Перший випадок COVID-19 на Закарпатті підтверджено лабораторією МОЗ у Києві

Мукачівка, у якої діагностували коронавірус, не дотримувалася режиму самоізоляції і відвідувала церкву УПЦ МП

Перший випадок COVID-19 на Закарпатті підтверджено лабораторією МОЗ у Києві

Мешканка Мукачева потрапила до обласної інфекційної лікарні у вівторок 24 березня. 

У Мукачеві їй провели тест методом ПЛР і встановили коронавірусну інфекцію. Щоб підтвердити або спростувати діагноз, аналізи пацієнтки направили до Києва.

Наразі жінка, за словами медиків, перебуває у задовільному стані.

Усі контактні особи – встановлені. Їм рекомендовано знаходитися на 14-тиденній самоізоляції.

У під’їзді будинку та на прилеглій території проведено дезінфекцію.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнмукачівка, у якої діагностували коронавірус, відвідувала церкву УПЦ МП.

Як повідомлялося раніше, Мукачівська єпархія РПЦ, попри карантин, залишила храми відкритими, а з коронавірусом боротиметься молебнями "з окропленням святою водою та церковним дзвоном".

26 березня 2020р.

Теги: коронавірус, випадок

Коментарі

Медик 2020-03-27 / 15:54:14
я хочу дуже помилятися,але мені здається що хтось на цьому вірусі наживається!А страждають прості люди

Anest 2020-03-27 / 14:41:06
Основну проблеми виробляють самі люди, які не сидять дома( сьогодні в ужгороді дуже багато людей) всі думають що то жарт....
Та ні, то повна ж**а.
Які 117 апараті ШВЛ на закарпаття?
Близько 20-30 апаратів з такими режимами які потрібні для нормального ведення хворих.
Приблизна смертність на закарпатті буде становити близько 27 тис. Населення.
І тепер шановні мешканці подумайте чи потрібно дотримуватися карантину чи ні?

ІВАН 2020-03-27 / 08:12:37
РПЦ - дика церква, язичницька.

злий 2020-03-26 / 23:30:49
А для чого їм оприлюднювати те, що швидко вилікує людей? В мутній воді риба ловиться. Вони під шумок купу всього надерибанять - від підприємств до землі, яку збираються виставити на продаж

коментар 2020-03-26 / 21:47:16
Замість того,щоб винаходити бистріше вакцину від вірусу або оприлюднити відсоток виліковування від яких-небудь комбінацій вже відомих противірусних препаратів,мудаки підраховують статистику інфікованності,яка достовірною ніколи не буде...

Карлик 2020-03-26 / 21:12:03
Полудурок від завтра закриває кордони, до сраки вже, давно давним потрібно було! І до Ann так реальні цифри взагалі ніхто не знає, простий приклад Франція, По официальной статистике, за этот период зафиксировали около 13 200 лабораторно подтвержденных случаев: по состоянию на вечер 16 марта было зафиксировано около 6630 случаев, на вечер 23 марта - около 19 800 тысяч. Разница в цифрах обусловлена ​​тем, что лабораторные тесты проводили в основном для госпитализированных пациентов и персонала.

Ann 2020-03-26 / 20:50:57
1 людина у нас з коронавірусом? Ви знущаєтесь? Скільки тисяч повернулося із за кордону на Закарпаття і знаходяться на "самоізоляції "( мали б ці люди хоч якусь совість і дійсно сиділи вдома, бо якшо все ок, Україна нікому не потрібна, а як біда і там лікуватись дорого то всіма можливостями вертаються) але це вже інше питання. Чому нам не кажуть реальні цифри тоді люди хоч дома сиділи б бо інакше ми не виживемо

фельдшер 2020-03-26 / 20:17:31
"До фельдшера"
А до того, що робити експрес-тест, який має великий допуск, після точного ПРЛ-тесту, який зробили в Мукачівській ЦРЛ, безглуздо.

Я ще зрозумів би, якби в інфекційній зробили свій ПРЛ-тест, щоби переконатися. Але експрес... :(

Карлик 2020-03-26 / 20:10:03
Кожного дня вертаються тисячі, через три, чотири тижні почнеться КРАЙ, і до речі оптимальний варіант перехворіти на даний момент, поки ще є ті нікчемні 177 апаратів штучної вентиляції (на ціле Закарпаття) легень!

До фельдшера 2020-03-26 / 20:08:32
А до чого тут фахівці інфекційки? Вони ті тести виробляють?

коментар 2020-03-26 / 19:12:43
Яка медицина - такі і експрес-тести. Лишній раз підтверджується істина, що скупий платить двічі. А наші дундуки при владі - за те,що шкодували на медицину фінансування - тепер розплачуються у сотні тисяч разів більше.Але думаю,що якщо ми всі колись та якось викарабкаємося з цього г.на, то це все рівно їх нічому не навчить - будуть і далі жлобствувати і на медицині для народу і на самих медиках. А Супрунку можете тепер поцілувати в одне місце,оптимісти...

фельдшер 2020-03-26 / 18:59:17
А як тепер бути з негативним експрес-тестом, зробленим в обласній інфекційній лікарні, зробленим вже після позитивного результату ПЛР тесту в Мукачівській ЦРЛ?

Як довіряти таким "фахівцям" в обласній інфекційній лікарні?

Микола 2020-03-26 / 18:48:52


"Житель ти *******, лічися