Бондаренко: "Я не знаю, чому мене звільнили"

Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко не розуміє, чим не догодив Володимиру Зеленському.

Бондаренко: "Я не знаю, чому мене звільнили"

Звільнений сьогодні президентом з посади голови Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко повідомив НВ, що про свою відставку дізнався сьогодні.

«Передумов до звільнення не було, як і ніяких зауважень. Я впевнений, що я впорався з усіма завданнями: за 5 місяців в області позитивні показники в усіх напрямках», — розповів він.

Бондаренко уточнив, що його команді вдавалося боротися навіть з справжнім бичем Закарпаття — контрабандою. Втім, підтвердити свою заяву будь-якими даними він не зміг.

«Ми дуже вдячні президенту за його рішення і не коментуємо його. Ми — люди командні», — додав Бондаренко.

Також Бондаренко сказав, що планує приділяти більше уваги сім'ї.

Сьогодні Зеленський відправив у відставку глав двох ОДА — Закарпатської (Бондаренка) та Львівської (Маркіян Мальський), призначених ним влітку.

«Я прийняв рішення їх звільнити. Не тому, що вони якісь люди не досвідчені або не чисті на руку, як то кажуть, а тому, що в цих двох областях ми не побачили жодного результату», — заявив з цього приводу президент.

Момент повідомлення про звільнення голів ОДА - 1:15

 
24 грудня 2019р.

Теги: Бондаренко, звільнення

Коментарі

Бондаренку! 2019-12-29 / 13:19:17
Бондаренко хай дякує за своє звільнення інтриганам та козлам Приходьку та Кіндрату! Вони заробляли на нових посадах! І це стало відомо правоохоронним органам! Не випадково Приходько цілими днями сидів у Бондаренко ! Призначав! Хіба він звільнився з університету? Куди дивився ректорат?

Бондаренку! 2019-12-29 / 13:14:32
Хай Бондаренко за своє призначення подякує козлам Приходько та Кіндрату! Вони заробляли на новопризначених !

годно быти 2019-12-27 / 14:36:54
кить не знає, за што го звільнили, то й не знає, за што го взяли на тоту посаду

Вуву 2019-12-26 / 17:57:35
Відносно заступників.
Само собою.
Тільки тут треба дивитись скрупульозно і індивідуально.
Бо є дійсно шо працюють але можуть попасти "під мітлу" ...
Автоматично.
Ps.
.... БУКВАЛЬНО НА ДНЯХ БУЛА ЗАРЕЄСТРОВАНА ПЕТИЦІЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЙІНИ ...
ЯОЮ ЙОМУ ПРОПОНУЄТЬСЯ "самоліквідуватись".
ІНАКШЕ КАЖУЧИ ЗєЛІ ЗАПРОПОНУВАЛИ СКАСУВАТИ ПОСАДУ ПРЕЗЕДЕНТА В УКРАЙІНІ РАЗ І НАЗАВЖДИ ... Тбт
З внесенням зміни в КОНСТИТУЦІЮ.
.............................
(Ну і як завжди).
ЩОБ ПЕТИЦІЯ БУЛА РОЗГЛЯНУТА (по суті) ... ПОТРІБНО ЩОБ ВОНА НАБРАЛА 25.000 ГОЛОСІВ.
ТАКЩО ХТО БАЖАЄ МОЖЕ ПІДКЛЮЧАТИСЬ.
Оооо Я ЗАБУВ ... ТЕПЕР ХУНСЬКЕ
"ЕМКАЕСЗЕ" має розкішну нагоду "активно ... Дружно і весело проголосувати"
Руками - голосами украйінських хунів.

Читач 2019-12-26 / 14:21:26
Зараз призначать Лесіва у Міжгір"я і буде той самий пирожок з компотом! Янек "лігітимний" мав свого Сашу "стоматолога", а тепер Міжгір"я буде мати свого Олежку "стоматолога"!!! Скільки протягне?

пенсіонер 2019-12-26 / 12:53:19

Перший раз погоджуюсь з ВуВу. Ідея - супер. Кожні пів-року трьох останніх голів ОДА України по показникам - на вихід.
З одним уточненням: разом з усіма заступниками.

Москалю 2019-12-26 / 12:37:47
Рівіс - то дійсно священна корова, не підлягає звільненню, бо його вибрали наші депутати-жополизи. Якщо гнати - то всіх скопом без права пожиттєво лізти в політику.

