В Ужгороді відбудеться ІІІ Всеукраїнський фестиваль сучасного еротичного мистецтва "Березневі коти"

28-30 березня в Ужгороді відбудеться вже традиційний фестиваль сучасного еротичного мистецтва «Березневі коти». Наприкінці березня закарпатці зможуть впевнитися, що фестиваль розвивається, адже цього разу програма і насиченіша, і якісніша.

В Ужгороді відбудеться ІІІ Всеукраїнський фестиваль сучасного еротичного мистецтва "Березневі коти"

Зокрема, крім закарпатських письменників, участь у заходах фестивалю візьмуть: Юрій Покальчук (Київ), Галина Крук, Юрко Іздрик (Львів), Юрій Островершенко (Одеса). Крім того, глядачі зможуть переглянути фільм, знятий під час минулого фестивалю, а майже повністю оголені молоді поети з художниками зіграють виставу «Онан» (Валерій Поліщук, 1921 р.) у ляльковому театрі.

В гості до нас приїде популярний полтавський музичний гурт «Контрабас», який виконає кілька пісень на слова Андрія Любки, який теж співатиме.

Загалом, цьогорічний фестиваль ряснітиме поетами, художниками, музикантами, фотографами та іншими гульвісами, тому буде весело.

ПРОГРАМА:

1. Акція


фото-виставка ню «3 метри +»

В приміщенні музей-кав’ярні «Снек»

28 березня 2008 р. 18:30 "Снек" музей-кав'ярня вул.Ольбрахта 3

Три представники Спілки Фотохудожників України (Балега, Палінчак, Попович) + молодь.

2. Акція

«докШок» (березневі коти-2) Перегляд ролику з докуметального фільму минулорічного ЕротАртФесту „Березневі коти”, з коментуванням дійства найактивнішими учасниками.

28 березня 2008 р. 19:00 "Снек" музей-кав'ярня вул.Ольбрахта 3

3.Акція

«Слововиця» (old kreo) Декламація власних текстів письменниками краю (Федака С., Петровцій І., Рошко М., Кузан В.)та популярними гостями (Іздрик Ю. (Львів), Гаврош С., Островершенко Ю. (Одеса)).

28 березня 2008 р. 20:00 "Снек" музей-кав'ярня вул.Ольбрахта 3

4. Акція

арт-виставка «амурНЕгламур»

Виставка живопису, скульптур на еротичну тематику.

29 березня 2008 р. 18:00 коридор Художфонду вул.Пархоменка 4

5. Акція

«МолоКоктель» (new kreo)

1. Декламація власних текстів молодими письменниками краю (Любка А., Коврей V., Деяк Т., Шарга Л.) та гостями (Мудрак О., Дон-Захарова Є., Цілик І. (Київ); Сняданко Н. (Львів), Ликович І., Ольжич М. (Одеса)).

2. Концерт гуртів запрошених на фестиваль (Танго темпо (Ужгород), та Контабас (Полтава)).

29 березня 2008 р. 20:00 "Бюргер" стейк-бар пл. Петефі 47

6. Презентація

альманаху “Карпатська саламандра”

30 березня 2008 р. 17:00 Ужгородський прес-клуб ринкових реформ вул.

Собранецька 3

7. Акція

боді-артова п’єса «Онан»

Вистава передбачає театральне дійство з елементами боді-арту з місцевими

молодими письменниками (Любка, Кузан, Коврей)та акторами-аматорами ентузіастами і художниками, та юними музикантами які погодились взяти участь у заході. Виступи супроводжуються музичним акомпанементом.

30 березня 2008 р. 19:00 Ляльковий театр пл. Театральна 1

Очікуваним результатом є популяризація драматичного виду мистецтва на

еротичну тематику. Отримання, через синтез жанрів нового цікавого продукту.

8. Акція

купАж (dhe best)(еро-слем).

Кращі з кращих з молодого (Крук Г. (Київ)й ін.),а також зі старшого поколінь, що виявили бажання купажуватися в еро-чемпіонаті!

30 березня 2008 р. 20:00 "Бюргер" стейк-бар пл. Петефі 47

18 березня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Культура

13:35
Оприлюднено лауреатів обласних премій в галузях літератури, театрального, музичного та виконавського, хореографічного, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за 2024 рік
15:15
Після 6-річної перерви в Ужгороді вдев'яте стартував Фестиваль сучасної духовної музики, організовуваний Cantus-ом Фото новина
14:48
У Колочаві на Хустщині відбувся обласний фестиваль-конкурс коломийок "Співаночки мої милі" Фото новина
01:39
У Колочаві в неділю відбудеться обласний фестиваль-конкурс коломийки "Співаночки мої милі"
17:22
В атріумі Закарпатської ОВА відкриється виставка "Дитячі мрії"
01:26
Закарпатський народний хор долучився до проведення Національного тижня безбар’єрності Фото новина
10:59
Оголошено Короткий список VII Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея 2025 року
23:32
/ 3
Духнович чи Духновіч?
01:29
У суботу в ужгородському скансені звучатиме дитячий "Веселковий передзвін" закарпатського фольклору
14:31
Літературний конкурс малої прози імені Івана Чендея оголосив довгий список 2025 року
14:46
В Ужгороді оголосили прийом пропозицій на здобуття премії імені Петра Скунця
20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
» Всі новини