Очільник поліції Закарпаття Канцідайло звинуватив ЗМІ в брехні, яку, насправді, поширила його пресслужба

Безпідставні звинувачення обурили журналістську спільноту

Очільник поліції Закарпаття Канцідайло звинуватив ЗМІ в брехні, яку, насправді, поширила його пресслужба

Сьогодні на позачергові сесії Закарпатської обласної ради начальник Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області Олександр Канцідайло, доповідаючи перед депутатами про кримінальні "розбірки" зі стріляниною в Мукачеві та їх продовження у Нижніх Воротах, звинуватив засоби масової інформації регіону в продукуванні і поширенні неправдивої інформації.

Повідомлення про те, що члени ОЗУ, затримані в Нижніх Воротах, планували встановити контроль над Закарпаттям, головний поліцейський області назвав "версією ЗМІ".

Це викликало обурення журналістської спільноти, оскільки новинні ресурси поширили таке формулювання саме у вигляді офіційної інформації поліції, автором якої є відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Як йдеться в повідомленні, що його оприлюднили офіційний сайт ГУ НП України в Закарпатській області та офіційна сторінка поліції Закарпаття у соціальній мережі Фейсбук, "отримавши оперативну інформацію, оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області Нацполіції, спецпризначенці, співробітники Служби безпеки України, детективи ГУНП спільно з прокуратурою області провели спільну спецоперацію для затримання учасників злочинного угруповання, які планували встановити контроль над регіоном".

Більше того, в тій же інформації йшлося про те, що "особи, які перебували в автомобілях, чинили озброєний опір та намагалися втекти з місця події". Що, вочевидь, з огляду на опубліковане згодом оперативне відео з місця події, також абсолютно не відповідає дійсності.

Варто розуміти, що журналісти поліцейської пресслужби навряд чи самі придумали і самостійно, без погодження зверху поширили в ЗМІ вочевидь безглузде, виходячи з наявної станом на нині інформації, формулювання. Тому О.Канцідайлові, мабуть, варто вибачитися перед журналістською спільнотою Закарпаття за озвучені ним на адресу працівників ЗМІ звинувачення.

Станом на тепер, як повідомив на сесії О.Канцідайло, "по події у місті Мукачеві 7 лютого ... слідство відпрацьовує дві версії події. За першою - стрілянина сталася на ґрунті конфлікту між особами, які займаються протиправною діяльністю в Закарпатській області, за другою - це вчинення злочину у зв'язку із замовленням убивства".

11 лютого 2020р.

Теги: Канцідайло, брехня

Коментарі

ДБР 2020-02-14 / 19:45:07
Це ху.цідайло спочатку закони хай вивчить брехло київське цього в київ треба відправляти піарщик

сорри 2020-02-14 / 19:02:57
Хома, по яких саме, конкретно?

Хома 2020-02-14 / 18:55:47
Може Глаголі пред'явити обвинувачення по багатьом статтям КК.

*** 2020-02-14 / 14:40:39
Які реформи? Є прогрес,розвиток,матеріально-технічне забезпечення,нові техгології. Чого усяди ліпити кліше реформи.У суспільстві мусить бути розвиток і є і буде. Розказувати якісь дурниці про реформи

гвардіонов 2020-02-13 / 10:49:33
а де герой цього блокбастера який першим був на місці і разом з спецпідрозділами їздив по місцях бойової слави першим поширював всі ці подробиці про захоплення закарпаття іт.д. іт.п. пустодзвін

злий 2020-02-13 / 03:19:15
Брехун

Вуву 2020-02-12 / 22:03:18
КИДАЙЛО ... Це звучить круто !!!

Правда громадянину 2020-02-12 / 19:24:26
Надіюсь,ти вже стоїш першим в черзі до реформованої поліції! Велике питання,чому під час створення нацполіції під керівництвом Х.Деканоїдзе
на обне вакантне місце було по двадцять бажаючих, а через два-три роки значна частина з них покинула лави поліції. Велике питання, чому сьогодні мало бажаючих (нерідко по факту вмотивованих майбутніх перевертнів у погонах та суспільних бездарів) не бажають повязувати себе в правоохоронних органах. Чи не тому, що сьогодні служба в поліції у порядної людини не повязується з аваковим і до низу - подібним звільненим в Мукачівському міськвідділі?!

громадянин 2020-02-12 / 16:30:57
давайте, давайте! продовжуйте "О ВЕЛИКІ ДИВАННІ КРИТИКИ", цю нісенітницю! Я за то шоб з посад йшли дійсно ті "ХТО НІ..уя не робить, хоча ні, роблять - кармани поповнюють!!!! і кришують "ВЄЛІКІХ".
а якшо бажаєте мати шось краще, нещодавно поліція виклала пост ПРО НАБІР ДО ПОЛІЦІЇ, долучайтеся, змінюйте цю структуру, все у ваших руках!

