Зеленський звільнив Басарабу з посади голови Рахівської РДА і призначив на його місце Медвідя

Останній ранше вже займав крісло очільника Рахівщини

Зеленський звільнив Басарабу з посади голови Рахівської РДА і призначив на його місце Медвідя

Сьогодні, 13 грудня, розпорядженням Президента України В.Зеленського №507/2019-рп Павла Басарабу було звільнено з посади голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.

Натомість, вже наступним розпорядженням №508/2019-рп головою Рахівської РДА було призначено Віктора Медвідя - чинного міського голову Рахова і уродженця цього міста, лікаря-уролога за фахом, який 2009-го і 2014-го року уже очолював Рахівську РДА.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 5 грудня В.Зеленський призначив ще 4 керівників ІршавськоїСвалявськоїУжгородської та Виноградівської РДА, а керівником Міжгірської РДА погоджено Олега Лесіва.

.

13 грудня 2019р.

Теги: Медвідь, Рахів

Коментарі

газда 2020-02-07 / 16:28:00
медвідь то є май пущий керівник району який колись був при владі. Він сиротище має синдром Наполеона ,ми ссе видит шо го в дєтстві недолюбили ,а типир кидаєсе на всіх і все- одним словом яка влада- такий дебіл,бо прийшли до влади такі собі недолугі як і медвідь,бо був неяким дохтором і став нияким керовником,_звільняє людей компетентних.переслідує їх .хочеся лишити з таким бидлом неграмотним як і сам( чмо болотне)Хочу видіти коли му дадут копанець у гузицю із РДА (сонце то не за горами(чекай любий,я буду на сходинках коли тя будут виводити в наручниках з адмінстрації- ти мене впізнаєш, в мене сльози будут течи горі чолом)

газда 2020-02-07 / 16:15:06
і кого призначив? найгіршого з найгірших.

Микола 2019-12-17 / 06:42:00
Хвалити Басарабу П.В. може хіба що лиш сам Басараба П. В.. Нехай цей «праведник» поділиться з нами скільки він взяв хабарів з тих кого він нібито взяв ( тобто підставив) на хабарі. Тільки подивитися з ким він дружбу водить. Спільний бізнес , щоденні кавування з головним контрабандистом району , Браною І. Постійні брудні мутки з тим покидьком безробітним Кркіш -Мельником. Та я впевнений, що більшість коментарів тут написано саме Басарабою і Кокіш-Мельником.

Вуву 2019-12-16 / 20:36:55
То якби ще були "нормальні" депутати від Закарпаття то підсказалиб зЄлі що певні кандидатури призначати немож ніяк.
Алеж ці депутати це старі бандити - злодійі і вони самі в першу чергу зацікавлені в таких призначеннях.
І це наша з вами вига що ми самі знову повибирали всяких там петьовок - ху&ов%к ... Лунтіків - лунатіків ... Баблог і сюсюкаючого "кащея" з шуфликом.
А тепер ми хочемо змін !?
ЯКИХ ЗМІН ???
І ВІД КОГО ???

ЗЕвиборець 2019-12-16 / 15:36:09
Той факт ,що втретє(!!!)призначили відмороженого хабарника медведя в.в.головою не дізе ні в які рамки.Це на ділі така боротьба з корупцією?Дюдину,яку в білий день в наручниках ви- водили правоохоронні органи із кабінету голови РДА знову нова влада призначає очільником Рахівської РДА.Це насправді введення в оману Кабінету Міністрів і Офісу Президента,або тоді нам потрібно потурати різного роду мздоїмцям і шахраям.Ні тоді напевно потрібно міняти орієнтири раз все зведено до пустослівних декларацій,тобто слова розходяться з ділами.

Справедливість 2019-12-16 / 15:27:27
Закарпатець я повністю з Вами згідний. Це вже не ЗЕ!. а ЗЕрадник від слова зрадити українському народу.

До Палкуша 2019-12-16 / 11:50:39
Може хоч при цьому голові РДА Кокіш-Мельник не буде п’яний і без прав їздити по городу...
А то Рижий прикривав всі ці діла за замовні статті на неугодних Басарабі.

Василь 2019-12-16 / 08:21:04
До Закарпатця. На превеликий жаль, ви праві на 100 % (

Дякую 2019-12-15 / 23:04:06
Просто хочу сказати - ДЯКУЮ! ДЯКУЮ, Басараба П. В.! ВИ були одним з кращих керівників! Таких сильних професіоналів буде дуже не вистачити району.....

закарпатець 2019-12-15 / 11:58:56

Петрушка на Берегівщині - від Лунченка, Медвідь на Рахівщині - від Петьовки, Дворський на Ужгородщині - від Горвата...
Це розрекламований серед держслужбовців "Ліфт" (персональний кабінет в онлайн тестуванні від Зеленського) в дії?
Чи все ж те, що новостворена група "Довіра" у ВР (Лунченко, Петьовка, Горват та ще 14 штиків) голосує, як "Слуги"?

Мені здається, що ми Україна це вже проходила. І це називається політична корупція(((
Дуже сподіваюсь, що я неправий, бо я голосував за Зеленського.
Може мене хтось аргументовано поправить?


Вуву 2019-12-15 / 10:41:10
Ну не може людина чи президент знати про всіх злодійів .
Тому робить помилки.
Навіть грубі.
Але завдяки тим ...хто дописує ...
Є надія що йіх знову замінять.
Для того треба йому підказувати.
Очевидно він на нас теж сподівається і на нашу підтримку.
Памятаймо що не помиляється той ... Хто нічого не робить.
Алеж він робить.

Михайло 2019-12-15 / 08:37:13
Коли із клептомана якийсь індивідум ставав нормальним чоловіком?А головний злодій висуває на посаду собі подібних,аби був надійний продовжувач "справи".Ганьба такій владі і громадський осуд команді Зе яка допускає до влади корупціонерів.

До Івана 2019-12-15 / 01:34:04
Іван ти тупенький, погарнішав в рази??? Шо ти ліпиш алкащ???
Медвідь хабарник це людина контрабандиста сигаретчика Петьовки

Zrzdngkvh.fy 2019-12-15 / 01:16:44
Рыжуха байбай

Рлагалощмоч 2019-12-15 / 01:15:18
Браво

Іван 2019-12-14 / 20:52:33
Вітаю! Порьидна людина! На місто подивіться, Рахів погарнішав в рази ,за його каденції .

випадковий перехожий 2019-12-14 / 20:40:43
нагадайте був суд і Медвідь має судимість як хабарник?

Полонинський вуйко 2019-12-14 / 18:56:51
Хабарники діляться на два типи, ті кого піймали та на тих кого не піймали. А по великому рахунку вони всі брали, беруть і будуть брати бо така система.

Степан Крук 2019-12-14 / 12:42:23
Цей голова РДА зобов'язаний (згідно Закону про мову) змінити своє прізвище з промоскальського Медвідь на українське Ведмідь! Не можна із таким прізвищем входити в "храм нешанованого чиновництва" котрим є РДА

Степан Крук 2019-12-14 / 11:03:00
Пережили комунізм, переживемо й зебілізм!

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