Зеленський звільнив Бондаренка з посади голови Закарпатської ОДА

Президент Володимир Зеленський звільнив голів Закарпатської та Львівської обласних державних адміністрацій.

Зеленський звільнив Бондаренка з посади голови Закарпатської ОДА

Про це рішення він оголосив під час засідання Ради розвитку громад та територій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми говорили про те, що будемо оцінювати в кінці цього року роботу кожного. Я ще раз хочу подякувати всім, подякувати головам ОДА. Я прийняв рішення їх звільнити - не через те, що вони люди недосвідчені чи нечисті на руку, як то кажуть, а через те, що у цих двох областях ми не побачили жодного результату. Тому я хочу подякувати голові Закарпатської ОДА Ігорю Бондаренку - ми вдячні за роботу - і голові Львівської ОДА Маркіяну Мальському”, - зазначив Президент.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський 5 липня призначив Ігоря Бондаренка на посаду голови Закарпатської обласної державної адміністрації, а Маркіяна Мальського - голови Львівської ОДА.

Момент повідомлення про звільнення голів ОДА - 1:15

24 грудня 2019р.

Теги: звільнення, Зеленський, Бондаренко

Коментарі

Юркові К. 2020-01-09 / 19:32:06
Закарпатці собі виберуть слово, що легко запам'ятовується, влучноє іпростоє. Ти не закарпатець. Айбо, про то жити мож.

Вуву 2019-12-26 / 21:00:22
Я так гадаю що слово губернатр
... Походить напевно з німецькойі.
Але нам для зручності
БО ВЖЕ ТАК ІСТОРИЧНО СКЛАЛОСЬ
ЗРУЧНІШЕ БУДЕ СЛОВО ...
СТАРОСТА або СТАРІЙШИНА.
ТА ШО ТАМ ГОВОРИТИ ...
СТАРОСТА ОБЛАСТІ - звучить просто ... Лаконічно ... Звично
Із глибокою історичною і культурною спадщиною .
І має широку ємністьі сприйняття наділених повноважень.

Вуву 2019-12-26 / 20:53:31
Зеленський буде молодець коли МАТЬОЛУ звільнить з податковоі служби, коли перестануть брати взятки і хабарі в податковій, коли перестануть душити підприємців податківцв.

Гуцул 2019-12-25 / 15:24:37
Боявся Бондаренко довбати Київ про перепризначення порохоботских голів РДА, Ось і має результат, вони його спеціально потягли на дно.

Такого 2019-12-25 / 15:09:33
Тут нема нічого спільного з пропагандою , просто "губернатор" набагато зручніше говорити, ніж голова обл. Державна. Адміністрації, .до речі, губернатори були, чи є і в Америці, не лише в московії

Юрій К. 2019-12-25 / 12:07:59
Шановні громадяни-читачі. Може досить вже вживати слово «губернатор» замість «голова ОДА»? Ще навчіться наші області називати «автономними округами» і можна ставити памятник рашапропаганді - пів роботи з легітимізації окупації буде зроблено без жодного пострілу.

Такого 2019-12-25 / 11:21:44
Такого спаду майже по всіх основних господарських показниках при москалю не було, вертайте москаля!

Свiй 2019-12-25 / 07:04:37
Рiвiс з кур...Кибзою готуэться взяти владу.Оце Маэ знати президент

базарникам 2019-12-25 / 04:27:38
вонячі лунтіки з пітьовками прочитали коментарі)

Смішно 2019-12-25 / 02:17:36
Коли хтось пропонує Рівісу розрулити ситуацію... Хочете, щоби новим губером стала його біла попка? Чи ще хтось, із ким він тут шикує на наші з вами гроші? Знайшли бля "фахівця"...

Справедливість 2019-12-24 / 22:51:19
Поставлять гіршого.

До чоловіка 2019-12-24 / 21:32:20
На какого фраса Бондаренку должность губернатора,чтоб изучать проблемы области 5 лет.

Вуву до д-ба 2019-12-24 / 21:29:51
Я не смотрящий за базарами.
З баригами і решта подібними не контактую.

До д- ба вуву 2019-12-24 / 21:23:28
Сліди за базаром

123 2019-12-24 / 21:18:33
Губернатор за 5 місяців не справився, а головний прокурор області вже при другому президенту добре справляється четвертий рік

11111 2019-12-24 / 21:10:58
Треба всіх міняти

Тарас 2019-12-24 / 21:09:20
Відіо клоунада .Гончарук замулюе ситуацію. В Закарпатті вже 8 років знищено підприємства теплокомуненерго. Всюди автономне опалення. Нічого нового.

Степан Крук-Volodymyr Krasnoholovets 2019-12-24 / 21:03:28
Розумно, але не передбачено процедурою! Не за статутом!!!

Українець 2019-12-24 / 20:41:52
Голова Облдержадміністрації звернувся до КМУ щоб звільнити неугодних йому людей, а сам йде без будьте здорові.

іван 2019-12-24 / 20:41:40
До останнього: лишися Рівіса, він зайнятий дуже чоловік

НОВИНИ: Політика

02:34
Голови МЗС Угорщини та України сьогодні зустрінуться на Закарпатті
05:06
/ 18
Прокурора розшукуваного Інтерполом Волошина планують призначити заступником прокурора Закарпаття?
02:55
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.15. Закінчення
02:20
/ 1
Наступні три роки ТУКЗ-КМКС знову очолюватиме Брензович
00:07
/ 4
Постраждалий кандидат на голову ОТГ вимагає поліцію неупереджено розслідувати напад на нього
13:22
/ 5