Зеленський звільнив Басарабу з посади голови Рахівської РДА і призначив на його місце Медвідя

Останній ранше вже займав крісло очільника Рахівщини

Зеленський звільнив Басарабу з посади голови Рахівської РДА і призначив на його місце Медвідя

Сьогодні, 13 грудня, розпорядженням Президента України В.Зеленського №507/2019-рп Павла Басарабу було звільнено з посади голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.

Натомість, вже наступним розпорядженням №508/2019-рп головою Рахівської РДА було призначено Віктора Медвідя - чинного міського голову Рахова і уродженця цього міста, лікаря-уролога за фахом, який 2009-го і 2014-го року уже очолював Рахівську РДА.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 5 грудня В.Зеленський призначив ще 4 керівників ІршавськоїСвалявськоїУжгородської та Виноградівської РДА, а керівником Міжгірської РДА погоджено Олега Лесіва.

.

13 грудня 2019р.

Теги: Медвідь, Рахів

Коментарі

Микола 2019-12-17 / 06:42:00
Хвалити Басарабу П.В. може хіба що лиш сам Басараба П. В.. Нехай цей «праведник» поділиться з нами скільки він взяв хабарів з тих кого він нібито взяв ( тобто підставив) на хабарі. Тільки подивитися з ким він дружбу водить. Спільний бізнес , щоденні кавування з головним контрабандистом району , Браною І. Постійні брудні мутки з тим покидьком безробітним Кркіш -Мельником. Та я впевнений, що більшість коментарів тут написано саме Басарабою і Кокіш-Мельником.

Вуву 2019-12-16 / 20:36:55
То якби ще були "нормальні" депутати від Закарпаття то підсказалиб зЄлі що певні кандидатури призначати немож ніяк.
Алеж ці депутати це старі бандити - злодійі і вони самі в першу чергу зацікавлені в таких призначеннях.
І це наша з вами вига що ми самі знову повибирали всяких там петьовок - ху&ов%к ... Лунтіків - лунатіків ... Баблог і сюсюкаючого "кащея" з шуфликом.
А тепер ми хочемо змін !?
ЯКИХ ЗМІН ???
І ВІД КОГО ???

ЗЕвиборець 2019-12-16 / 15:36:09
Той факт ,що втретє(!!!)призначили відмороженого хабарника медведя в.в.головою не дізе ні в які рамки.Це на ділі така боротьба з корупцією?Дюдину,яку в білий день в наручниках ви- водили правоохоронні органи із кабінету голови РДА знову нова влада призначає очільником Рахівської РДА.Це насправді введення в оману Кабінету Міністрів і Офісу Президента,або тоді нам потрібно потурати різного роду мздоїмцям і шахраям.Ні тоді напевно потрібно міняти орієнтири раз все зведено до пустослівних декларацій,тобто слова розходяться з ділами.

Справедливість 2019-12-16 / 15:27:27
Закарпатець я повністю з Вами згідний. Це вже не ЗЕ!. а ЗЕрадник від слова зрадити українському народу.

До Палкуша 2019-12-16 / 11:50:39
Може хоч при цьому голові РДА Кокіш-Мельник не буде п’яний і без прав їздити по городу...
А то Рижий прикривав всі ці діла за замовні статті на неугодних Басарабі.

Василь 2019-12-16 / 08:21:04
До Закарпатця. На превеликий жаль, ви праві на 100 % (

Дякую 2019-12-15 / 23:04:06
Просто хочу сказати - ДЯКУЮ! ДЯКУЮ, Басараба П. В.! ВИ були одним з кращих керівників! Таких сильних професіоналів буде дуже не вистачити району.....

закарпатець 2019-12-15 / 11:58:56

Петрушка на Берегівщині - від Лунченка, Медвідь на Рахівщині - від Петьовки, Дворський на Ужгородщині - від Горвата...
Це розрекламований серед держслужбовців "Ліфт" (персональний кабінет в онлайн тестуванні від Зеленського) в дії?
Чи все ж те, що новостворена група "Довіра" у ВР (Лунченко, Петьовка, Горват та ще 14 штиків) голосує, як "Слуги"?

Мені здається, що ми Україна це вже проходила. І це називається політична корупція(((
Дуже сподіваюсь, що я неправий, бо я голосував за Зеленського.
Може мене хтось аргументовано поправить?


Вуву 2019-12-15 / 10:41:10
Ну не може людина чи президент знати про всіх злодійів .
Тому робить помилки.
Навіть грубі.
Але завдяки тим ...хто дописує ...
Є надія що йіх знову замінять.
Для того треба йому підказувати.
Очевидно він на нас теж сподівається і на нашу підтримку.
Памятаймо що не помиляється той ... Хто нічого не робить.
Алеж він робить.

