Гончарук відсторонив Мургу на час аудиту з посади головного лісівника Закарпаття через "дуже погану інформацію"

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив відсторонити керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургу від посади на час проведення аудиту.

Гончарук відсторонив Мургу на час аудиту з посади головного лісівника Закарпаття через "дуже погану інформацію"

Про це він заявив під час наради з представниками територіальних органів Держлісагентства, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“По вас дуже погана інформація, і ЗМІ, і багато депутатських звернень було до мене особисто по вас. Тому я попросив вас відсторонити від виконання обов'язків до закінчення проведення аудиту. А за підсумками, якщо будуть підстави, то звільнити у першу чергу", - заявив Гончарук.

За його словами, "У суспільства є певні сумніви, ситуація розгортається таким способом: без істерик, але обов’язково проводиться аудит".

14 січня 2020р.

Теги: посада, лісівник, Мурга, Гончарук

Коментарі

Пак так 2020-01-15 / 23:21:35
Звільніть усіх, а поставте чергового тут телепня ВУВУ і буде пердик усьому.

Василь 2020-01-15 / 21:31:47
і ще кіби Дуфинця уволили

Вуву жебракові 2020-01-15 / 19:34:09
Щитай ош тебе уже одсторонили від обовязків так бистро ... шо міліонером ти не успів стати.
:-))

жебрак 2020-01-15 / 11:21:15
Люди поставте мене прокурором області чи головним лісником я за рік стану мільйонером, а пак просто відстороніть мене від обовязків!!!Слава Україні з само ліпшою демократією у світі!!!

Вуйко 2020-01-15 / 08:47:46
НИЧ З ТОГО НЕ БУДЕ!!!!

злий 2020-01-15 / 01:16:11
Мало відсторонити. Требало нараз розстріляти

Неля 2020-01-14 / 22:51:28
Своїм перебуванням на посаді обласного прокурора Гаврилюк убиває всі надії на нормальне майбутнє цієї держави і бажання Зеленського робити зміни для цього.

Вуву 2020-01-14 / 20:06:35
Щоб відсторонити всіх трьох ... Наш обласний староста ...
Мавби написати офіційне звернення до премєра і президента . Виступити і озвучити ... Щоб не було ані сумнівів ані якось брехні.
ТАК АЛЕЖ ВІН ЦЬОГО НІКОЛИ НЕ ЗРОБИТЬ.
ЧОМУ.?
Тому що він вже "при кориті" ...
З жирною зарплатою і преміями.
А що йому ще більше треба !?

Вуву 2020-01-14 / 20:00:44
Депутати вр. собі підняли зарплати ... І тепер будуть мати по 100.000 + виплати на аренду житла.
В той час як пенсію зробили 1770
А мінімальна зарплата 4725.
Читають люди які зарплати мають кабінетні сволочі і йіх заступники і премійі виписують собі в три - чотири рази більші за зарплату ...
Тоді починають розуміти чому в пенсійному фонді нема грошей а те що платять людям це як аванс
"НА ПОХОРОН"
або "НА САМОЛІКВІДАЦІЮ".
Зате в АП. вирує інше життя яке дуже відірване від реалій.
Ps.
Нехайби зЄля дав свойім батькам по мінімальній пенсійі і прибрав всі компенсаційі за комуналку газ воду і світло.
А через місяць буде знати не від брехливих заступників злодійів ... а
З перших рук як воно вижити на такі пенсійі.?
*******************
І в яких крайінах світу премійі вже стали більшими за зарплату в рази ???
ЗєЛЯ ШО НА ЦЕ СКАЖЕШ ?

ЗЕ! 2020-01-14 / 18:43:37
Прокурора Гаврилюка не можна відсторонювати від посади, він лице нової влади.

правда 2020-01-14 / 18:19:02
Всі три нижчевказані керівники державних структур на Закарпатті велике зло і злодіі при багатьох владах, але добре знають таблицю ділення, а вона і при нинішньому Зе дуже актуальна і всюди перемагає Бабло, тому молоді люди і втікають з цього Гондурасу.

