Суд продовжив розгляд справи щодо скасування дозволу на будівництво ВЕС на закарпатській Боржаві (ФОТО, ВІДЕО)

У зв'язку із нез'ясованими обставинами щодо будівництва доріг, необхідних для реалізації розміщення ВЕС на Боржаві, суд постановив продовжити розгляд справи до 15 січня 2020 року.

Суд продовжив розгляд справи щодо скасування дозволу на будівництво ВЕС на закарпатській Боржаві (ФОТО, ВІДЕО)

Йдеться про засідання місцевого адміністративного суду в Ужгороді у справі визнання дій ДАБІ протиправними та скасування дозволу на скандальне будівництво 34-х гігантських вітряків, які планують розмістити на унікальному Боржавському хребті. 

Як повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор, сьогодні в Закарпатському окружному адмінсуді під головуванням Сергія Гаврилко відбулось вирішальне засідання в справі за позовом ГО "Ноосфера" про визнання протиправною бездіяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції України та скасування їх дозволу на будівництво, кулуарно виданого 18 вересня 2019 року Держархбудінспекцією в м.Києві,  всупереч нормам законодавства щодо розмежування повноважень її структурних підрозділів.

Суд, заслухавши остаточні позиції сторін, пішов в нарадчу кімнату. Опісля чого, на підставі ст.227 КАС України, під час ухвалення рішення виявилася потреба з’ясувати важливу обставину, тому суд постановив ухвалу про поновлення судового розгляду.

Відтак суд зобов'язав ДАБІ, як відповідача, і ТОВ "Атлас Воловець Енерджи", як третю особу, надати суду інформацію щодо наявності правових підстав для використання суміжних земельних ділянок для будівництва доріг, прокладання електричних кабелів від ВЕУ до підстанції в смт.Воловець.

В зв'язку з чим в даній резонансній справі оголошено перерву до 12 год. 15 січня 2020 року.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Постійний Комітет Бернської конвенції рекомендує владі України призупинити проект ВЕС на закарпатській Боржаві.

 

27 грудня 2019р.

Теги: Боржава, розгляд, справа, вітряки

Коментарі

Вуву 28.12.2019 / 06:30:19
Точно як у казці.
Памятаєте ...
" От вони все тягнуть потягнуть, Ніяк витягнути не можуть".
От так і суд.
" тягнуть і тягнуть все ніяк остаточне рішення винести не можуть".
Казочка 21 століття.

НОВИНИ: Соціо

18:17
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 4
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
10:57
В Ужгороді сьогодні попрощаються із захисником Золтаном Калої Фото новина
10:05
У селі Видричка на Рахівщині попрощалися із полеглим захисником Степаном Павлючком Фото новина
09:06
Оприлюднено прогнозний графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 грудня
16:45
У Мукачівському замку відкрили резиденцію Святого Миколая Фото новина
12:51
У селі Видричка на Рахівщині попрощаються із Героєм Степаном Павлючком Фото новина
10:18
У Берегові стартував Благодійний різдвяно-новорічний ярмарок на площі Кошута Фото новина
09:06
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 30 листопада
17:39
/ 2
У Мукачеві провели акцію на підтримку полонених та зниклих безвісти військових Фото новина
12:41
/ 2
Жителька Нижнього Болотного на Хустщині відзначила 100-літній ювілей Фото новина
10:41
/ 1
У Часлівцях на Ужгородщині попрощаються із полеглим Героєм Михайлом Дюриком Фото новина
09:02
/ 1
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 29 листопада
18:06
/ 2
Герой «Азовсталі» з Мукачівського прикордонного загону отримав державну нагороду Фото новина
16:27
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину з Дніпропетровщини Фото новина
15:18
/ 1
Закарпатські митники затримали вантажівку з незадекларованим товаром на 1,5 млн грн Фото новина
14:39
/ 10
На Мукачівщині громада УПЦ МП разом з настоятелем приєдналася до ПЦУ Фото новина
14:06
У Мукачеві посеред ночі патрульні знайшли малюка, який сам блукав вулицями Фото новина
12:15
/ 1
Виноградівська міськрада повідомила про смерть Героя із Великих Комʼят Едуарда Густі Фото новина
11:23
Чопський прикордонний загін проводить набір на військову службу за контрактом
10:27
Апеляційний суд у Львові очікувано залишив чинним детальний план територій під будівництво вітряків на Руній
» Всі новини