Вслід за Мургою, попри незгоду Рахівської РДА, звільнено директора ДП "Великобичківське ЛМГ" Юрія Сойму (ДОКУМЕНТ)

Після звільнення колишнього начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький своїм наказом звільняє із займаної посади одного з його "соратників" - директора ДП "Великобичківське ЛМГ" Юрія Сойму.

Вслід за Мургою, попри незгоду Рахівської РДА, звільнено директора ДП "Великобичківське ЛМГ" Юрія Сойму (ДОКУМЕНТ)

Про це, опублікувавши фотокопію відповідного документа, у соціальній мережі Фейсбук повідомив депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник.

Як йдеться у тексті опублікованого документу, звільнення відбудеться з 27 лютого 2020 р. у зв'язку з закінченням терміну дії контракту, укладеного строком на 1 рік.

При цьому в наказі повідомляється, що Державне агентство лісових ресурсів України звернулося до Рахівської районної державної адміністрації з двома листами за погодженням щодо зільненням з посади Ю.Сойми та двічі отримало відмови.

Однак у агентстві вважають відмову Рахівської РДА невмотивованою і вирішили припинити трудовий договір з Ю.Соймою.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив відсторонити керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургу від посади на час проведення аудиту.

А 31 січня наказом голови Державного агентства лісових ресурсів України Андрія Заблоцького Валерія Мургу було звільнено з посади начальника Закарпатського ОУЛМГ.

"Продовжуємо очищення лісової галузі! Цього разу підписав наказ про звільнення керівника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства Мурги Валерія Івановича! Після завершення аудиту лісгоспів області будуть прийняті відповідні кадрові рішення", - написав тоді А.Заблоцький.

21 лютого 2020р.

Теги: Сойма, Великобичківське ЛМГ, Мурга

Коментарі

Сільце 23.02.2020 / 06:21:37
Всіх хто пропрацював більше «пятілєткі» на керівних посадах тай звів хороми з елітними автівками - звільнити негайно.

Катерині 21.02.2020 / 20:01:54


Ну так, ті злодії, що в косовороткаї, кращі, ніж ті, що у вишиванках. Скучаємо. Чекаємо.


Фізик Ігор 21.02.2020 / 12:58:48
Звільняти потрібно всіх негажер керівників всіх Лісгоспів Закарпаття я знаю їх як брехливих і злодійкуватих хабар6иків бо з ними раніше сам працював !!! А в звязку з моїм поверненням на керівну посаду знову на Закарпаття прохання всіх вичистити геть а я призначу нових керманичів лісгоспів яких захочу

Катерина 21.02.2020 / 12:07:27
Не радійте. На зміну одним злодіям прийдуть інші.
Усі без виключення проєвропейські "правильні" революціонери, які носять виключно вишиванки і оперним голосом виконують гімн, повторюю, усі без виключення.....з приходом до влади , починають таким темпом чамкати і закладати за пазуху, що папєрєднікі на їхньому фоні виглядають дитячим садочком!!!
І як ончарук сказав у Давосі ....... головне вигукувати ключові слова .....Слава Україні........і тоді у вас не буде жодних проблем.

Сойма 21.02.2020 / 10:46:42
За таке пуд трибунал треба його

Лимон 21.02.2020 / 10:45:03
А звідки на горі апіцька в нього є хата

Так 21.02.2020 / 08:38:04
Невже сталося чудо - Звільнені перші злодії в лісовому господарстві. Агенство вам респект. А де правоохоронні органи чому не виявляють вкрадені цими панами мільйони доларів, у кожного дома по міху. Коли вже ними займуться СБУ, ДБР, НАБУ і повернуть державі вкрадене?

дуб 21.02.2020 / 08:08:14
А у Мукачівському районі коли будуть звільнення і посадки?

НОВИНИ: Соціо

18:14
На війні з рф поліг захисник із Королева на Берегівщині Сергій Бутко Фото новина
14:07
Школярі Закарпаття демонстрували навички порятунку під час гри «Сокіл» Фото новина
11:10
У селі Березинка на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Сергієм Савченком Фото новина
17:05
/ 11
Суд обрав запобіжний захід посадовцю Ужгородського РТЦК та СП Фото новина
15:35
Підземелля Ужгородського замку знову відкрили для відвідувачів Фото новина
13:13
До унікального «Смерекового каменя» на Закарпатті облаштували новий маршрут Фото новина
10:24
Закарпатські та румунські рятувальники обмінялися досвідом під час спільних навчань у Румунії Фото новина
15:33
/ 2
Житель Дніпропетровщини намагався підкупити закарпатських прикордонників Фото новина
14:21
На Рахівщині рятувальники вночі допомогли туристу із Запоріжжя, якому стало зле біля Говерли Фото новина
12:54
В Ужгороді небайдужий громадянин допоміг зупинити п’яного водія Фото новина
12:29
Закарпаття отримало майже 15 млн грн туристичного збору за п’ять місяців Фото новина
10:16
/ 1
На кордоні Закарпаття очікують зростання трафіку до 30%
18:21
На Закарпатті виявили викрадений у ЄС мікроавтобус Фото новина
16:09
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками алкогольного сп’яніння Фото новина
15:45
/ 8
На Закарпатті судитимуть колишню лікарку МСЕК, яку обвинувачують в отриманні хабарів Фото новина
13:32
На Берегівщині легковик злетів у кювет Фото новина
11:02
У гірському селі на Ужгородщині медики прийняли пологи вдома Фото новина
18:05
У закарпатських горах затримали двох чоловіків, які прямували до Словаччини Фото новина
15:27
На Рахівщині рятувальники допомогли трьом туристам, які заблукали в горах під час негоди Фото новина
11:58
/ 2
У Хусті виявили трьох нелегальних перевізників пасажирів Фото новина
17:17
/ 1
У селищі Ясіня попрощалися з полеглим на війні з росією воїном Василем Вербищуком Фото новина
15:51
На полі в Ужгородському районі виявили мінометну міну часів Другої світової війни Фото новина
15:05
На Закарпатті за місяць розшукали 52 водіїв, які втекли з місця ДТП
12:08
/ 4
Посадовця Мукачівської РДА підозрюють у продажі фіктивної «броні» від мобілізації Фото новина
11:04
На Львівщині перекинувся мотоцикл: постраждала 20-річна закарпатка Фото новина
» Всі новини