Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві

Розпорядженням Президента України №207/2020-рп від 24 березня 2020 року Валентину Рогову звільнено з посади голов Воловецької районної державної адміністрації.

Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві

"Звільнити РОГОВУ Валентину Євгенівну з посади голови Воловецької районної державної адміністрації Закарпатської області у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України", - йдеться в тексті документа, опублікованого на офіційному сайті голови держави.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, саме В.Рогова лобіювала скандальне будівництво вітряків на воловецькій частині Боржавського хребта. Вона видала розпорядження про детальні плани територій, що дали "старт" плануванню цього нищівного проекту для Карпат і які в подальшому були визнані керівництвом облдержаміністрації як такі, що суперечать чинному законодавству.

Також поліція зареєструвала повідомлення журналістів про ймовірний "кримінал" посадовців двох РДА, зокрема В.Рогової та її підлеглих, при затвердженні планів щодо ВЕС на Боржаві.

Нещодавно Закарпатський окружний адміністративний суд скасував "екологічний висновок" щодо будівництва ВЕС на Боржаві.

Крім того, нещодавно у Воловці місцеві мешканці та активісти протестували проти бездіяльності В.Рогової на посаді голови РДА та збирали підписи за її звільнення.

12 березня Воловецька районна рада оголосила недовіру В.Роговій через незадовільний результат її роботи, що мало мати наслідком звільнення її Президентом України із займанної посади.

24 березня 2020р.

Теги: Рогова, звільнення

Коментарі

Житель Воловця 2020-08-14 / 18:55:23
а де тепер піде Лопіт?

Іван 2020-08-06 / 15:07:39
о Боже.....спаси нас від такого педколективу

Кадровик відділу освіти 2020-08-05 / 15:45:34
Ми вже точно вирішили: Анна криволаба буде директором Воловецької школи, Шута завучом, Рогата завуч В.Ворітської школи.Годованець завгосп. Секретутка Лєна діловод в обох школах.

Іван 2020-07-26 / 11:17:01
яка ОТГ? Чому не іде на начальника відділу освіти? АААА, бо конкурс не оголосили! Щось не дуже спішать, майже гроші економлять!

читач 2020-07-26 / 11:14:00
а може Рогова хоче кудась балатуватися на голову ОТГ? Та най пробує, може пару голосів і набере

верховинець 2020-07-17 / 20:05:47
всьо, нема Воловецького району...Куда тепер баба Валя піде?

Депутат 2020-07-06 / 18:16:04
Вони (вінтонович,повідайчик, секретутка лєна) ігнорують Селехмана, головне - тендер у їх руках.А це багато значить. Хочуть прийдуть на роботу, хочуть- не прийдуть. Якщо є претензії - візьмуть лікарняний -цьому їх навчили шута і рогата.

активіст 2020-06-28 / 17:53:02
А сам теперішній В.О.відділу освіти Селехман куди подівся?

Кадровик відділу освіти 2020-06-27 / 00:06:12
Но вже буде добре нам правити освітов- бо скоро позбудемося методистів лишиться нас троє: Секретар Олена, Анна криволаба та я провідний кадровик. Ура.

активіст 2020-06-19 / 19:02:57
Бачили бачили. А ще виявляється баба Валя "БОМЖ". Можна подумати в неї немає житла, навіть у праві користування! Отак-то "ЕННІ" чиновники заповнюють декларацію. А якби так написав простив спеціаліст, то був би кінець світу! Перевірок не обібрався би

Житель Воловця 2020-06-19 / 16:55:57
Народ??????? ви бачили???? баба Валя подала декларацію ПЕРЕД ЗВІЛЬНЕННЯМ!!!!!!! то вона нічого собі так отримала лікарняних - майже 95 тис.

не байдужий 2020-06-10 / 14:44:41
О Боже, що робиться! Ужас........Рогова хоче начальником освіти, Вінтоновичка - у Воловецьку ЗОШ......

Кадровик відділу освіти 2020-06-10 / 14:01:53
Ну що народ треба шось робити бо вінтонович хоче подавати документи на конкурс директора воловецької школи. Це буде біда.

активіст 2020-06-05 / 21:57:48
На начальника освіти? Ще не всьо вкрала, там щось лишилося? Чи квартиру ще не замеблювала? не дай Бог пройде - то всьо - освіта прпала. Бідні вчителі, директори

Іван 2020-06-05 / 21:24:14
Ого.....Ну да, вона ж на біржу не піде...Думаєте проскочить?

Депутат 2020-06-05 / 00:35:20
Вже здорова. Готує документи на конкурс начальника відділу освіти.

Іван 2020-06-04 / 22:32:22
А баба Валя вже виздоровіла? хто знає

Депутат 2020-06-04 / 17:31:33
Сусіду. Не встигла небога замеблювати бо анна провела тендер лиш для свої хижі у гукливому

Сусід 2020-06-03 / 22:59:12
Так переживаву за ШУТку чи устигла замеблювати хижу в Давидкові бо якщо нє то може попросиме аби вернулася у освіту.

Оксана Ярославівнв 2020-06-03 / 22:49:44
Цікаво чи баба Валя зрізала свої роги що на тімю в неї наросли; бо треба Шутій хоч єден наростити.

НОВИНИ: Політика

23:53
/ 20
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая