Гончарук відсторонив Мургу на час аудиту з посади головного лісівника Закарпаття через "дуже погану інформацію"

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив відсторонити керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургу від посади на час проведення аудиту.

Гончарук відсторонив Мургу на час аудиту з посади головного лісівника Закарпаття через "дуже погану інформацію"

Про це він заявив під час наради з представниками територіальних органів Держлісагентства, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“По вас дуже погана інформація, і ЗМІ, і багато депутатських звернень було до мене особисто по вас. Тому я попросив вас відсторонити від виконання обов'язків до закінчення проведення аудиту. А за підсумками, якщо будуть підстави, то звільнити у першу чергу", - заявив Гончарук.

За його словами, "У суспільства є певні сумніви, ситуація розгортається таким способом: без істерик, але обов’язково проводиться аудит".

14 січня 2020р.

Теги: посада, лісівник, Мурга, Гончарук

Коментарі

Пак так 2020-01-15 / 23:21:35
Звільніть усіх, а поставте чергового тут телепня ВУВУ і буде пердик усьому.

Василь 2020-01-15 / 21:31:47
і ще кіби Дуфинця уволили

Вуву жебракові 2020-01-15 / 19:34:09
Щитай ош тебе уже одсторонили від обовязків так бистро ... шо міліонером ти не успів стати.
:-))

жебрак 2020-01-15 / 11:21:15
Люди поставте мене прокурором області чи головним лісником я за рік стану мільйонером, а пак просто відстороніть мене від обовязків!!!Слава Україні з само ліпшою демократією у світі!!!

Вуйко 2020-01-15 / 08:47:46
НИЧ З ТОГО НЕ БУДЕ!!!!

злий 2020-01-15 / 01:16:11
Мало відсторонити. Требало нараз розстріляти

Неля 2020-01-14 / 22:51:28
Своїм перебуванням на посаді обласного прокурора Гаврилюк убиває всі надії на нормальне майбутнє цієї держави і бажання Зеленського робити зміни для цього.

Вуву 2020-01-14 / 20:06:35
Щоб відсторонити всіх трьох ... Наш обласний староста ...
Мавби написати офіційне звернення до премєра і президента . Виступити і озвучити ... Щоб не було ані сумнівів ані якось брехні.
ТАК АЛЕЖ ВІН ЦЬОГО НІКОЛИ НЕ ЗРОБИТЬ.
ЧОМУ.?
Тому що він вже "при кориті" ...
З жирною зарплатою і преміями.
А що йому ще більше треба !?

Вуву 2020-01-14 / 20:00:44
Депутати вр. собі підняли зарплати ... І тепер будуть мати по 100.000 + виплати на аренду житла.
В той час як пенсію зробили 1770
А мінімальна зарплата 4725.
Читають люди які зарплати мають кабінетні сволочі і йіх заступники і премійі виписують собі в три - чотири рази більші за зарплату ...
Тоді починають розуміти чому в пенсійному фонді нема грошей а те що платять людям це як аванс
"НА ПОХОРОН"
або "НА САМОЛІКВІДАЦІЮ".
Зате в АП. вирує інше життя яке дуже відірване від реалій.
Ps.
Нехайби зЄля дав свойім батькам по мінімальній пенсійі і прибрав всі компенсаційі за комуналку газ воду і світло.
А через місяць буде знати не від брехливих заступників злодійів ... а
З перших рук як воно вижити на такі пенсійі.?
*******************
І в яких крайінах світу премійі вже стали більшими за зарплату в рази ???
ЗєЛЯ ШО НА ЦЕ СКАЖЕШ ?

ЗЕ! 2020-01-14 / 18:43:37
Прокурора Гаврилюка не можна відсторонювати від посади, він лице нової влади.

правда 2020-01-14 / 18:19:02
Всі три нижчевказані керівники державних структур на Закарпатті велике зло і злодіі при багатьох владах, але добре знають таблицю ділення, а вона і при нинішньому Зе дуже актуальна і всюди перемагає Бабло, тому молоді люди і втікають з цього Гондурасу.

Міша 2020-01-14 / 18:18:34
Залиште Валерія Івановича у спокоі.То є порядна людина у лісовій галузі.Не рийте яму під другого бо самі в неі впадете.Займіться краще своіми проблемами.Не бачите що скоро повмераєте від голоду і холоду.Кращого за Валерія Івановича не було і не буде.

До ЗЕкоианди 2020-01-14 / 17:32:22
Чому не відсторонюють обласного прокурора Гаврилюка? Прокуратура так само потребує детального аудиту.

форестер 2020-01-14 / 16:51:09
Мургу треба відсторонити не на час, а назавжди. Бо ця паскуда знищувала наші ліси найцинічніше з усіх його попередників.

А інакше складається враження, що Гончарук просто бере його під контроль і чекає, коли Муга занесе йому чемоданчик з доларами

ОЛЯ 2020-01-14 / 15:54:52
Відстороніть пана Матьолу від начальника ДПС у Закарпатській області і всіх його прибічників, які збирать хабарі за перевірки і відшкодування ПДВ з платників податків Закарпатської області.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн