На Закарпатті представили нового керівника поліції області (ФОТО)

Начальником Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області став полковник поліції Олександр Канцідайло. Представив нового керівника заступник голови Нацполіції - начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе.

На Закарпатті представили нового керівника поліції області (ФОТО)

Сьогодні, 2 листопада, в Головному управлінні Нацполіції в Закарпатській області відбулося представлення нового керівника поліції Закарпаття. Ним став 42-річний полковник поліції Олександр Канцідайло, який службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році оперуповноваженим.

Нового начальника особовому складу представив Максим Цуцкірідзе, який привітав керівника з  призначенням на відповідальну посаду і побажав витримки та успіхів у службовій діяльності.

Також підполковник поліції подякував за ефективну роботу полковнику Івану Пеняку, який до цього тимчасово виконував обов’язки керівника поліції Закарпаття. 

На заході також були присутні народні депутати України, голова ОДА Ігор Бондаренко, заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Барто, прокурор області Володимир Гаврилюк та заступник начальника УСБУ в Закарпатській області Дмитро Конечний. 

Як повідомив, своєю чергою, журналіст Віталій Глагола, досі новий головний полісмен області був заступником начальника департаменту оперативно-технічних засобів Нацполіції.

"Простою мовою - це «наружка», або 7-й відділ. Вони займаються стеженнями, прослуховуваннями і записами на приховані камери. Прихованою оперативною діяльністю. Працював там останні 7 років", - уточнює В. Глагола.

02 листопада 2019р.

Теги: представлення, керівник, поліція, Канцідайло

Коментарі

Міжгірець 2019-11-04 / 15:01:53
Перші перевірки мають бути в Міжгірському районі. Там роками розкрадаються землі, ліси, нерухомість.Весь район в руках однієі людини. Безкарно роблять що хочуть з своїми спільниками.

Робін 2019-11-03 / 21:40:32
Черговий заробітчанин, так як і ті, що сидять в президіі представлення

УРА 2019-11-03 / 19:59:03
Но Матьолу по взятках не візьме той купить і його. Як купує всіх? Матьола то курупція Закарпаття і міняйте кого хочете пане призиденте і накого хочете і як хочете. Корупція то Матьола і вся податкова Закарпаття.

7777 2019-11-03 / 09:26:00
Советського союзу нема а представляють также

Вуву 2019-11-02 / 22:56:34
Но ти лемко Лошадь

Слухай Лемко 2019-11-02 / 22:53:50
Не пиши шо при стефанишину поліція була поліцією бо при ньому поліція стала мусарньою а він з убоюдками рекетирами за одно

Вваа 2019-11-02 / 22:52:31
Таких професіоналів як Глуховеря і Кононенко на Закарпатті ще не було!!!

Міжгірщині 2019-11-02 / 22:48:25
ви самі себе в ЗЕгівні обмастили, не має чого зараз плакатись

Лемко 2019-11-02 / 22:45:46
то просто реванш старих під..ів. Стефанишин там не вписувався, хоч при ньому дійсно поліція була поліцією.

Ко ко?! 2019-11-02 / 22:07:55
Були майже всі, Лунтік Петьовка Поляк Горват... а Балоги не було

Мусорок 2019-11-02 / 19:54:45
До Михайла : ко там з депутатів був на представленннімшос не вижу на фотікахь просвіти мене

до останнього 2019-11-02 / 19:40:11
Депутати пішли зразу договорюватись, порішати, щоб якусь дурницю не ляпнув за контробас, бо його побороти не мож, мож лиш очолити.

Михайло 2019-11-02 / 18:59:30
О, а що депутати ВР там роблять??!
Страшно стало??!

Міжгірщина 2019-11-02 / 18:33:01
Щур сміхує з команди ЗЕ,також жителів району,розкрадают все що шивелиться менти виконують його забаганки ,а сам стило від сикла коли прижучити кличка в народі воняк казав росада сергій .Депутата ВР офіс дав команду обмазати гувном Лаби ,таке чекат нового голову району.

Мусорок 2019-11-02 / 17:38:24
Цього Киівського дідуся перед Заслуженою пенсією ,направили сугубо під місцеві вибори 2020 року в закарпатті напевно , щоб прищемити конкретно уже Баллогам і Наркобаризі. мішови Блюку хвости і недати їм скупити на виборах у місцеві ради голоси і забрати під себе обласну раду !!!!!!!!!!! Так вповіли в мусарні сьогодні знаючі люди на кавільови на Кругу в вариши

Читатель 2019-11-02 / 16:43:50
Может, Шаранич тоже там работал, но есть один нюанс, о котором многие умалчивают - у нас полно камер, а отдачи с них ноль. Думаю, данное назначение подправит данную ситуацию в сторону улучшения.

До Читателя 2019-11-02 / 16:06:45
Шаранич багато років в сімці протусувався

Дааа 2019-11-02 / 15:56:57
Так МВС поважає Стефанишина , що навіть не запросили та навіть не дали змогу подякувати колективу.

іван 2019-11-02 / 14:20:19
А по моєму то лим прослушка телефонів. А кстаті, що з тими кілерами з місцевоі наружки, відмазались чи всю бригаду здали, що з іх начальством ??? Може знає Глагола?

Читатель 2019-11-02 / 13:35:14
Вот, например. Печально известный Шаранич. Как бы, в 7м отделе не работал, но проявил себя в негласных действиях "на ура".

НОВИНИ: Соціо

13:36
В обласній бібліотеці в Ужгороді – колекція видань учасників бойових дій на Сході України
10:19
У Мукачеві встановлять зарядний пристрій для електромобілів
09:33
НАЗК направило до суду адмінпротокол стосовно мера Ужгорода Андріїва
03:36
/ 2
Оксана Ганич була ровесницею епохи Карпатської України й першою жінкою – доктором наук на Закарпатті
01:27
"Буштинський міст" – довгобуд із 16-річною історією – планують добудувати в листопаді
18:00
/ 1
У Берегові дитсадки відкриють вже 4, а в Ужгороді – 5 серпня
17:54
Із 5 серпня дитсадки Мукачева відновлюють роботу
16:28
/ 2
Регіональна комісія ТЕБ та НС дозволила відкриття дитячих садочків на Закарпатті
16:01
За липень Закарпатська митниця скерувала до держбюджету майже 778 млн грн
14:47
На кінець червня закарпатці боргували за газ 884, 2 млн грн, за електрику – 155, 2 млн грн
13:54
У реабілітаційний центр бурих ведмедів на Закарпатті привезуть ще двох нових мешканців
13:41
/ 1
Спортивно-реабілітаційний центр в Ужгороді пропонуватимуть внести у програму "Велике будівництво"
13:18
/ 1
За вихідні на Закарпатті задокументували майже 20 п’яних водіїв
12:00
/ 5
В Ужгороді після публікацій застіль із віскі в камерах СІЗО начальника установи відсторонили від посади (ДОКУМЕНТ)
11:26
/ 4
Широка громадськість звернулась до керівництва держави щодо збереження первозданності закарпатської Боржави
11:23
/ 2