Канцідайло вже не очільник поліції Закарпаття

Олександр Канцідайло вже не очолює Головне управління Національної поліції України в Закарпатській області.

Канцідайло вже не очільник поліції Закарпаття

Про це повідомляють власні джерела Закарпаття онлайн в правоохоронних органах.

Про це також інформує з посиланням на власні джерела громадський правозахисник Віталій Грегор.

Цю ж тему активно обговорюють анонімні коментатори під інформацією Закарпаття онлайн "Очільник поліції Закарпаття Канцідайло звинуватив ЗМІ в брехні, яку, насправді, поширила його пресслужба".

За наявною інформацією, формально О.Канцідайло вийшов на пенсію за станом здоров'я. Виконує обов'язки начальника ГУНП заступник Іван Пеняк.

Як вказують джерела Закарпаття онлайн, підставою для звільнення О.Канцідайла стали резонансні події в Мукачеві та, згодом, у Нижніх Воротах.

О.Канцідайла було призначено на посаду начальника Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області лише на початку листопада 2019 року. 2 листопада відбулося його офіційне представлення.

На офіційному сайті ГУНП України в Закарпатській області очільником поліції Закарпаття досі зазначено О.Канцідайла.

19 лютого 2020р.

Теги: Канцідайло, звільнення

Коментарі

Марсіанин 2020-02-21 / 12:38:48
Діма !!!! Давай на назад повертайся на батьківщину, ми тебе зачекались тут(

не мент 2020-02-21 / 06:55:29
Скоро прийде новий фивник і він буде з іншої області. І ви менти коментатори знову вилижете йому задницю як дотепер лизали Канцедайлу. Потім будете помиями поливати, бо така вже натура закарпатська.
А знаєте чому закарпатці не уживаются на керівних постах? Бо самі ж закарпатці їх загризають.Зависливі ви і жадні.Бо вам краще чужинець ніж свій, бо від зависті здохнете. Правда нема з кого з місцевих призначати, бо тупі як валенки через відсутність йоду. Та й в голові лише бабки, контрабас, ліс. Злочинність усім до сра..и.
Це не лише у міліції, це в усіх органах і в прокуратурі і в безпеці, тепер і губернатора маєте чужого. І мера в Ужгороді маєте львівського. Бо не можете ви собою керувати, ви можете тільки помиями один одного обливати. Ваша участь лише заробітки на чехах та на поляках Запросіть собі варягів щоб вами керували, правда і тих обсер ..е через якийсь час. Ну такі ви вже є.

Про космонавта Діму 2020-02-21 / 06:31:17
https://www.facebook.com/100005366820395/posts/1271921946330021/?app=fbl Радимо почитати.

знак питання 2020-02-21 / 03:51:50


А той, що на фото по праву руку від вже не головного поліцейського Закарпаття, все ще прокурор області?


Віталій - знаю 2020-02-21 / 01:22:23
Про Князєва краще не згадуйте в сує. Яких нафіг опитних розисників призначав?? Злодіій Стефанишин опитний був? Хіба що був опитний у кришуванні та круговій поруці

УСР 2020-02-21 / 00:07:53
Пеняк,подхалим,побывал под всеми какой опыт работы имеет, что лично он раскрыл преступление в економке. Вот денег скрысить это в его репертуаре.

Громада та жителі Закарпаття 2020-02-20 / 18:56:44
Юрія Васильовича РАХІВСЬКОГО потрібно призначити начальником поліції Закарпаття!
Порядна людина і гідний кандидат на цю посаду, який наведе порядок в «системі»!

Юпітер 2020-02-20 / 14:39:07
Ліпше би тя мати устяла на жаливу, чим бись ся народив таким імбицілом— дауном як Гринчишин космос. Пішов в жопу халуй галімий і убирайся вон звідси по швидше !!!

Пеняк 2020-02-20 / 14:34:54
Поставте мене уже керівником. Я уже під усіма побував внизу та знаю як ото правильно керувати, а головне прислуговувати. Я буду вірним і не передам більше нікого, як тих попередників своіх. Я більше не буду клибаню убертати у другий бук, бо я вже маю свою думку. Я готовий очолити поліцію Закарпаття!!!

vova 2020-02-20 / 13:36:29
космонавт спустився з космоса на землю. І зрозумів шо то не кабінетна робота на землі папірці перекладувати. На землі треба працювати.