5678 2020-02-12 / 16:03:09
За таку брехню треба відповідати. На всю Україну "пропіаритися" .гнати з посад винних.

МIKOLA GOOGOL 2020-02-12 / 14:57:41
Ось-ось приїдуть в Мукачево гр-не України випускники Поліцейської Академії з Варшави та Будапешта,поклавши кінець бандократії.

MIKOLA GOOGOL 2020-02-12 / 14:38:35
Чи винен пан О.Канцідайло,що кадровий Арсенал оголений,як Арарат?Його не замінить робот-муляж:АВАКОВ-ПАТРІОТ,без коктейля профядра від 70 до 20 років.

Гори 2020-02-12 / 08:41:37
Що ви,шановні, хочете від людини (хоч і непоганої),якщо вона опинилася не на своєму місці. На такій посаді потрібний професіоналізм, честь служити Закону, а не доморощеним політикам.

Ха ха 2020-02-12 / 08:37:20
То великий стратегічний розслідувальник очільника підставляє.Та ще і очкаста жіночка наобіцяла. Браво!!!

Вуву 2020-02-12 / 07:45:43
Та то все авакян "зацементує"
а гаврило примастить.
А як треба то "Рябий"прикриє шапкою.
А зЄля по ТВ.украйінських каналах які Закарпаття не ловить
... Зробить ДУЖЕ РОЗУМНИЙ ВИГЛЯД.

Місцевий 2020-02-12 / 01:28:18
Шось начальник поліції заплутався....кажуть як людина він не поганий, але ця область має свою специфіку і замість того щоб наставити професіоналів на посади він підтягує окремих імбецилів а потім дивуймося чого стріляють чого крадуть і т. д. Слава Україні !!!

журналістка 2020-02-12 / 01:14:44
Хороша міна при поганій грі

Віталій Грегор 2020-02-12 / 01:01:16
Спочатку цей самий "реформований" орган поширив цей брєд сивої кобили про "7 осіб, які хотіли взяти під контроль цілий регіон", потім побачили як їх логічно висміяли всі хто тільки міг і вирішили свою брехню перекинути на ЗМІ.
В керівництва закарпатської поліції або склероз, або якісь серйозніші відхилення..

Крук 2020-02-12 / 00:24:16
Що,ментівська верхушка не знала чим занімається Блюк і його банда?Дав би Бог щоб їхні діти наїлися тої наркоти якою Блюківці тровлять народ.Сволота!

Крук 2020-02-12 / 00:17:59
Сім управлінь пакували сімох хлопців,можливо бандиткуватих і що,пшик???6

НОВИНИ: Соціо

19:53
/ 1
Детальний план території ужгородської "Кірпічки" обговорили на громадських слуханнях
19:22
20 лютого в Ужгороді відбудеться громадське вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
17:16
Суттєве потепління йде на Закарпаття
16:10
/ 1
У Видричці на Рахівщині запрацювала місцева пожежна команда
13:24
Упродовж тижня на Закарпатті на гострі респіраторні інфекції захворіло 7 610 осіб
11:40
/ 2
Дикі лісові коти облюбували Чорну гору на Виноградівщині
11:36
В Ужгороді представлять спільну українсько-словацько-румунську виставку "Весільне вбрання"
09:13
Змагання з катання на тазиках провели на Великоберезнянщині
01:22
/ 3
На фестивалі млинців в Ужгороді учасники змагалися за "Золоту палачінтовку"
00:37
/ 8
У Мукачеві також вшанували пам'ять "афганців"
14:09
Понад пів мільйона гривень зібрали цьогоріч в рамках акції "Серце до серця" на Закарпатті
13:36
/ 7
В Ужгороді відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ із Афганістану
12:03
У Виноградові розробляють Стратегію розвитку міста та Виноградівської міської ОТГ
09:52
Майже 700 тисяч гривень виділили в Ужгороді для забезпечення містян інсуліном
09:44
/ 2
У Мукачеві відкрили нову амбулаторію медичного центру "Сім’я"
21:30
/ 3
Слово про Семена Панька
15:13
/ 1
ФОТОФАКТ. В обласному центрі стартувала "Ужгородська палачінта"
15:05
У центрі Ужгорода вітали з Днем Валентина
12:16
/ 1
В Ужгороді провели громадські слухання з обговорення містобудівної документації
09:49
/ 3
Два фестивалі млинців стартують сьогодні в Ужгороді
09:47
/ 9
В Ужгороді дискутували, чи варто вживати фемінітиви
01:51
/ 6