Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)

Остаточні кадрові рішення по очільниках лісгоспів області будуть прийняті після аудиту.

Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)

Відповідну інформацію з фотокопією наказу на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук змістив голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

"Продовжуємо очищення лісової галузі! Цього разу підписав наказ про звільнення керівника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства Мурги Валерія Івановича! Після завершення аудиту лісгоспів області будуть прийняті відповідні кадрові рішення", - написав А.Заблоцький.

Частина 2 статті 86 Закону України "Про державну службу " передбачає, що "державний службовець може бути звільнений до закінчення двотижневого строку, передбаченого частиною першою цієї статті, в інший строк за взаємною домовленістю із суб’єктом призначення".

Як виявляється, В.Мургу звільнено ще останнім днем січня.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив відсторонити керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургу від посади на час проведення аудиту.

04 лютого 2020р.

Теги: Мурга, звільнення

Коментарі

правдолюб 2020-02-22 / 12:20:11
е підозри що ця тварюка марга в и повернеться всюди його захищае пан москаль та лунтік-лунченко

меха катя 2020-02-22 / 12:07:52
цю скотину і повісити не жалко після того що він наробив в лісах закарпаття але е ще багато дирехторів та лісничих які продовжують працювати по його схемах \например откат 3 долари за 1 куб \мургу зняли то куда идуть ці гроші з усіх лісгоспів

До Вуву 2020-02-11 / 17:45:41
Все менше і менше роботодавців Павлова залишається при посадах, не даремно Павлов почав скулити на ЗЕ !

Активісти 2020-02-06 / 00:30:41
ЗЕ-команда коли уволите? ЛЯХОВЦЯ ІВАНА ПЕТРОВИЧА крадія регіонала з березнянського лісниутва!!

Дорн 2020-02-05 / 15:42:36
Його заступники спiвпрацюють iз слiдостали?

Вуву 2020-02-05 / 10:26:52
Те що його звільнили то це один бік справи.
Зайдіть на укрнет (по областях)
Натисніть Закарпаття.
Там такий аху€нний опу$ написано про "плідну працю муРги"
Атас.
Як почитаєш то думаєш ой бля та такого треба в крвсло якщо не гончарука то міністра міністрів.
Така хвалебна ода . пі$дєц.
Але автор тойі писанини не вказаний. Анонім.
Очевидно чиясь заказуха щоб почати "відмазувати" муРгу від криміналу.
Вже вішають спагетті на вуха простим смертним.
Державні валютні фонди як на сьгоднішній день скоротились до позначки "КРИТИЧНА".
А наповнювати ці фонди ніхто не поспішає.
Ну щоб там взяли і накрадені гроші перевели у той фонд.
Глухо.
Кримінальних справ відкрито бато а реальних повернень накрадених грошей НЕМА.
ЧОМУ ТАК ?
ХТО ДАСТЬ ВІДПОВІДЬ ?

Дідо 2020-02-05 / 10:02:24
за часів мародера порошенка були одні зради, зараз одні перемоги. Слава Україні і геть ряжених фейкових патріотів-мародерів.

ВІТЯ 2020-02-05 / 09:16:18
Матьолу коли звільнять з податкової

Гори 2020-02-05 / 09:10:49
Хто цей паперовий опус склепав??? Це що, лохотрон по кварталівськи???

Закарпатка 2020-02-05 / 08:43:50
Коли обласного прокурора Гаврилюка поженуть?

Юрий 2020-02-05 / 07:44:54
Це не документ.

Юрий 2020-02-05 / 07:42:58
Цена не документ. Не мае нi номера нi дати.

Коцуря-паця 2020-02-05 / 00:14:17
Лише в нашій країні такий корумпований писок як марга тоість мурга може накрастися і просто піти

Данко 2020-02-05 / 00:09:26
Жаль такого чилядника більше міні грошей ни принесе щоб із тюрми витягти його шкуру

*7*787*787* 2020-02-04 / 23:09:26
доста боло!...зажерся і давно челядник

Валєра 2020-02-04 / 23:09:09
Не біда, прийде нова влада, то вернеться назад, але вже красти мало що буде, гори лисі. Але тепер треба дивитись чи поміняє новий керівник корумпованих директорів лісгоспів, співучасників злочинного газдування у лісах Мурги, побачимо. Чи збере гроші з них і далі будуть красти.

сорри 2020-02-04 / 23:08:41
Вітаю закарпатців

форестер 2020-02-04 / 22:50:41
Нарешті!
Тяжко сись челядник відривався від цього крісла

НОВИНИ: Політика

02:00
/ 1
Кулеба розповів, чого чекає від візиту угорського колеги до Києва
21:50
/ 7
Позачергова "тарифна" сесія Закарпатської облради відбудеться 19 січня
13:45
/ 5
Угорський міністр їде до Кулеби, щоб владнати кризу у відносинах
13:29
/ 17
Віряни московського патріархату на Закарпатті провокують конфлікти
04:45
/ 19
Петров знову не зміг "пропхати" на голову Мукачівської райради "Блюка" - сесія не відбулася
04:25
/ 6
Кулеба хоче знайти збалансоване рішення по подвійному громадянству
04:18
/ 124
Україна не змінюватиме закон про освіту і жорстко "виштовхуватиме" Угорщину, коли та заступить за "червоні лінії" на Закарпатті
04:03
Україна отримала позитивний сигнал від Угорщини — Кулеба
17:25
/ 11
Голова Закарпатської ОДА бачить своїми заступниками Петрушку і Шинкарюка
04:12
/ 53
Генерал Петров і холодний душ для Будапешта
17:00
/ 4
Карпатське інформаційне агентство назвало найвпливовішою людиною Закарпаття Петьовку
15:48
/ 7
Закарпатський апеляційний суд наклав арешт на майно, вилучене під час обшуку у Брензовича
03:49
/ 48
Кулеба: Коли Будапешт на Закарпатті заступає за "червоні лінії", ми б’ємо їх по руках
11:01
/ 4
Суд оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги відносно накладення арешту на майно та про повернення майна Брензовичу
02:38
/ 3
Голову та заступників Тячівської райради обрали коаліцією "Рідного Закарпаття", "Європейської Солідарності" та "Слуги народу"
04:39
/ 28
Брензовича та Бочкор внесли до списків сайту "Миротворець"
04:46
Російський слід проблем на Закарпатті: хто роздмухує конфлікт між Україною та Угорщиною
14:00
/ 8
Поліція відкрила справу через антиугорське графіті на стіні сільради на Закарпатті
01:19
/ 19
СБУ відкрила справу про держзраду через виконання гімну Угорщини депутатами Сюртівської сільської ОТГ (ДОКУМЕНТ)
02:15
/ 13
Закарпаття: "гібридні" спекуляції на угорцях
03:50
/ 9
Угорського ексдепутата, якого впіймали з контрабандою на кордоні в Закарпатті, виключили з партії
00:11
/ 2
У Виноградові перша сесія міськради відбулася з вигуками "Ганьба!"
06:34
/ 4
Анатолій Полосков приступив до виконання обов’язків голови Закарпатської ОДА
15:04
/ 19
Зеленський призначив головою Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова
12:43
/ 8
Богдан Андріїв склав присягу як мер Ужгорода, секретарем міськради обрано Андрія Рибу
» Всі новини