На Закарпатті визначили переможців дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва "Легенди Карпат" (ВІДЕО)

5 травня 2020 року в приміщенні КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР відбувся огляд робіт ХІV обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Легенди Карпат» на тему «Містичні істоти чарівних Карпат».

На Закарпатті визначили переможців дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва "Легенди Карпат" (ВІДЕО)

Журі у складі завідувачки кафедри культури та соціально-гуманітарних дисциплін, доцента Закарпатської академії мистецтв, кандидата педагогічних наук Аліни Волощук (голова журі); доцента кафедри рисунку Закарпатської академії мистецтв, кандидата мистецтвознавства Ігоря Луценка; доцента кафедри «Декоративно-прикладного мистецтва» Закарпатської академії мистецтв, лауреата обласної премії ім. Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі,  кандидата мистецтвознавства Романа Пилипа оглянуло роботи та визначило переможців. 

Номінація «Графіка»

Категорія В

І місце - Глуханюк Юлія (Воловецька ДШМ),  «Лісовий Блуд вогнями зачаровує закоханих». Викладач Наталія Ляшенко.

ІІ місце - Рацин Денис (Широківська ДШМ), «Вовкулаки». Викладач Альона Стасюк. 

ІІІ місце - Газуда Юліанна (Середнянська ДШМ), «Лісові пригоди». Викладач Тетяна Химинець.

Категорія С

І місце - Буцко Микола (Воловецька ДШМ), «Полювання Песиголовців на ягнят і гарних дівчат». Викладач Наталія Ляшенко.  

ІІ місце - Антолик Анастасія (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока),  «Карпатський вовкулака». Викладач  Мар’яна  Гаврило.

ІІІ місце - Пасько Івета (Ракошинська ДШМ), «Мавка». Викладач Вероніка Бороннікова.

Категорія D

І місце - Брунцвик Яна (Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі), «Св. Мартин – покровитель Мукачева». Викладач  Яна Заремба.

ІІ місце - Чорей Ангеліна (Тересвянська ДШМ), «Граф Дракула в Хустському замку». Викладач Олександра Лазур.

ІІІ місце - Буй Євгенія (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Босорканя». Викладач Діана Добош-Брода.  

Номінація «Живопис»

Категорія А

ІІ місце - Мигович Анастасія (Керецьківська ДШМ), «Мольфар». Викладач  Марія Сакаль. 

І та ІІІ місця не прусуджували.

Категорія В

І місце - Тар Естер (Пийтерфолвівська ДШМ)  «Чудовий птах Турул». Викладач Габор Гомокі. 

ІІ місце - Черепко Василь (Керецьківська ДШМ)  «Лісовий». Викладач Марія  Сакаль.

ІІІ третє місце не присуджували.

Категорія С 

І місце - Думнич Марія (Тячівська ДШМ), «Привид з вовчого лісу». Викладач Мирослава Вовчок. 

ІІ місце - Федько Ілля (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Чугайстер». Викладач  Мар’яна Гаврило. 

ІІ місце - Стеблей Михайло (Керецьківська ДШМ), «Вовкулак». Викладач Марія Сакаль.  

ІІІ місце - Ряшко Ангеліна  (Ракошинська ДШМ), «Містичні істоти». Викладач Вівіана Мейсар. 

Категорія D

І місце - Варга Вероніка (Солотвинська ДШМ),  «Тіні забутих предків». Викладач Лівія Марина.  

ІІ місце - Попович Анастасія (Свалявська ДШМ), «Змій». Викладач  Ванда Дорош-Майор. 

ІІІ місце - Коваль Руслана (Ужгородська ДШМ), «Лісова спокусниця». Викладач  Аннамарія Роман. 

ІІІ місце - Молнар Таміла (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Нічна мара Карпат». Викладач  Мар’яна Гаврило.

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Категорія А

І місце - Попович Анелія (Іршавська ДШМ), «Водяний і вогняний кінь». Викладач Тетяна Фірцак. 

ІІ місце - Михайлочко Дарина (Приборжавська ДШМ), «Лісовичок». Викладач   Антоніна  Дурда. 

ІІІ місце не присуджували.

Категорія В

І місце - Юско Олександра (Іршавська ДШМ), «Диво-звір».  Викладач Надія Вербищук.  

ІІ місце - Гапчук Марія (Вільховецька ДШМ), «Лісова Мавка». Викладач С.Дьордяй. 

ІІІ місце - Гутич Юліанна (Коритнянська ДШМ), «Карпатські чарівниці». Викладач Людмила Губаль. 

Категорія С 

І місце - Карасьов Борислав (Тячівська ДШМ), «Блуд». Викладач  Мар’яна  Бордунова. 

ІІ місце - Боднарук Евеліна (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Тенета грайливих русалок». Викладач  Мар’яна Гаврило. 

ІІІ місце - Радик Дарина (Ракошинська ДШМ), «Русалка». Викладач Наталія  Курцеба. 

ІІІ місце - Осуський Владислав (Іршавська ДШМ), «Лісовики». Викладач Надія Вербищук. 

Категорія D

І місце - Кость Валерія (Тячівська ДШМ),  «Чародійки». Викладач Мар’яна   Бордунова.

ІІ місце - Гобона Вікторія (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Мавка». Викладач  Мар’яна Гаврило. 

ІІІ місце - Мигович Михайло ( Керецьківська ДШМ), «Дерево життя». Викладач Марія Сакаль.

КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР

 

11 травня 2020р.

Теги: легенди, конкурс, переможці

НОВИНИ: Культура

09:40
Обласний ляльковий театр в Ужгороді закрив сезон виставою у вікнах
02:26
Оголошено короткі списки ІІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
20:32
Закарпатцям вручили обласні премії у галузі культури та мистецтва
09:56
Фестиваль "Рекітське сузір’я" на Міжгірщині цьогоріч – в онлайн-форматі
10:37
У Мукачеві урочисто відзначили лауреатів міських премій імені Духновича
09:32
В Ужгороді відзначили 75-річчя Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Легоцького
09:48
/ 2
У Мукачеві триває виставка картин художників-учасників живописного пленеру "Мукачівська весна- 2020"
09:55
Лауреатку міської літературної премії імені Мейгеша визначили у Мукачеві
09:47
/ 1
До 17 червня на Закарпатті очікують рішення уряду щодо утворення 6-ти районів
00:36
В Ужгороді симфонічний оркестр дав "захищений" концерт перед філармонією
14:17
Закарпатський народний хор готується до відзначення 75-річчя колективу
09:28
Виставку картин "Життя в карантині" презентували в Ужгороді
04:00
/ 1
У Закарпатському муздрамтеатрі дали друге, "мюзиклове" життя виставі "Здрастуйте, я ваша тітонька"
18:03
У Мукачеві відкрили виставку робіт випускників дитячої художньої школи ім. Мункачі
17:29
/ 1
В Ужгороді восени пройде перший "Карпатський Гірський Міжнародний Кінофестиваль (CMIFF)"
16:40
У Мукачеві представлять роботи учасників пленеру "Мукачівська весна-2020"
12:39
Вийшло друком "Дерево безсмертя" закарпатського письменника Дмитра Кешелі
11:47
На Закарпатті визначили переможців конкурсу ім. Ірлявського "Моя весна"
11:01
/ 4
У Мукачеві триває живописний пленер "Мукачівська весна-2020"
01:05
Вийшла друком нова книга Петра Мідянки "Посланія від Петроса"
10:50
На Закарпатті вийшов у світ черговий номер журналу "Культурологічні джерела"
14:52
/ 1
У підземному переході під транспортним мостом ім. Томаша Масарика в Ужгороді облаштовують пандус
02:21
/ 1
Рік без Дмитра Кременя
11:55
/ 1
У Хусті працюють над створенням театру під відкритим небом на Замковій
02:48
Закарпатський муздрамтеатр поступово відновлює роботу
» Всі новини