Михайло 2019-12-15 / 08:37:13
Коли із клептомана якийсь індивідум ставав нормальним чоловіком?А головний злодій висуває на посаду собі подібних,аби був надійний продовжувач "справи".Ганьба такій владі і громадський осуд команді Зе яка допускає до влади корупціонерів.

До Івана 2019-12-15 / 01:34:04
Іван ти тупенький, погарнішав в рази??? Шо ти ліпиш алкащ???
Медвідь хабарник це людина контрабандиста сигаретчика Петьовки

Zrzdngkvh.fy 2019-12-15 / 01:16:44
Рыжуха байбай

Рлагалощмоч 2019-12-15 / 01:15:18
Браво

Іван 2019-12-14 / 20:52:33
Вітаю! Порьидна людина! На місто подивіться, Рахів погарнішав в рази ,за його каденції .

випадковий перехожий 2019-12-14 / 20:40:43
нагадайте був суд і Медвідь має судимість як хабарник?

Полонинський вуйко 2019-12-14 / 18:56:51
Хабарники діляться на два типи, ті кого піймали та на тих кого не піймали. А по великому рахунку вони всі брали, беруть і будуть брати бо така система.

Степан Крук 2019-12-14 / 12:42:23
Цей голова РДА зобов'язаний (згідно Закону про мову) змінити своє прізвище з промоскальського Медвідь на українське Ведмідь! Не можна із таким прізвищем входити в "храм нешанованого чиновництва" котрим є РДА

Степан Крук 2019-12-14 / 11:03:00
Пережили комунізм, переживемо й зебілізм!

Борис Крафта 2019-12-14 / 11:01:09

Міша 2019-12-14 / 10:19:36
https://www.google.com/amp/zik.ua/amp/news/2010/04/06/u_zakarpatskomu_rahovi_na_habari_popavsya_golova_rda_223516

НОВИНИ: Політика

17:51
На Хустщині орендар заборгував 400 тис грн за оренду 9,5 га комунальної землі
00:24
Молоду жінку в Мукачеві важко травмував водій з Виноградова (ОФІЦІЙНО)
03:00
/ 11
Новий освітній закон, яким невдоволені угорці та росіяни, наразі заблоковано у парламенті
22:09
/ 14
Очільник КМКС Брензович "підписував" звернення до Зеленського щодо освіти угорців із курорту Балі – джерело
01:04
/ 2
У відреставрованій єпископській резидеції МГКЄ облаштують єпархіальний музей
16:18
/ 1
Роботу закарпатських парламентарів промоніторять в рамках проекту "Депутат від А до Я"
02:18
/ 15
Угорський шантаж
13:14
/ 5
Підконтрольні Будапешту угорські структури на Закарпатті вже негативно відреагували на компромісний закон про середню освіту
22:25
/ 3
Кулеба: Закон про середню освіту має сприяти налагодженню відносин з Угорщиною
14:18
Закарпатські нардепи звернулись до прем'єра щодо фінансування доріг, протипаводкових заходів, пунктів пропуску та програм розвитку Карпат
17:43
/ 2
На виставці у словацькому Пряшеві кримський Херсонес показали як історичну пам’ятку Росії
13:51
Сесія Тячівської райради достроково припинила повноваження голови райради Івана Фабриція
09:20
Голова Тячівської райради подав заяву про складання повноважень
09:34
/ 8
Мер Ужгорода Андріїв каже, що його заступник Білак звільняється з ініціативи міського голови
03:34
/ 1
Голова Тячівської райради Фабрицій подав у відставку (ДОКУМЕНТ)
11:08
/ 16
Олександр Білак іде з посади заступника міського голови Ужгорода
17:20
/ 33
СБУ у судовому порядку отримала доступ до всіх документів закарпатського фонду "Еган Еде"
10:41
/ 22
Олексій Гетманенко приступив до виконання обов’язків голови Закарпатської ОДА
22:46
/ 18
У Рахові смолоскипною ходою вшанували пам'ять Степана Бандери
02:32
/ 18
Виходець з Закарпаття і соратник Медведчука Шуфрич похизувався світлинами вбитих в Африці рідкісних тварин
14:12
/ 14
Закарпатські депутати вважають неприпустимим об’єднання областей при моделюванні системи адмінтерустрою України
00:36
/ 26
Прокурор Закарпатської області Гаврилюк "скоротив" у Києві свого першого заступника Шимона
13:35
/ 35
Угорське питання: із глухого кута – та в новий рік
14:27
/ 21
Заступник "відставленого" Бондаренка представив у районах голів Перечинської, Великоберезнянської та Мукачівської РДА
13:19
/ 2
На Закарпатті створено Службу, яка займатиметься ремонтом та утриманням доріг місцевого значення