Мукачівка, у якої діагностували коронавірус, відвідувала церкву УПЦ МП (ФОТО)

Госпіталізована до Закарпатської обласної клінічної інфекційної лікарні з підозрою на коронавірус мешканка Мукачева відвідувала 20 і 21 березня Свято-Михайлівську церкву Російської православної церкви в Україні (УПЦ Московського патріархату) у Мукачівському мікрорайоні Підгоряни.

Мукачівка, у якої діагностували коронавірус, відвідувала церкву УПЦ МП (ФОТО)

Цю обставину з'ясував журналіст Віталій Глагола.

Попри оголошений у державі карантин храм не закрили, а проводили служби, сповідали і причащали.

За попередньою інформацією Закарпаття онлайн, інфікована коронавірусом жінка ще й прислуговувала в храмі.

Жінка безпечно і безвідповідально ходила до церкви, хоча її чоловік повернувся з Італії, за уточненою інформацією, ще 6 березня 2020 р.

Наразі поліція поліція встановлює коло контактних осіб і маршрути пересування особи.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайну Мукачеві попередньо тестували перший випадок захворювання на коронавірус COVID-19.

Згодомстало відомо, що житло мукачівки, в якої підозрюють COVID-19, дезинфікують, а поліція встановлює контактних осіб

Як повідомлялося раніше, Мукачівська єпархія РПЦ, попри карантин, залишила храми відкритими, а з коронавірусом боротиметься молебнями "з окропленням святою водою та церковним дзвоном".

Закарпаття онайн

24 березня 2020р.

Теги: коронавірус, COVID-19, карантин, Мукачево, УПЦ МП, РПЦ

Коментарі

О.Д. 2020-03-30 / 14:01:50
Провокація - це те, що ви, пані Ангеліна Місо, влаштували разом з Феодором Мамасуєвим в плані зараження мукачівців коронавірусом.

Тому шукайте провокації в собі, а не десь на стороні.

Я вже вам казав, що ви - зло, яке маскується під добро.
І ваш чоловік, чиновник Мукачівської єпархії РПЦ, і Феодор Мамасуєв - теж.

АнГ 2020-03-30 / 13:28:45
Що це за комментар від Федора Мамасуева,Владика так не пише в комментарям,це провокація

комент 2020-03-24 / 20:32:15
Люди, заспокойтесь. Чоловік прибув 6 березня, відповідно вона повинна була бути на карантині 14 днів, тобто до 20 березня. Інкубаційний період рекомендований міжнародною організацією здоровя - 14 днів. Тут не факт, що вона від чоловіка заразилась. Тим більше про нього нічого не сказано. В нього б в такому випадку теж виявили.

pfr 2020-03-24 / 11:36:38
Всю цю неканочічну так звану церкву, точніше секту, московськоправославних фундаменталістів треба ізолювати - і спецпотягами вивезти у Москву. Можна і в товарних вагонах, так, як НКВД вивозило українців у Воркуту. УПЦМП - зборище наволочі.

УГКЦ 2020-03-24 / 11:17:25
хто витер мій коментар... НЕ ЧЕСНО

щурь вася 2020-03-24 / 09:07:39
в істинно православній церкві немодливо заразитися інфекцією це все фейк адже віра ця славна віра православна ! Спаси господи люди твоя !

коментар 2020-03-24 / 08:23:19
треба їй сказати велике спасибі за те що заразу в люди понесла,які могли би тоже років 80 прожити як вона,але думала мабуть іншим місцем,бо в тій голові розуму вже не залишилося.А таких захисників,як Оксана Коваленко треба накопкати в інфекційну лікарню - поли мити і гуно з-під хворих на коронавірус виносити.

Едік 2020-03-24 / 06:54:16
Сеї неділі у Ясіню, Чорній Тисі та Лазіщині робили усі московські церкви. Навіть Иван Ткач якого вігнали з Плитоватської церкви збирає людий у рещукові хаті. Поліція про се все знає і мовчит. Базар ясінський із дешевими продуктами розігнали а се не видьи. Все для блага народу і в догоду москві.

порохобот 2020-03-24 / 06:40:44
а хто в цієї жінки виявив короновірус якщо в наших запустілих лікарнях немає елементорного йоду і бинту , нете що тестів на короновірус

Оксані Коваленко 2020-03-24 / 06:07:22
Це наклеп і провокація.Хто такому повірить !

