реставратор, педагог. Викладав у Київському Державному художньому інституті (1985-1991), завідував відділом реставрації і живопису реставраційного кооперативу "Відродження-2" в Києві (1989-2001). Він — член Міжнародної Спілки незалежних художників ім. А.Кашшая (2003). З 2004 року директорує в ТОВ "Закарпатський обласний реставраційний центр".
Основними серіями його картин є наступні: "Від ренесансу до об’єктивного реалізму" (35 робіт), "Пісня про рідний край" (31 картина), "Віртуальний реалізм" (40 робіт), "Зустрічі з НЮ" (20 картин), "Карпатські пейзажі" (19 робіт), "Дивосвіт наших пращурів" (21 картина).
Сергій Сергійович — автор навчального посібника "Техніка станкового живопису" (2006 р.). В 2008 році вийшло друге ілюстроване видання цього посібника. Митець брав участь в обласних, республіканських і міжнародних художніх виставках.
Нова виставка приваблює трактуванням слов’янської міфології. Автор робіт демонструє глибоке знання її, по-сучасному, але з глибокою повагою до сивої давнини дивиться на пращурівську міфологію поглядом непересічного художника.
Ось, приміром, жива динамічна робота "Духовні Обереги".
— Оберіг, — зазначає в розмові з нами автор Сергій Глущук, — це невеличкий предмет, який носили при собі з охоронною метою. Духовні ж Обереги — українські святині, що збереглися на нашій землі у вигляді кам’яних та дерев’яних ідолів, кумирів, глиняних скульптурок богів, камінних або земляних курганів, могил, давніх дохристиянських письмен, ювелірних виробів. Обереги завжди відігравали велику роль у житті людей,оскільки на них покладалися великі надії: вони заспокоювали серце, стримували уяву, налаштовану на містичний лад, охороняли все найближче і найдорожче.
А про свою зворушливу безпосередню картину "Домовичок" сам автор ще й вірша написав:
Хто в домі господар, хто в хаті газда?
Пильнує порядок, не ледар.
Він знає усе. Де лежить, що висить,
Чому перекинуті меблі.
Чи котик гуляв, чи є вдома дитя?
Він всіх береже, він всіх любить.
Без нього ніхто і нікуди не йде,
Він всіх кладе спать і всіх будить.
Не бачать його тільки душі сліпі.
А він всюди є...
Словом, прийдіть на цю непересічну виставку.
Жалкувати не доведеться.
Відбудеться катарсис — очищення красою.