До нижнього 2020-02-20 / 11:10:03
А пеняка Ви до кого відносите - з опитом роботи чи до підлабузників-пристосуванців?

Знаю 2020-02-20 / 09:52:30
Коли був Князєв головою НПУ назначав на посади розискників з опитом роботи , а тепер кого назначають? Кабінетних підлабузників , що в світі не розуміються і лиш плітками живуть. Слів не має ((

Крук. 2020-02-20 / 09:05:07
До Юрія Івановича.Ви правильно порушили питання,але його не звільнити а посадити на 25 років з конфіскацією...

Правда 2020-02-20 / 08:22:45
Страна чудес, все під владою рішайл і далі, а Аваков з своєю корупцією і псевдореформою то окрема тема. Бідна ся держава з такими керівниками

???? 2020-02-20 / 07:25:19
Коли хабарника обласного прокурора Гаврилюка копнуть у сраку?

Чит 2020-02-20 / 06:02:41
Нічого брати на відповідальні посади пенсіонерів. Бо вони жух,і в кусти, ой на пенсію. А відповідати хто буде?

Юрій Іванович 2020-02-19 / 23:21:42
А чому не завільнять Лісничого Березнянський лісгосп Ляховця Івана Петровича! Аууу нова влада чого він ще працює? цей корупціонер бивший регіонал!! Чекаємо результата!

шось мінявуться як циган коні 2020-02-19 / 22:47:46
конці дав

злий 2020-02-19 / 22:38:09
Блискавично вниз

Вуву 2020-02-19 / 22:36:34
І кинули "кидайла" через
"КОНЦІдайло". :-*
Хто тепер наступний ?

НОВИНИ: Соціо

17:38
День відкритих дверей "Старти знайомств" відбувся в Закарпатському центрі туризму
16:36
/ 2
Постійний Комітет Бернської конвенції в особливому порядку розгляне справу будівництва ВЕС на закарпатській Боржаві
15:49
/ 3
Через високу аварійність в Ужгороді закриють пішохідний перехід поруч із перетином вулиць Підгірної, Тихої та площі Жупанатської
15:32
Під час осіннього призову на строкову службу призвуть близько 80 юнаків із Ужгорода та району
15:25
/ 2
Закарпатські депутати виділили кошти на аеропорт "Ужгород", перинатальний центр і добудову школи у Тернові
14:28
/ 1
Закарпатцям вручили відзнаки Верховної Ради України
10:52
Наукова бібліотека УжНУ відзначила 75-річчя
10:51
За 9 місяців цього року на Закарпатті всиновили 41 дитину
03:28
В Ужгороді заклади харчування позапланово перевірили на наявність неофіційно влаштованих працівників
03:15
Три молоді лебеді оселилися цього року в Ужгороді
02:12
/ 6
На Закарпатті наближеній до чиновників фірмі за 1 коп. віддали утилізувати 735 тис. пачок сигарет
01:41
Уряд виділив 175 млн на ліквідацію наслідків повені в західних областях, зокрема на Закарпатті
18:07
З огляду на сильні дощі на Закарпатті підвищаться рівні води в річках
15:46
Аспірант біологічного факультету спільно із закордонними науковцями досліджує букові деревні "водойми"
15:35
У Рахові запрацював унікальний музей гуцульської бриндзі
15:20
/ 9
В Ужгороді тривають громадські обговорення щодо перейменування однієї з вулиць на честь єпископа Мілана Шашік
14:12
/ 3
В Ужгороді облаштовують автобусні зупинки
13:18
Понад 600 безробітних з інвалідністю скористались послугами Закарпатської служби зайнятості
11:21
/ 1
На Берегівщині повернули в державну власність землі вартістю близько 2 млн грн
11:19
До 30-річчя Міжнародних спортивних ігор школярів в Ужгороді випустили фотобуклет
10:50
/ 2
Закарпатська митниця наблизилися до мільярдного надходження до Держбюджету
10:49
Незаконний вивіз двох малих дітей попередили на Закарпатті
10:28
"Щасливі діти" в Ужгороді презентуватимуть проєкт і роздаватимуть подарунки
09:49
В Ужгороді за участі міжнародних експертів говорили про розвиток відносин України та країн Центральної Європи на тлі гібридної війни
03:04
На МП "Ужгород" виявили вантаж на 100 тис. євро при задекларованих 35 тис.
» Всі новини