Гончарук відсторонив Мургу на час аудиту з посади головного лісівника Закарпаття через "дуже погану інформацію"

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив відсторонити керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургу від посади на час проведення аудиту.

Гончарук відсторонив Мургу на час аудиту з посади головного лісівника Закарпаття через "дуже погану інформацію"

Про це він заявив під час наради з представниками територіальних органів Держлісагентства, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“По вас дуже погана інформація, і ЗМІ, і багато депутатських звернень було до мене особисто по вас. Тому я попросив вас відсторонити від виконання обов'язків до закінчення проведення аудиту. А за підсумками, якщо будуть підстави, то звільнити у першу чергу", - заявив Гончарук.

За його словами, "У суспільства є певні сумніви, ситуація розгортається таким способом: без істерик, але обов’язково проводиться аудит".

14 січня 2020р.

Теги: посада, лісівник, Мурга, Гончарук

Коментарі

Пак так 2020-01-15 / 23:21:35
Звільніть усіх, а поставте чергового тут телепня ВУВУ і буде пердик усьому.

Василь 2020-01-15 / 21:31:47
і ще кіби Дуфинця уволили

Вуву жебракові 2020-01-15 / 19:34:09
Щитай ош тебе уже одсторонили від обовязків так бистро ... шо міліонером ти не успів стати.
:-))

жебрак 2020-01-15 / 11:21:15
Люди поставте мене прокурором області чи головним лісником я за рік стану мільйонером, а пак просто відстороніть мене від обовязків!!!Слава Україні з само ліпшою демократією у світі!!!

Вуйко 2020-01-15 / 08:47:46
НИЧ З ТОГО НЕ БУДЕ!!!!

злий 2020-01-15 / 01:16:11
Мало відсторонити. Требало нараз розстріляти

Неля 2020-01-14 / 22:51:28
Своїм перебуванням на посаді обласного прокурора Гаврилюк убиває всі надії на нормальне майбутнє цієї держави і бажання Зеленського робити зміни для цього.

Вуву 2020-01-14 / 20:06:35
Щоб відсторонити всіх трьох ... Наш обласний староста ...
Мавби написати офіційне звернення до премєра і президента . Виступити і озвучити ... Щоб не було ані сумнівів ані якось брехні.
ТАК АЛЕЖ ВІН ЦЬОГО НІКОЛИ НЕ ЗРОБИТЬ.
ЧОМУ.?
Тому що він вже "при кориті" ...
З жирною зарплатою і преміями.
А що йому ще більше треба !?

Вуву 2020-01-14 / 20:00:44
Депутати вр. собі підняли зарплати ... І тепер будуть мати по 100.000 + виплати на аренду житла.
В той час як пенсію зробили 1770
А мінімальна зарплата 4725.
Читають люди які зарплати мають кабінетні сволочі і йіх заступники і премійі виписують собі в три - чотири рази більші за зарплату ...
Тоді починають розуміти чому в пенсійному фонді нема грошей а те що платять людям це як аванс
"НА ПОХОРОН"
або "НА САМОЛІКВІДАЦІЮ".
Зате в АП. вирує інше життя яке дуже відірване від реалій.
Ps.
Нехайби зЄля дав свойім батькам по мінімальній пенсійі і прибрав всі компенсаційі за комуналку газ воду і світло.
А через місяць буде знати не від брехливих заступників злодійів ... а
З перших рук як воно вижити на такі пенсійі.?
*******************
І в яких крайінах світу премійі вже стали більшими за зарплату в рази ???
ЗєЛЯ ШО НА ЦЕ СКАЖЕШ ?

ЗЕ! 2020-01-14 / 18:43:37
Прокурора Гаврилюка не можна відсторонювати від посади, він лице нової влади.

правда 2020-01-14 / 18:19:02
Всі три нижчевказані керівники державних структур на Закарпатті велике зло і злодіі при багатьох владах, але добре знають таблицю ділення, а вона і при нинішньому Зе дуже актуальна і всюди перемагає Бабло, тому молоді люди і втікають з цього Гондурасу.

Міша 2020-01-14 / 18:18:34
Залиште Валерія Івановича у спокоі.То є порядна людина у лісовій галузі.Не рийте яму під другого бо самі в неі впадете.Займіться краще своіми проблемами.Не бачите що скоро повмераєте від голоду і холоду.Кращого за Валерія Івановича не було і не буде.

До ЗЕкоианди 2020-01-14 / 17:32:22
Чому не відсторонюють обласного прокурора Гаврилюка? Прокуратура так само потребує детального аудиту.

форестер 2020-01-14 / 16:51:09
Мургу треба відсторонити не на час, а назавжди. Бо ця паскуда знищувала наші ліси найцинічніше з усіх його попередників.

А інакше складається враження, що Гончарук просто бере його під контроль і чекає, коли Муга занесе йому чемоданчик з доларами

ОЛЯ 2020-01-14 / 15:54:52
Відстороніть пана Матьолу від начальника ДПС у Закарпатській області і всіх його прибічників, які збирать хабарі за перевірки і відшкодування ПДВ з платників податків Закарпатської області.

НОВИНИ: Соціо

18:00
/ 2
Угорщина погодила відкриття 4 пунктів пропуску на Закарпатті
17:53
Останній дзвоник відсвяткували дистанційно у школах Закарпаття
16:29
В Ужгороді шукають кандидатів на звання почесного громадянина міста і претендентів на почесну відзнаку міськради
14:43
/ 2
Суд підтвердив обов'язок підрядника відшкодувати збитки за неякісний ремонт частини вулиці Капушанської в Ужгороді
14:26
На Закарпатті з 1 червня послаблюють карантин: дозволяють пасажирські перевезення, роботу готелів і спортзалів
13:03
/ 4
Ще 7 нових автобусів "Електронів" закуплять в Ужгороді
12:05
/ 2