Оксана Коваленко 2020-03-24 / 02:59:50
Фоелор Мамасуєв! Безмежно вдячні за ТАКИЙ неосяжний захист,за своєчасне вжиття компетентних заходів! Неосяжний... для здорового глузду. Що-що??? Ви жінку, парафіянку, віруючу, яка служила у вашій церкві, літню і ХВОРУ відлучили від церкви???? Що-що??? За НЕДОСТАНЬОЇ сили віру???? Вона вірила ВАМ, бо приходила до ВАС навіть в той час, коли усі храми вже давно повинні були бути ЗАКРИТИМИ! І ВАМ не соромно? Ні? Може би ви краще за неї помолилися? Щоб вона то все пережила... І як вона потім до вам ставитеметься? Як? Ви ж внчаєте людей і кажете: "І в багатстві, і в бідності, і в хворобі..." А своїх парафіян, які опиняються у скруті через вашу... навіть не знаю, яким словом це назвати... жагу до наживи, чи звичайну халатність... ВІДЛУЧАЄТЕ! Ви би ще тут біля цетрки у Підгоряні вогнище розклали, тоді б,взагалі, було зрозуміло, що до чого.
Майте мужність, якщо не маєте смирення, визнати свою помилку - ви допустили таку ситуацію.
Попросіть пробачення в жінки.
Підтримайте її дух! Підтримайте її у вірі.
І нас підтримайте у небезнадійно зруйнованому церковному авторитеті. Чи Вам байдуже???
Фантастика! Ви її відлучили.... А себе чому не відлучили? Вона - ваша вірянка! Вона ВАМ вірила. А Ви її відлучили... Кол вона хвора і потребує допомоги... І хто тепер до вас туди піся цього прийде? ХТО??? Не дай Боже щось, і ви їх відлечаєте. Клас. Мрія, а не церква... чи шо у вас там? Шабаш???

Оксана Коваленко 2020-03-24 / 02:46:52

Зеленський 2020-03-24 / 01:13:47


Ванга, ти така ванга... :) Завтра (сьогодні) надзвичайний стан РНБО введе у всій Україні


Феодор Мамасуєв 2020-03-24 / 00:52:09


Я вже дав вказівку відлучити ту жінку від церкви а в священника забрати приход - за їх слабку віру. "По вірі кожного і воздасться йому". А їх віра була слабкою.

Треба сильніше дзвонити в дзвони і краще окроплювати свяченою водою


Ванга 2020-03-24 / 00:29:09
У Мукачеві введуть надзвичайну ситуацію, а потім стан

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

16:32
У пункті пропуску "Тиса" на Закарпатті чоловіку через напад епілепсії викликали "швидку"
15:33
/ 3
Закарпаття запросило у Києва роз'яснення щодо процедури обов'язкової обсервації
15:10
Половина з усіх пожеж, що виникли на Закарпатті – це пожежі сухотрав’я
15:06
На Рахівщині через спалювання сухостою загорівся житловий будинок
13:59
У Мукачеві за минулу добу мобільні бригади здійснили 10 виїздів для забору біоматеріалів
13:53
/ 2
На Закарпатті зафіксували ще два випадки COVID-19 – журналіст
13:43
/ 1
Експрес-тести на COVID-19, якими протестували 51 людину на Іршавщині, показали негативний результат
13:40
На Закарпатті понад 4 тисячі людей завершили термін самоізоляції
12:41
Українців, що потрапили в ДТП біля Будапешта, доправлять до ПП "Тиса" на Закарпатті
12:31
Із 38 хворих із COVID-19 на Закарпатті 13 – госпіталізовані, 177 контактних осіб – на самоізоляції та під наглядом
12:08
/ 3
В умовах карантину на Великдень кошики в селах Закарпаття святитимуть по хатах
11:14
Поблизу Будапешта автобус, що транспортував українців до місця евакуації на Закарпатті, потрапив у ДТП
10:11
В Іршаві проведуть обстеження контактних медиків, а контактні відділення райлікарні – закрито на карантин
10:04
/ 4
Аби потрапити в Україну на Закарпатті, сотні заробітчан очікують в черзі з угорської сторони
09:42