На Закарпатті представили нового керівника поліції області (ФОТО)

Начальником Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області став полковник поліції Олександр Канцідайло. Представив нового керівника заступник голови Нацполіції - начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе.

На Закарпатті представили нового керівника поліції області (ФОТО)

Сьогодні, 2 листопада, в Головному управлінні Нацполіції в Закарпатській області відбулося представлення нового керівника поліції Закарпаття. Ним став 42-річний полковник поліції Олександр Канцідайло, який службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році оперуповноваженим.

Нового начальника особовому складу представив Максим Цуцкірідзе, який привітав керівника з  призначенням на відповідальну посаду і побажав витримки та успіхів у службовій діяльності.

Також підполковник поліції подякував за ефективну роботу полковнику Івану Пеняку, який до цього тимчасово виконував обов’язки керівника поліції Закарпаття. 

На заході також були присутні народні депутати України, голова ОДА Ігор Бондаренко, заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Барто, прокурор області Володимир Гаврилюк та заступник начальника УСБУ в Закарпатській області Дмитро Конечний. 

Як повідомив, своєю чергою, журналіст Віталій Глагола, досі новий головний полісмен області був заступником начальника департаменту оперативно-технічних засобів Нацполіції.

"Простою мовою - це «наружка», або 7-й відділ. Вони займаються стеженнями, прослуховуваннями і записами на приховані камери. Прихованою оперативною діяльністю. Працював там останні 7 років", - уточнює В. Глагола.

02 листопада 2019р.

Теги: представлення, керівник, поліція, Канцідайло

Коментарі

Міжгірець 2019-11-04 / 15:01:53
Перші перевірки мають бути в Міжгірському районі. Там роками розкрадаються землі, ліси, нерухомість.Весь район в руках однієі людини. Безкарно роблять що хочуть з своїми спільниками.

Робін 2019-11-03 / 21:40:32
Черговий заробітчанин, так як і ті, що сидять в президіі представлення

УРА 2019-11-03 / 19:59:03
Но Матьолу по взятках не візьме той купить і його. Як купує всіх? Матьола то курупція Закарпаття і міняйте кого хочете пане призиденте і накого хочете і як хочете. Корупція то Матьола і вся податкова Закарпаття.

7777 2019-11-03 / 09:26:00
Советського союзу нема а представляють также

Вуву 2019-11-02 / 22:56:34
Но ти лемко Лошадь

Слухай Лемко 2019-11-02 / 22:53:50
Не пиши шо при стефанишину поліція була поліцією бо при ньому поліція стала мусарньою а він з убоюдками рекетирами за одно

Вваа 2019-11-02 / 22:52:31
Таких професіоналів як Глуховеря і Кононенко на Закарпатті ще не було!!!

Міжгірщині 2019-11-02 / 22:48:25
ви самі себе в ЗЕгівні обмастили, не має чого зараз плакатись

Лемко 2019-11-02 / 22:45:46
то просто реванш старих під..ів. Стефанишин там не вписувався, хоч при ньому дійсно поліція була поліцією.

Ко ко?! 2019-11-02 / 22:07:55
Були майже всі, Лунтік Петьовка Поляк Горват... а Балоги не було

Мусорок 2019-11-02 / 19:54:45
До Михайла : ко там з депутатів був на представленннімшос не вижу на фотікахь просвіти мене

до останнього 2019-11-02 / 19:40:11
Депутати пішли зразу договорюватись, порішати, щоб якусь дурницю не ляпнув за контробас, бо його побороти не мож, мож лиш очолити.

Михайло 2019-11-02 / 18:59:30
О, а що депутати ВР там роблять??!
Страшно стало??!

Міжгірщина 2019-11-02 / 18:33:01
Щур сміхує з команди ЗЕ,також жителів району,розкрадают все що шивелиться менти виконують його забаганки ,а сам стило від сикла коли прижучити кличка в народі воняк казав росада сергій .Депутата ВР офіс дав команду обмазати гувном Лаби ,таке чекат нового голову району.