Міша 2020-01-14 / 18:18:34
Залиште Валерія Івановича у спокоі.То є порядна людина у лісовій галузі.Не рийте яму під другого бо самі в неі впадете.Займіться краще своіми проблемами.Не бачите що скоро повмераєте від голоду і холоду.Кращого за Валерія Івановича не було і не буде.

До ЗЕкоианди 2020-01-14 / 17:32:22
Чому не відсторонюють обласного прокурора Гаврилюка? Прокуратура так само потребує детального аудиту.

форестер 2020-01-14 / 16:51:09
Мургу треба відсторонити не на час, а назавжди. Бо ця паскуда знищувала наші ліси найцинічніше з усіх його попередників.

А інакше складається враження, що Гончарук просто бере його під контроль і чекає, коли Муга занесе йому чемоданчик з доларами

ОЛЯ 2020-01-14 / 15:54:52
Відстороніть пана Матьолу від начальника ДПС у Закарпатській області і всіх його прибічників, які збирать хабарі за перевірки і відшкодування ПДВ з платників податків Закарпатської області.

НОВИНИ: Соціо

01:31
"Нафтогаз" встановив ціну на газ для населення за новою методикою Кабміну
23:55
Ужгородські зоозахисники петицією вимагають від влади профінансувати масову стерилізацію безпритульних тварин
18:40
Закарпатська обласна дитяча лікарня отримає нове обладнання для недоношених малюків
18:13
На Закарпатті – складна епідеміологічна ситуація із туберкульозом
17:53
Автобус, що у неналежному стані їздив на маршруті №27 в Ужгороді, зняли з перевезень, а перевізника попередили
17:51
Для облаштування КПП Біла Церква-Сігету Мармацієй Румунія профінансує будівництво мосту, а на Закарпатті виділять земельну ділянку
17:43
Українських художників запрошують до участі у проєкті в Ужгороді "Бібілотека об’єднує людей"
17:38
На Закарпатті у грудні найбільше подорожчали овочі та фрукти, тоді як подешевшали яйця й цукор
15:17
Мешканці будинка в Ужгороді відстояли в суді свою прибудинкову територію
14:28
/ 12
У захисників Боржави увірвався терпець: вимагають відміни злочинних документів і притягнення до відповідальності причетних чиновників
11:14
На 32% збільшилась кількість звернень до медиків на Закарпатті за минулий тиждень із приводу ГРІ
09:57
До кінця січня всі медичні заклади Закарпаття повинні на 100% бути готові до контрактування
09:38
У Мукачево на арт-реабілітацію завітають 15 дітей-художників зі сходу України
09:33
Юні талановиті мукачівці представили творчий проект ART-PLATFORM'A
09:18
Початок весни у Берегові ознаменується традиційним винним фестивалем
03:56
З 16 січня "закарпатський" фільм "Мої думки тихі" зібрав у прокаті понад 5 млн грн
17:43
/ 1
Ужгородці зможуть отримувати смс-оповіщення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій
16:27
Офіційно про зіткнення потяга й ЗІЛу на Тячівщині: двоє людей загинуло, один постраждалий у важкому стані в лікарні
15:17
/ 3
Закарпатцям почали надходити квитанції для сплати за розподіл газу
14:29
Епідемічна ситуація із грипом та ГРІ залишається відносно стабільною з ознаками до активізації
14:28
/ 12
29 січня в Ужгороді відбудеться суд щодо скасування "екологічного висновку" по ВЕС на Боржаві
12:01
На Закарпатті вшанували пам'ять жертв Голокосту
11:51
/ 1
Унаслідок реформи закарпатська юстиція зазнала деяких структурних та функціональних змін
08:39
/ 3
На Закарпатті запрацює перший і єдиний в Україні гірськолижний патруль