На Закарпатті представили нового керівника поліції області (ФОТО)

Начальником Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області став полковник поліції Олександр Канцідайло. Представив нового керівника заступник голови Нацполіції - начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе.

На Закарпатті представили нового керівника поліції області (ФОТО)

Сьогодні, 2 листопада, в Головному управлінні Нацполіції в Закарпатській області відбулося представлення нового керівника поліції Закарпаття. Ним став 42-річний полковник поліції Олександр Канцідайло, який службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році оперуповноваженим.

Нового начальника особовому складу представив Максим Цуцкірідзе, який привітав керівника з  призначенням на відповідальну посаду і побажав витримки та успіхів у службовій діяльності.

Також підполковник поліції подякував за ефективну роботу полковнику Івану Пеняку, який до цього тимчасово виконував обов’язки керівника поліції Закарпаття. 

На заході також були присутні народні депутати України, голова ОДА Ігор Бондаренко, заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Барто, прокурор області Володимир Гаврилюк та заступник начальника УСБУ в Закарпатській області Дмитро Конечний. 

Як повідомив, своєю чергою, журналіст Віталій Глагола, досі новий головний полісмен області був заступником начальника департаменту оперативно-технічних засобів Нацполіції.

"Простою мовою - це «наружка», або 7-й відділ. Вони займаються стеженнями, прослуховуваннями і записами на приховані камери. Прихованою оперативною діяльністю. Працював там останні 7 років", - уточнює В. Глагола.

02 листопада 2019р.

Теги: представлення, керівник, поліція, Канцідайло

Коментарі

Міжгірець 2019-11-04 / 15:01:53
Перші перевірки мають бути в Міжгірському районі. Там роками розкрадаються землі, ліси, нерухомість.Весь район в руках однієі людини. Безкарно роблять що хочуть з своїми спільниками.

Робін 2019-11-03 / 21:40:32
Черговий заробітчанин, так як і ті, що сидять в президіі представлення

УРА 2019-11-03 / 19:59:03
Но Матьолу по взятках не візьме той купить і його. Як купує всіх? Матьола то курупція Закарпаття і міняйте кого хочете пане призиденте і накого хочете і як хочете. Корупція то Матьола і вся податкова Закарпаття.

7777 2019-11-03 / 09:26:00
Советського союзу нема а представляють также

Вуву 2019-11-02 / 22:56:34
Но ти лемко Лошадь

Слухай Лемко 2019-11-02 / 22:53:50
Не пиши шо при стефанишину поліція була поліцією бо при ньому поліція стала мусарньою а він з убоюдками рекетирами за одно

Вваа 2019-11-02 / 22:52:31
Таких професіоналів як Глуховеря і Кононенко на Закарпатті ще не було!!!

Міжгірщині 2019-11-02 / 22:48:25
ви самі себе в ЗЕгівні обмастили, не має чого зараз плакатись

Лемко 2019-11-02 / 22:45:46
то просто реванш старих під..ів. Стефанишин там не вписувався, хоч при ньому дійсно поліція була поліцією.

Ко ко?! 2019-11-02 / 22:07:55
Були майже всі, Лунтік Петьовка Поляк Горват... а Балоги не було

Мусорок 2019-11-02 / 19:54:45
До Михайла : ко там з депутатів був на представленннімшос не вижу на фотікахь просвіти мене

до останнього 2019-11-02 / 19:40:11
Депутати пішли зразу договорюватись, порішати, щоб якусь дурницю не ляпнув за контробас, бо його побороти не мож, мож лиш очолити.

Михайло 2019-11-02 / 18:59:30
О, а що депутати ВР там роблять??!
Страшно стало??!

Міжгірщина 2019-11-02 / 18:33:01
Щур сміхує з команди ЗЕ,також жителів району,розкрадают все що шивелиться менти виконують його забаганки ,а сам стило від сикла коли прижучити кличка в народі воняк казав росада сергій .Депутата ВР офіс дав команду обмазати гувном Лаби ,таке чекат нового голову району.

Мусорок 2019-11-02 / 17:38:24
Цього Киівського дідуся перед Заслуженою пенсією ,направили сугубо під місцеві вибори 2020 року в закарпатті напевно , щоб прищемити конкретно уже Баллогам і Наркобаризі. мішови Блюку хвости і недати їм скупити на виборах у місцеві ради голоси і забрати під себе обласну раду !!!!!!!!!!! Так вповіли в мусарні сьогодні знаючі люди на кавільови на Кругу в вариши

Читатель 2019-11-02 / 16:43:50
Может, Шаранич тоже там работал, но есть один нюанс, о котором многие умалчивают - у нас полно камер, а отдачи с них ноль. Думаю, данное назначение подправит данную ситуацию в сторону улучшения.

До Читателя 2019-11-02 / 16:06:45
Шаранич багато років в сімці протусувався

Дааа 2019-11-02 / 15:56:57
Так МВС поважає Стефанишина , що навіть не запросили та навіть не дали змогу подякувати колективу.

іван 2019-11-02 / 14:20:19
А по моєму то лим прослушка телефонів. А кстаті, що з тими кілерами з місцевоі наружки, відмазались чи всю бригаду здали, що з іх начальством ??? Може знає Глагола?

Читатель 2019-11-02 / 13:35:14
Вот, например. Печально известный Шаранич. Как бы, в 7м отделе не работал, но проявил себя в негласных действиях "на ура".

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
» Всі новини