Мусорок 2019-11-02 / 17:38:24
Цього Киівського дідуся перед Заслуженою пенсією ,направили сугубо під місцеві вибори 2020 року в закарпатті напевно , щоб прищемити конкретно уже Баллогам і Наркобаризі. мішови Блюку хвости і недати їм скупити на виборах у місцеві ради голоси і забрати під себе обласну раду !!!!!!!!!!! Так вповіли в мусарні сьогодні знаючі люди на кавільови на Кругу в вариши

Читатель 2019-11-02 / 16:43:50
Может, Шаранич тоже там работал, но есть один нюанс, о котором многие умалчивают - у нас полно камер, а отдачи с них ноль. Думаю, данное назначение подправит данную ситуацию в сторону улучшения.

До Читателя 2019-11-02 / 16:06:45
Шаранич багато років в сімці протусувався

Дааа 2019-11-02 / 15:56:57
Так МВС поважає Стефанишина , що навіть не запросили та навіть не дали змогу подякувати колективу.

іван 2019-11-02 / 14:20:19
А по моєму то лим прослушка телефонів. А кстаті, що з тими кілерами з місцевоі наружки, відмазались чи всю бригаду здали, що з іх начальством ??? Може знає Глагола?

Читатель 2019-11-02 / 13:35:14
Вот, например. Печально известный Шаранич. Как бы, в 7м отделе не работал, но проявил себя в негласных действиях "на ура".

НОВИНИ: Соціо

00:49
Оприлюднено повну версію судового рішення по скасуванню висновку з ОВД щодо будівництва ВЕС на Боржаві (ДОКУМЕНТ)
23:03
"Нестандартну" парковочну розмітку в Ужгороді мають усунути - поліція (ДОКУМЕНТ)
22:42
/ 2
Під тиском ЗМІ і громадськості у "скандальній" пральні Хустської ЦРЛ почали ремонт
18:16
/ 4
У мерії Ужгорода пояснили про платні парковки в центрі міста
15:42
Закарпатці можуть здійснити обмін посвідчення водія онлайн, котрі видавались терміном на 2 роки
13:32
/ 6
ФОТОФАКТ. У центрі Ужгорода встановлюють таблички про платне паркування: 15 грн – година
13:18
Питання сміттєзвалища для Ужгорода вирішуватимуть на рівні області
10:27
Допомогу на дому в Мукачеві сьогодні отримують 124 пенсіонери
09:47
Закарпаття розпочинає збір коштів для акції "Серце до серця"
09:42
Мукачево виконало бюджет у першому кварталі на 100, 2%
09:32
В Ужгороді під час карантину найбільш нужденним сім`ям доставляють продуктові набори та засоби гігєни
20:36
Для Мукачівської ЦРЛ придбали сучасний апарат ШВЛ за 747 тис. грн
17:57
У Закарпатській ОДА розповіли, як розподілили вантаж тестів, захисних костюмів та респіраторів
16:45
Подорожувати Ужгородом тепер можна і онлайн
16:28
Майже 5 млн грн виділили з бюджету Ужгорода на надбавки медикам
14:37
В Ужгороді для забору матеріалу для проведення тестування на коронавірус до пацієнтів виїжджатимуть мобільні бригади
14:23
На Закарпатті розпочався "сезон тиші"
13:13
Для лікарні Мукачева закупили автоматичний аналізатор газів крові
12:36
Ужгородців просять повідомляти про необґрунтоване завищення цін до територіального відділення Антимонопольного комітету
12:35
В Ужгороді на стерилізацію безпритульних тварин виділили 50 тис грн
09:37
Затверджений Статут Мукачівської ОТГ прописує нові можливості для громади
09:27
/ 1
"Карантинне" закриття ринків на Закарпатті сильно вдарило по місцевих виробниках ранніх овочів
16:45
/ 1
У Мукачеві анонімний благодійник передав для малозабезпечних кілька ящиків з медикаментами
13:16
/ 1
В Ужгороді на публічних консультаціях визначили 2 варіанти, з-поміж яких обиратимуть туристичний логотип міста
11:42
Ужгородська швейна фабрика – одне з перших підприємств, яке перепрофілювалося в умовах карантину
» Всі новини