Суд відмовив у задоволенні вимог захисників закарпатської Боржави

У громадській ініціативі "Врятуй Боржаву" чекають на повний текст судового рішення і готуються оскаржувати його в апеляції.

Суд відмовив у задоволенні вимог захисників закарпатської Боржави

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні в Закарпатський окружний адміністративний суд під головуванням Сергія Гаврилка завершив розгляд резонансної справи щодо визнання дій Державної архітектурно-будівельної інспекції протиправними і скасування виданого нею дозволу на будівництво ВЕС на Боржавських Полонинах.

Йдеться про судове засідання в Ужгороді у справі визнання дій Держархбудінспекції протиправними та скасування виданого нею дозволу на скандальне будівництво 34-х гігантських вітряків, які планують розмістити на унікальному Боржавському хребті.

За підсумками розгляду справи суд відмовив у задоволенні позовних вимог позивача ГО "Міжнародний інститут людини і глобалістики "Ноосфера".

Як повідомляють у цьому зв'язку в ініціативі "Врятуй Боржаву", "Чекаємо на повний текст судового рішення з обґрунтування мотивів відмови і будемо готувати апеляцію. Результат не є неочікуваним, ми від початку були налаштовані на тривалу боротьбу. Дякуємо всім за підтримку і продовжуємо працювати!".

Нагадуємо, що наступне судове засідання у справі по скасуванню висновку ОВД заплановане на 29 січня.

Інфографіка - Артур Рущак і Іштван Цап

23 січня 2020р.

Теги: вимоги, Боржава

Коментарі

пішохід 2020-01-26 / 01:32:41

Просте питання всім "адекватам" та "просто так", які за здачу туркам реакреаційного Боржавського хребта: чому турки не обрали, наприклад, лисі та безлюдні Горгани?
Я не фахівець з метереології, але вітру там точно не менше, ніж на Боржавах.
А з господарської точки зору держави України - це було би точно по-газдівськи.
Тут тобі і розвиток безлюдної території, і скелястий непридатний для лісництва хребет, і суспільного резонансу - нуль.

Коментар 2020-01-25 / 19:45:28
На суддю з косичкою і у зелених кросівках не наїжджати! Суперовий тип

Воловець 2020-01-25 / 17:28:01
По самому хребту вітряки? Се шось новоє, експеримент! Такого ниє нигде в світі.

Горожанин 2020-01-25 / 08:18:03
Боржава .Хто давить ? Якщо більшість проти вітряків , чого нікого не чути ? А чути купку активістів , тай тоті не з Воловця .

Боржава 2020-01-24 / 20:31:43
НЕ ТРЕБА НАМ ВІТРЯКІВ,ЖИЮ У ВОЛОВЦІ І БІЛЬШІСТЬ ПРОТИ ,ЛИШЕ ДАВЛЯТЬ НАС "БРАТКИ"ДАВЛЯТЬ

Ужгород-у 2020-01-24 / 18:10:03
Для таких неошколованих тупаків навіть кольорові картинки зробили для простоти усвідомлення наслідків. А до таких як ти і так не доходить.

Вуву 2020-01-24 / 15:37:48
Ужгород ... Розумієш це так якби
... Справа не в туалєті а в тому де він знаходиться.
Якщо через стіку кухня то ...
Ну ти зрозумів.
Так і тут.
Справа не в самих вітряках а тому що йіх хочуть ставити там де не можна ... І на малюнках все розписано.

Ужгород 2020-01-24 / 13:38:19
А шо поганого у вітряках? До 2030 року 30% енергії в Великобританії, Німеччині, Нідерландах, Бельгії, Франції, а також в деяких скандинавських країнах будуть давати вітрогенератори. Хай будують, начого негативного в цьому немає

Palach 2020-01-24 / 06:01:40
Таких суддiв з косичками гнати в село! Там люди скажуть i зроблять з цим бузерантом порядок!

форестер 2020-01-24 / 02:02:07
Це проміжне рішення. Далі буде

Горожанин 2020-01-24 / 00:48:17
Не бреши про всю Європу !!! Не ставлять у туристично привабливих місцях !
А Боржава туристична полонина !
ТАКДУРНІШІ ! ТИПИРЬ БАНУЮТЬ !

Адекват 2020-01-23 / 23:29:19
Вся Европа у вітряках. І на хребтах Альп тоже. Вони,що дурніші нас,або менше сокотять свою природу?

Петро 2020-01-23 / 21:13:49
Феміда отримала долю

то як уто законно 2020-01-23 / 20:43:10
там земельна ділянка для рекреації а не для енергетики-промисловості. Суддя заробив іщи і на пра правнуків---коли вже насититеся.

форестер 2020-01-23 / 20:18:58
Не той уже суддя Гаврилко, не той... :(

зоро 2020-01-23 / 19:02:24
НЕВЖЕ В ЗАКАРПАТСЬКОЇ ФЕМІДИ ОЧІ ЗАКРИЛИСЬ ЧИ МОЖЕ ЇМ ЗАЛІПИЛИ ===ЗЕЛЕНИМИ КОПЮРАМИ ==СХАМЕНІТСЯ БО ЛИХОВАМ БУДЕ
НЕ МОЖНА НИЩИТИ БОРЖАВУ -ПЕРЛИНУ НАШОЇ РІДНОЇ НЕНЬКИ
ПОДУМАЙТЕ ЩО ЗАЛИШИТЕ СВОЇМ НАЩАДКАМ
ЯКЩО ЧИНУШІ І ПРИХВОСНІ ДОЗВОЛИТЕ НАГЛУМИТИСЬ ЗА ПЯТЬ КОПІЙОК НАД ЦЬОЮ УНІКАЛЬНОЮ ПЕРЛИНОЮ ЯКУ НАЛЕЖИТЬ ВСЬОМУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ БУДЕТЕ ПРОКЛЯТІ ДО ДЕВЯТОГО КОЛІНА --ЛЮДИ ЗБЕРЕЖІМ ХОЧАБИ ТЕ ЩО ЗАЛИШИЛОСЬ-ОБЕДНАЕМСЯ ДЛЯ ДОБРОЇ СПРАВИ

ЛОХОТРОН-73 2020-01-23 / 18:28:54
Ти козёл розумиеш шо це лихо для природы, або ти зовсим здурив!

Просто так... 2020-01-23 / 18:14:46
Суд правильно відмовив в позові. У ДАБК не було підстав відмовляти в наданні дозволу на будівельні роботи забудовнику.
Поведінка захисників Боржави відлякує інвесторів, і ніяким чином не допомагає регіону.
Президент в Давосі, всіх з інвестиціями запрошуємо, а ми на місці "козні" строїмо.

8418 2020-01-23 / 17:13:28
Треба турку гнати відці,а не ще вертули їм дати построїти