Катерина 2019-12-26 / 10:28:48
Правильно пише Bubu.....риба гниє з голови. З голови, а не з хребта! І цією головою в країні є аж ніяк не голова ОДА. І Бондаренко тут ні до чого. Хоча для закарпатців він і так НІХТО і звати його НІЯК ! Прийшов ніяк і не запам'ятався ніяк......как мимолётное видение...........

Byby 2019-12-26 / 07:49:33

Нє це не якась злорадісність.
Нє.
Суха констатація факктів.
Треба бути відвертим.
Ти ЯК КЕРІВНИК БУВ НІЯКИЙ.
Так що зЄля зробив правильно і розумно шо дав тобі копняка під зад.
Якщо область по більшості показників на останньому місці.
Значить .?
Значить ... "Риба гниє з голови"
Ps.
Більше того ...
ПРОПОНУЮ ЗєЛІ ДИВИТИСЬ КОЖНИХ ПІВ РОКУ ПОКАЗНИКИ ПО ОБЛАСТЯХ І ОСТАННІХ ТРЬОХ З НИЗУ ЗВІЛЬНЯТИ АВТОМАТИЧНО.
ЦЕ ДАСТЬ СТИМУЛ ПРАЦЮВАТИ ОЧІЛЬНИКАМ ОДА ЕФЕКТИВНІШЕ
А ЗАОДНО ...
ХОРОШУ "ПРОКРУТКУ" (ротацію)
КАДРІВ .
НАРОД НЕ ЮУДЕ ВСТИГАТИ ЗАВОДИТИ МПФІОЗНІ ЗВЯЗКИ.

Вуву 2019-12-26 / 07:46:17
"Bond" ...
Ти серйозно.
Ти не знаєш за шо тебе звільнили.?
Почитай нижче коменти дописувачів.

Москаль 2019-12-26 / 07:23:37
А коли копнуть к йо@аной матері Рівіса! Ун що не отівічає за нульовий результат в області,чи то священна корова!

Volodymyr Krasnoholovets 2019-12-25 / 22:29:22
ПРОПОЗИЦІЯ
Поки Зе не призначив чергового посіпаку, треба громадським активістам зтбрати віче і виьрати на ньому керівника виконавчої влади, підписати протокол в трьох примірнках і вислати до голови обласної ради та до президента на підтвердження волевиявлення народу. в кінці додати, що Закарпаття виходить з-під феодальної системи призначення посадника і обирає на відкритих виборах говернора.
тільки так!!!

Правда 2019-12-25 / 21:44:37
Вдавляться, дасть Бог, не встигнуть спожити вкрадене.

Пенсіонер 2019-12-25 / 20:58:23
Скоро Андрій Богдан привезе нам губернатора із-за перевала оби з обласним прокурором і СБУшником розумілися і гроші разом заробляли на закарпатських лохах

Оля 2019-12-25 / 18:37:41
Поляка призначте. Вже всьо виноградово наркотов накрив. Нико нич не видить. Грошовитий хлоп.

Справедливість 2019-12-25 / 18:31:35
Я думаю треба на такі посади призначати і назначити, відповідальних і справедливих тобто мене, Михайла Петришинець - с Божей помощью, свершиться моє призначення, паном Президентом

Тарас 2019-12-25 / 18:23:26
Бондаренко ! Зайди на сайт «страна.ua” там стаття що тебе звiльнили за хабарI за призначення на посади! Може це робила твоя команда - зами та керуючи справами та пiдроздiлами ! Розберися сам!

Вiктор 2019-12-25 / 15:54:16
Мав би радiти ,бо ці оточуючи його б.ядi , сплетуть йому лаптi скорiше нiж він написав заяву.

Volodymyr Krasnoholovets 2019-12-25 / 15:47:10
Зроблю припущенная, що голови виконавчих влад Закарпаття і Львівщини усунуті з посад, бо на виборах в територіальних громадах зелепопіки не пройшли на керівні посади. Бо на господарчі спави Зе і його команді нахати. Їх головне, аби на посадах були свої для майбутнього контролю можливих фінансових потоків, а також виконати команду "Здати Україну" без зайвих питань.

пенсіонер 2 2019-12-25 / 15:44:45
Одні нулі помножені на нуль, звідки буде позитивний результат, коли людина не орієнтується у цьому складному політичному та не менш складному економічному середовищі. Бачила його вироби із шоколаду - непогані. Питається якого хрена він спокусився на високу посаду. нге знаючи глибини броду? А зараз плаче гіркими сльозами "за що зняли?".
Думати треба, якщо є чим, а ще краще - орієнтуватися у цьому політичному болоті та не висовуватися, якщо не здатний результативно грати в команді.

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср